23 maja 2013, 22:36:49 - Bedziu
Korona przystopowała Piasta

W jedynym czwartkowym spotkaniu, otwierającym 28. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy, Piast Gliwice zremisował na własnym boisku z Koroną Kielce 1-1 (1-1). Tym samym przerwana została seria zwycięstw gliwiczan, który wygrali trzy ostatnie spotkania ligowe.

Od początku spotkania do głosu częściej dochodzili piłkarze Korony. W siódmej minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Vlastimir Jovanović, jednak po płaskim strzale piłka nie trafiła w światło bramki. Kolejną próbę podjął kilka minut później Paweł Golański, jednak nie zmusił Dariusza Treli do interwencji po swoim strzale z dalszej odległości. W 22. minucie piłkarze gości zdołali wyjść na prowadzenie. Michał Janota przeprowadził akcję lewą stroną boiska i uderzył na bramkę rywala. Trela odbił futbolówkę, a chcący uprzedzić Kamila Adamka Jan Polák wybił piłkę wślizgiem na tyle niefortunnie, że trafił w nogę napastnika Korony, po czym piłka wpadła do siatki.

Strata bramki podrażniła zawodników Piasta, którzy już w 27. minucie mogli wyrównać - Podgórski zagrał prostopadle w kierunku Pavla Cicmana, jednak ani Słowak, ani podążający za akcją Rubén Jurado nie sięgnęli futbolówki. W 35. minucie wysiłki Piasta przyniosły powodzenie - po zagraniu Tomasza Podgórskiego w pole karne Cicman przyjął piłkę i płaskim strzałem z kilkunastu metrów nie dał szans Zbigniewowi Małkowskiemu. Korona po chwili miała kapitalną okazję na ponowne objęcie prowadzenia - w 37. minucie po faulu Poláka na Pavle Staňo sędzia podyktował rzut karny dla gości, fantastycznie spisał się jednak Trela, który wybronił zarówno uderzenie Golańskiego, jak i dobitkę Artura Lenartowskiego. Korona nie zaprzestała natarcia, a po przypadkowym uderzeniu głową Mateusz Matras mógł pokonać własnego bramkarza, jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce. Chwilę później po dośrodkowaniu prawego obrońcy gospodarzy z rzutu rożnego okazję na bramkę miał Paweł Sobolewski, jednak po jego potężnym uderzeniu piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Piasta. Tuż przed przerwą Cicman ponownie spróbował zaskoczyć Małkowskiego, jednak bramkarz Korony nie miał problemu z wyłapaniem futbolówki po jego strzale z dalszej odległości.

W 56. minucie bliscy wyjścia na prowadzenie byli piłkarze Piasta. Podgórski ładnie uderzył z rzutu wolnego ponad murem, ale piłka tylko trafiła w poprzeczkę. Kilka chwil później swoją szansę na zdobycie bramki po złym wybiciu futbolówki przez obrońców Korony miał Artis Lazdiņš, jednak piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką. Goście na te sytuacje odpowiedzieli niecelnym strzałem Pavla Staňo. Dwadzieścia minut przed końcem spotkania drugą żółtą, czyli w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Polák. Chwilę później bliski pokonania własnego bramkarza był Matras, który niefortunnie główkował piłkę po dośrodkowaniu piłkarza Korony. Grający w przewadze kielczanie starali się zdobyć gola dającego zwycięstwo. Z dystansu Trelę próbowali pokonać Janota oraz Lenartowski, ale obaj uderzali niecelnie, natomiast strzał Tomasza Lisowskiego obronił bramkarz.

23 maja 2013, 20:45 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 1-1 Korona Kielce
Pavol Cicman 35 - Kamil Adamek 22

Piast: 12. Dariusz Trela - 25. Damian Zbozień, 14. Adrian Klepczyński, 5. Jan Polák, 23. Paweł Oleksy - 16. Pavol Cicman, 9. Radosław Murawski (52, 27. Artis Lazdiņš), 4. Mateusz Matras, 22. Rubén Jurado (46, 13. Tomáš Dočekal), 17. Tomasz Podgórski - 30. Marcin Robak (90, 20. Jan Buryán).

