22 maja 2013, 21:39:37 - dufusik
Drużyna Adriana Mierzejewskiego przegrała w finale Pucharu Turcji

Trabzonspor Kulübü Adriana Mierzejewskiego przegrał 0-1 (0-1) w finale Pucharu Turcji z Fenerbahçe SK. Pomocnik reprezentacji Polski rozegrał całe spotkanie.

22 maja 2013, 19:45 - Ankara (19 Mayıs Stadyumu)
Fenerbahçe SK 1-0 Trabzonspor Kulübü
Moussa Sow 8

żółte kartki: Emre Belözoğlu, Dirk Kuijt, Mert Günok, Pierre Webó - Didier Zokora, Aykut Akgün, Tolga Zengin.

sędziował: Fırat Aydınus (Stambuł).

lazarek - 22 maja 2013, 21:42:45 - *.dynamic.mm.pl
Coś mi się wydaje ,że pożegnają Adriana po sezonie miał być gwiazdą a gra strasznie nierówno...

ROW Rybnik - 22 maja 2013, 21:47:40 - *.internetia.net.pl
Mecz leciał na ATV Turk na boisku i trybunach było ciekawie

elosik - 22 maja 2013, 21:48:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i tak Trabzon zagra w Pucharach?

zielonosiw - 22 maja 2013, 21:51:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niezły mecz Adriana, dużo celnych podań i kilka odbiorów, niestety stałe fragmenty gry słabo wykonywał i miał jedną znakomitą sytuację

zbych - 22 maja 2013, 21:52:26 - *.ip.netia.com.pl
zagra w 2. rundzie eliminacji do LE

kultura - 22 maja 2013, 22:07:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
Trapezunt w 2 rundzie rozjedzie Piasta, w 3 wyeliminuje Zabrzan, a w 4 Legię.

Dark - 22 maja 2013, 22:22:27 - *.dynamic.chello.pl
Gdyby to był teraz turecki portal, ale pozostawić nasze myślenie to już byłoby: "Sędzie ze Stambułu i wszystko jasne".

Bright - 22 maja 2013, 22:25:25 - *.warszawa.vectranet.pl
sędzia ze Stambułu i wszystko jasne

A - 22 maja 2013, 22:58:42 - *.plusgsm.pl (*.217.59.223)
Przeciez on nie umie wykonywac st. fragmentow, zawsze je po kostkach kopie po co on to robi nie wiadomo

BN - 22 maja 2013, 23:43:17 - *.dynamic.chello.pl
Pomijając wynik dziwna sytuacja, że sędzia był ze Stambułu. W takich sytuacjach powinni mieć sędziów z neutralnych regionów.
Zresztą gdyby Fenerbace przegrało po błędach sędziego ludzie by mówili, że był fanem Galatasaray... Wiadomo, że sędziowie w 99% są ok, ale powinno się unikać takich sytuacji. Na finał mogli nawet zatrudnić sędziów z innego kraju...

BN - 22 maja 2013, 23:44:32 - *.dynamic.chello.pl
W każdym zdaniu użyłem słowa "sędzia", ale jakoś "arbiter" do mnie nie przemawia :-P

@kultura - 23 maja 2013, 2:07:34 - *.dynamic.chello.pl
Zabrzan? Oni puchary bedą oglądać w TV

kultura - 23 maja 2013, 3:23:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
Chłodna analiza ligi podpowiada że do Legii i Lecha dołączy Piast i Górnik Z.

do kultura - 23 maja 2013, 7:15:21 - *.play-internet.pl
W pucharach jako finalista PP na pewno zagra Śląsk W , więc chyba Górnik obejrzy jednak LE w TV ; ))

do kultura - 23 maja 2013, 8:00:18 - *.46.186.13
Proponuje spojrzeć kto dostał licencje na występy w pucharach bo ani Śląsk ani Górnik tam nie zagrają na tą chwilę !

DENIS - 23 maja 2013, 15:23:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl