22 maja 2013, 20:48:49 - Korbol
Adam Stachowiak obronił rzut karny

Polski bramkarz Adam Stachowiak obronił rzut karny, ale jego Botew Płowdiw w 29. kolejce bułgarskiej ekstraklasy przegrał wyjazdowe spotkanie 0-2 (0-2) z Łudogorcem Razgrad. Stachowiak rozegrał całe spotkanie.

22 maja 2013, 19:00 - Razgrad
Łudogorec Razgrad 2-0 Botew Płowdiw
Iwan Stojanow 8, 20

sędziował: Martin Bogdew (Burgas).
widzów: 3000.

W 18. minucie Iwan Stojanow (Łudogorec) nie wykorzystał rzutu karnego (Adam Stachowiak obronił).

Botew zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 57 punktów.

- 22 maja 2013, 20:50:40 - *.dynamic.chello.pl
zepsuł Stojanowowi hattricka ;)

paprykarz - 22 maja 2013, 20:59:48 - *.static.virginmedia.com
/\ fakt!
(ale nie wierze tej gazecie)

dude - 22 maja 2013, 21:18:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wg polskich mediow i komentatorow sportowych w językach gdzie piszą cyrylicą wogole nie występuje literka "L", wszystko co L to wg polakow "Ł", innym idiotyzmem jest jeszcze zapis nazwy klubu Etar Nowe Tarnowo, gdzie w Polsce pisza Etyr Nowe Tyrnowo i tak samo z imieniem Aleksandar a pisza Aleksandyr, jeszcze mozna wymienic Alan a Ałan, Zenit a Zienit, Mamed a Mamied, istne bzdury...

Logika - 22 maja 2013, 21:19:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie zepsuł hat-tricka, bo karny miał miejsce w 18. minucie, czyli przed drugą bramką. Gdyby Stojanow strzelił, nadałby temu meczowi zupełnie inny bieg wydarzeń. Oczywiście mógłby strzelić trzecią bramkę, mógłby czwartą i piątą, ale mógłby już nie strzelić wcale. To taki sam błąd, jak ktoś w drugiej minucie strzeli w słupek, potem zaliczy hat tricka, a komentatorzy walą głupoty, że gdyby nie słupek, to by miał na koncie cztery bramki...

dude - 22 maja 2013, 21:24:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oczywiscie nie Nowe a Wielkie Tarnowo moj błąd

do dude - 22 maja 2013, 21:29:40 - *.ip.netia.com.pl

rogal1910 - 22 maja 2013, 22:21:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
pewnie grał cały mecz przysłowiowego, Stojanowa

Misiek - 23 maja 2013, 0:15:24 - *.77.226.27
dude w języku bułgarskim występuję głoska ł, w tym wypadku jest więc użyta poprawnie

Piechnik - 23 maja 2013, 9:56:07 - *.prox.pl
Adam to bardzo dobry bramkarz, powinien wystąpić w reprezentacji. Boruc stary, Tytoń nie gra, Sandomierski żyje?, Fabiański chyba umarł, mamy tylko szczęsnego. W lidze polskiej de facto gra w miarę regularnie tylko Słowik, który ma olbrzymi talent co pokazał w meczu z Rumunią, Gikiewicz wiecznie niedoceniany i Janukiewicz, ale on jest zbyt podobny do Boruca - w kadrze powinni grac kulturalni, ułożeni ludzie. Dlatego szansę powinien u Fornalika dostać Stachowiak

DENIS - 23 maja 2013, 15:19:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl