[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


23 maja 2013, 9:38:19 - Korbol
Jagiellonia zgłosiła dwóch nowych graczy

Bartłomiej Drągowski oraz Krzysztof Karpieszuk zostali dziś zatwierdzeni do gry w T-Mobile Ekstraklasie przez zespół Jagiellonii Białystok.

Obaj zawodnicy to bramkarze. 15-letni Drągowski w obecnym sezonie wystąpił w siedmiu spotkaniach Młodej Ekstraklasy, natomiast o rok starszy Karpieszuk w tych samych rozgrywkach zagrał trzy mecze.

REKLAMA

Hajtowy - 23 maja 2013, 9:44:52 - dkl1.prox.pl
przecież żeby grać w seniorach trzeba mieć ukończone 16 lat. No ale może w Bundeslidze......

ja - 23 maja 2013, 9:49:25 - 213.158.217.209.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Grając w FIFĘ 10 czasami stawiałem w meczach o nic na 15-letnich bramkarzy ze szkółki juniorów. Jaga też już o nic nie walczy więc dlaczego by teraz nie dac któremuś z tych chłopców szansy?

alik - 23 maja 2013, 9:57:27 - 109.231.23.140.koba.pl
BArtek Drągowski by zostać zgłoszonym musiał otrzymać zgodę rodziców. I mam nadzieje, że dostanie szansę w meczu.Dlaczego nie. To nieprzeciętny talent. Im więcej doświadczenia tym lepiej. W Europie 18-19 lat to wiek piłkarza gotowego do gry w piłce seniorskiej. To kiedy debiutować?

jack - 23 maja 2013, 10:00:35 - klienci-alfasky.pai.net.pl
po co oni ich zgłosili? przecież musieli za to zapłacić

REKLAMA

Pro9 - 23 maja 2013, 10:15:18 - 89.204.135.155
Myslalem ze to hajto i swierczewski

alik - 23 maja 2013, 10:16:31 - 109.231.23.140.koba.pl
Zgłosili ich, bo na mecz ze Śląskiem Jaga ma tylko 1 bramkarza - Skowrona. brrrr

24piastol - 23 maja 2013, 10:16:55 - host8925206249.static.3s.pl
najlepiej zgłoście 9 -latków

ss - 23 maja 2013, 10:37:52 - firewal1.II-LO.konet.pl (91.145.139.13)
Drągowski to talent jest spory. Na pewno nie gorszy od Skowrona, który kręci się w miejscu jak kiedyś Piekutowski w Wiśle.

4 - 23 maja 2013, 12:01:26 - 89-74-114-244.dynamic.chello.pl
skowron to beztalencie, umiejetnosci na 4 lige.

martin91 - 23 maja 2013, 12:22:07 - gvg73.internetdsl.tpnet.pl
Z tego co mi sie kojarzy to jeżeli piłkarz wystepuję w młodzieżowej reprezentacji kraju, może grać w zespole seniorów pomimo tego, że nie ma ukończonych 16 lat. A tak jest w przypadku Drągowskiego, który wystepuję w kadrze U-16. Przykładem jest Oskar Pogorzelec, który w wieku 15 lat bronił w pierwszym zespole Kotwicy. (http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=18977&id_sez
on=77)

wow - 23 maja 2013, 12:25:10 - dql21.neoplus.adsl.tpnet.pl
@martin91 bzdury piszesz. Zgoda rodziców i lekarza oraz związku okręgowego lub PZPN jeśli to rozgrywki centralne.

marcin - 23 maja 2013, 12:26:49 - adss207.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Skowron to jakaś tragedia.. to co on robił w meczu z Koroną to wołało o pomstę do nieba.. Po pierwsze chłop nie potrafi się ustawić a po drugie nie ma pojęcia o grze na przedpolu.. Kto go tam wkręcił ?

Alveus BKS - 23 maja 2013, 13:34:37 - adok245.neoplus.adsl.tpnet.pl
D marcin : Juz Spiesze Z odpowiedzia na twoje pytanie kto Wkrecil Skowrona do Jagi. Zrobil To 2 trener P. Dariusz Dzwigala ... Zarekomendowal go bo prowadzil go bedac trenerem Radomiaka Radom... A ze P. Hajto to jego ziomek to nie bylo innego wyjscia jak sciagniecie Skowrona do nas ... Pozdro...
P.S. Mam Nadzieje Ze W Nowym Sezonie Nie Bedzie Na Lawce Trenerskiej Duetu Hajto-Dzwigala !!!

martin91 - 23 maja 2013, 14:40:46 - gvg73.internetdsl.tpnet.pl
Dzieki za info

REKLAMA

sss - 23 maja 2013, 15:23:17 - 91.232.175.222
Jak byś Cie nie wiedzieli , to zawodnik co zagra w młodzieżówce może grać w seniorach od 15 roku zycia

BKS - 23 maja 2013, 15:29:53 - 37.30.53.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie ma co oceniać Skowrona po takim meczu.Po pierwsze to wszedł kompletnie nierozgrzany i nieprzygotowany. A po drugie to Jaga grała w osłabieniu i to co wyprawiali obrońcy wołało o pomstę do nieba. Zobaczymy jak będzie ze Śląskiem.

jurek42 - 23 maja 2013, 16:28:47 - g01-nat.satkol.pl
a puzniej tacy zawodnicy koncza kariery majac 22 lata bo organizm nie wytrzymuje zastanowcje sie na tym

Bomba!! (J - 23 maja 2013, 21:36:31 - public-gprs677738.centertel.pl
Do BKS: Skowron jest słabszy od Słowika o 2 klasy. Nie wiem czemu grał na początku sezonu, chyb tylko że dźwigała go popierał.Lepiej pokazywał się Ptak i to on powinien być rezerwowym bramkarzem...

BKS - 23 maja 2013, 23:00:10 - 178.182.2.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Bomba: Ptak to się pokazał jak z urlopu wrócił z nadwagą I dlatego nie chcieli go żeby został.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: