19 maja 2013, 22:42:21 - Adrian10
Błażej Augustyn wrócił do składu Catanii

Błażej Augustyn zagrał pierwszy mecz po powrocie do Calcio Catania. W spotkaniu 38. kolejki włoskiej Serie A jego drużyna zremisowała 2-2 (1-0) z Torino Calcio, a polski obrońca pojawił się na boisku w 57. minucie meczu w miejsce Ciro Capuano. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził z kolei zawodnik Torino Kamil Glik.

19 maja 2013, 20:45 - Turyn (Stadio Olimpico di Torino)
Torino Calcio 2-2 Calcio Catania
Alessio Cerci 53, Rolando Bianchi 83 - Sergio Almirón 25, Gonzalo Bergessio 62

żółte kartki: Alberto Frison, Błażej Augustyn (Catania).

sędziował: Sebastiano Peruzzo.

Cały mecz na ławce rezerwowych Catanii spędził były zawodnik Polonii Warszawa Edgar Çani. W końcowej tabeli Catania zajęła ósme miejsce z 56 punktami na koncie. Torino zaś zakończyło rywalizację na miejscu szesnastym, gromadząc 39 punktów.

Augustyn powrócił do Catanii przed sezonem 2012/13 po rocznym wypożyczeniu do Vicenza Calcio. Wcześniej polski obrońca grał w barwach tej drużyny w latach 2009-11.

o - 19 maja 2013, 22:43:15 - *.204.64.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
bravo ziomal :]

xyz - 19 maja 2013, 22:49:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Glikowi już trener dał odpocząć skoro drugi mecz z rzędu na ławce.Utrzymanie pewne to niech inni graja. Wypoczęty przyjedzie na kadrę. Cieszy powrót Augustyna i debiut Wolskiego.

tomi - 19 maja 2013, 22:53:38 - *.224.73.28
gratulacje panie Augustyn

Dror - 20 maja 2013, 10:47:47 - *.play-internet.pl
Wrócił?! Czyli nie chodzi o to że jemu i Wolskiemu trenerzy dali w końcu zagrać w ostatnim, nie ważnym już meczu sezonu i to ogony...jakbyście tego nie napisali, to raczej złe dla nich wiadomości...

DENIS - 20 maja 2013, 11:08:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Błażej

mietek - 20 maja 2013, 12:11:52 - *.174.56.165
@xyz: Wypoczęty? A jakby zagrał, to 15 dni na regenerację przed tak "silnym" rywalem jak Liechtenstein to mało?
Poza tym pisanie, że "wrócił" to chyba lekkie nadużycie. Jeden mecz w ostatniej kolejce, kiedy już wszystko pozamiatane, to raczej przegląd kadr przed następnym sezonem.

qaz - 20 maja 2013, 14:19:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak

xpkLoRel - 7 listopada 2022, 16:37:00 - *.57.68.216.95.clients.your-server.de (*.109.188.214)