21 maja 2013, 14:23:03 - Rafal
Dwóch zawodników testowanych w Górniku

Sebastian Kosiorowski oraz Ibrahim Khalil Diakité to zawodnicy, którzy pojawili się na wtorkowych zajęciach Górnika Zabrze.

Malijczyk Diakité ma 21 lat i występuje na pozycji pomocnika lub napastnika. Był również młodzieżowym reprezentantem swojego kraju.

23-letni Kosiorowski występuje na pozycji bramkarza. Ostatnio był piłkarzem Sandecji Nowy Sącz, wcześniej reprezentował m.in. Jagiellonię Białystok i Garbarnię Kraków.

Obaj będą trenować z Górnikiem do końca tego tygodnia.

źródło: własne / Górnik Zabrze

ss - 21 maja 2013, 14:29:19 - *.II-LO.konet.pl (*.145.139.13)
Kosiorowski to tak samo skuteczny jak Zahorski. Brać. ;)

wju - 21 maja 2013, 15:02:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przecież gościa odpalili w Sandecji w styczniu. Trochę to wysoka półka dla niego. Szukają czwartego bramkarza?

zmiennik - 21 maja 2013, 15:04:41 - *.pools.arcor-ip.net
a jo mom dlo wos propozycja...Biercie Janusza Jowisza ze Staru Mewa Biała Podlaska..podobno wilelki talynt......Tak żech słyszoł....Jego dziadek był kiedyś górnikiem!!

kuna - 21 maja 2013, 15:07:07 - *.xdsl.centertel.pl
pamietacie jak Kosiorowski strzelił bramke w 90 minucie jak wbiegł w pole karne przeciwników grając w Motherwell ?

Wojtek - 21 maja 2013, 15:38:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramkarzy nam nie potrzeba,są dobrze zapowiadający się się juniorzy.Malijczyk kto wie a nuż się sprawdzi,testy nic nie kosztują.

hehe - 21 maja 2013, 15:44:25 - *.szczecin.mm.pl
A ten Khalil to reprezentant jakiego kraju?

obserwator - 21 maja 2013, 16:10:14 - *.dynamic.chello.pl
Napisane w poście ale pomogę Mali :P

wju - 21 maja 2013, 16:18:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@hehe on jest reperezentantem Środkowego Figo Fago

Neymar1992 - 21 maja 2013, 17:10:09 - *.static.espol.com.pl
Widzę w jego statystykach, że przed ponad rokiem strzelił bramkę, w meczu III ligi Górnik Wieliczka- Lubań Maniowy 5-1. I to nie był gol z rzutu karnego!Także może jeszcze kibice pamiętają w Wieliczce, w jakich dokładnie okolicznościach ten bramkarz zdobył gola?Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam.

Kibic - 21 maja 2013, 17:15:22 - *.3s.pl
Zenujące wzmocnienia.W sam raz na 1 lige

Jkw - 21 maja 2013, 19:01:30 - *.xdsl.centertel.pl
Zdobył bramkę wykopem z własnego pola karnego. Bramkarz rywali zachował się podobnie jak swego czasu Kuszczak.

Łaciaty - 21 maja 2013, 19:49:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kosiorowski to talent ale niszczony przez uklady.. tak bylo w w Sandecji,tak bylo w Jagiellonii..ostatnio byl na testach w Wisle ale tam sa uklady-trzeba lozyc kase ..zeby sie zalapac i przejsc przez kapkowanie

ramses - 21 maja 2013, 22:24:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pamiętam jak kiedyś po porażce z Wisłą u siebie 0-4 nasi wspaniali- Iniesta i cała reszta w szampańskich humorach świętowała ten niebywały sukces. Nic że było 100 metrów od stadionu.Zero wstydu. Szkoda tej rundy i nabitych w butelkę kibiców. Po co to granie skoro tu brakuje kasy,tam motywacji a komuś złotej. Każdy piłkarzyk chciałby zarabiac nie wiadomo ile a potem w pierwszym lepszym klubie na zachodzie siedzi na ławie albo dostaje 0-5 ze średniakiem z Kazachstanu i dalej jest dumny znaczy najlepszy. Kwiek to żadna strata tak samo Olkowski,potem Bonin,potem Nakoulma,Skorupski i cała reszta. Danch i Szeweluchin skończyli grac jesienią, Takich grajków jest na pęczki. To co wyprawiacie /piłkarzyki/na wiosnę/woła o pomstę do nieba.

aaa - 22 maja 2013, 4:57:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Batiar - 22 maja 2013, 22:54:40 - *.itkm.ru
Ale proszę pana, ponów rym w tytule! Nawet w takim newsie. Niezły kawał jednak!