22 maja 2013, 18:48:09 - Korbol
Dwa gole Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński strzelił dwie bramki dla Žalgirisu Wilno, a jego zespół w zaległym spotkaniu litewskiej ekstraklasy rozgromił na wyjeździe 7-0 (1-0) Tauras Tauragė. Polski napastnik pojawił się na boisku od 46. minuty w miejsce Vedrana Gerca. To ósmy i dziewiąty gol Bilińskiego w tym sezonie.

22 maja 2013, 17:00 - Taurogi
Tauras Tauragė 0-7 Žalgiris Wilno
Vedran Gerc 9, Mantas Kuklys 47, Kamil Biliński 59, 60, Takuya Kanai 82, 90, Ramūnas Radavičius 86

żółte kartki: Lukas Artimavičius, Simonas Babilius - Vaidotas Šilėnas.
czerwona kartka: Vaidotos Šilėnas (75. minuta, Žalgiris, za drugą żółtą).

sędziował: Edmundas Gaigalas.

W zespole Marka Zuba do 63. minuty grał Jakub Wilk. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził znany z polskich boisk Pawieł Komołow, a poza kadrę meczową znaleźli się Andrius Skerla i Georgas Freidgeimas.

Po 11 rozegranych spotkaniach Žalgiris jest liderem tabeli z 26 punktami na koncie.

Boateng - 22 maja 2013, 18:50:56 - *.50.134.230
Śmieszne, że tacy marni grajkowie na naszą ligę jak Biliński i Wilk są w tej amatorskiej lidze gwiazdami, a jak jakiś polski klub trafi na nich w pucharach to będzie się męczył, żeby ich wyeliminować.

chłop - 22 maja 2013, 19:39:51 - *.tvk.torun.pl
kamil biliński wolał widocznie grać w zespole mistrza Litwy, niż 7, 8 drużyny naszej ligi, tam przynajmniej gra i strzela

Stinger - 22 maja 2013, 19:40:19 - *.opera-mini.net (*.40.89.208)
Biliński znowu błyszczy. Wiem że to tylko Litwa ale mógłby dostać szansę na mecz tylko z Lichteinsteinem. To tylko głupi sparing a właśnie w takim meczu każdy by zobaczył czy Kamil to tylko piłkarz na słabych czy z potencjałem na coś więcej. Szczerze mówiąc to myślę że jeżeli zostanie tam królem strzelców z jakimiś 25 golami na koncie to odejdzie do lepszego zespołu i ligi.

kolos - 22 maja 2013, 19:43:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lepiej być gwiazdą w lidze litewskiej niż kopać sie gdzies w I lidze w Polsce. Przynajmniej cos osiagną chłopacy, mam nadzieje ze zdobędą mistrza dla Grunwaldu Wilno !

minecraft - 22 maja 2013, 19:56:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
smieszne to jest to ze zeszloroczny krol strzelcow ligi litewskiej przechodzi do 3 ligi polskiej bodajze wigrow suwalki i nie jest tam wielka gwiazda a gdy przeszedl wtedy do polonii bytom nie powachal nawet boiska to tylko mowi o poziomie ligi litewskiej ale oczywiscie ciesza gole bilinskiego

DENIS - 22 maja 2013, 20:11:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

D3 - 22 maja 2013, 20:21:42 - *.opera-mini.net (*.114.109.15)
Chłop - aktualnym mistrzem Litwy jest Ekranas .

z - 23 maja 2013, 1:22:16 - *.ssp.dialog.net.pl
dziwi mnie że Śląsk go nie spróbował raczej od gikiewicza lepszy jest a w Śląsku napastników nie ma ale jak zwykle działacze dali ciała

Piechnik - 23 maja 2013, 9:50:41 - *.prox.pl
Kamil powinien być sprawdzony w reprezentacji. Vetra Wilno kilka lat temu pokazała w 45 minut Legii, jak się gra w pucharach. Kadra Franka Smudy przegrała z kretesem z reprezentacją Litwy. Poziom litewskiej piłki nie odstaje aż tak bardzo od polskiej.

90 min - 23 maja 2013, 10:41:12 - *.ssp.dialog.net.pl