Korona: 1. Zbigniew Małkowski - 44. Paweł Golański, 17. Pavol Staňo, 4. Piotr Malarczyk, 7. Tomasz Lisowski - 3. Kamil Kuzera (75, 15. Łukasz Sierpina), 16. Artur Lenartowski, 8. Vlastimir Jovanović (86, 6. Tomasz Foszmańczyk), 10. Michał Janota, 29. Paweł Sobolewski - 23. Kamil Adamek (46, 99. Mateusz Stąporski).

żółte kartki: Robak, Polák - Sobolewski, Kuzera, Malarczyk.
czerwona kartka: Jan Polák (70. minuta, Piast, za drugą żółtą).

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 5527.

W 37. minucie Paweł Golański (Korona) nie wykorzystał rzutu karnego (Dariusz Trela obronił).

tomek - 23 maja 2013, 22:37:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda niewykorzystanego karnego

Steffen - 23 maja 2013, 22:38:27 - *.adsl.inetia.pl
Robak, Lisowski i Kuzera- najlepsi na boisku.

tobiasWKS - 23 maja 2013, 22:38:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie dla Piast w Europejskich Pucharach !

CK - 23 maja 2013, 22:39:08 - *.kielce.vectranet.pl
Co to za herb Kolportera na początku meczu??!!

Arka - 23 maja 2013, 22:39:14 - *.ists.pl
Bobry szybki mecz, fajnie się oglądało.
Dobry też doping Piasta jak i Korony pomimo takiego wyjazdu w tygodniu.

shaq - 23 maja 2013, 22:40:16 - *.wyszkow.fuz.pl
Czyżby Korona w tym sezonie bez wygranej na wyjezdzie?

1999 - 23 maja 2013, 22:40:36 - *.kielce.vectranet.pl
Piast i tak zagra w pucharach. Śląsk ma w ostatnich dwóch kolejkach Lecha i Legię, więc będą ostre baty dla malinowych.

xls - 23 maja 2013, 22:40:38 - *.centertel.pl
Tobias z Wybrzeza Kosci Słoniowej - nie dla Ciebie za całokształt Twojej wypowiedzi a co do Piasta puchary już pewne. Piast !

Cała Polsk - 23 maja 2013, 22:41:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepszy Piast niż kolejny niemiecki klub w pucharach.

widzew - 23 maja 2013, 22:41:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aż strach jechać do Kielc jak się patrzy na wspaniałą grę Kielc

dsad - 23 maja 2013, 22:42:15 - *.154.152.29
Gerwazy nie muszę nie mieszkam w kielcach i nie mam ciebie za rodzinę

Smyq - 23 maja 2013, 22:42:32 - *.zone16.bethere.co.uk
Nie jest źle, teraz trzeba liczyć na porażki poloni i gornika i bedzie dobrze. Z polonia będzie mecz o puchary.

tomi - 23 maja 2013, 22:43:35 - *.eimperium.pl
Dobry mecz Piast znow musiał grac w 10 a mimo to dzielnie sie bronili ,teraz czekac na reszte wynikow .

ciota - 23 maja 2013, 22:44:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korona grała mądrą poukładaną piłkę, gdyby niewykorzystany karny to Piast dostałby baty

kibic - 23 maja 2013, 22:44:43 - *.kalisz.mm.pl
Krotko i na temat - Trela wyrasta na najlepszego bramkarza ligi. W sumie to mozna sie dziwic ze nikt nie chce go sprowadzic. Praktycznie co mecz to Trela jest bohaterem

pipi - 23 maja 2013, 22:46:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korona zagrała najlepszy mecz na wyjeździe

bks - 23 maja 2013, 22:46:44 - *.client.duna.pl
40000tys.widzów było

donpedro - 23 maja 2013, 22:48:07 - *.opera-mini.net (*.70.19.136)
Korona i Piast druzyny ktore wiosna jako jedyne w lidze odebraly Legii pkty. niezly mecz ale nie wynik przez pudlo z 11. stop chamstwu w internecie

ij - 23 maja 2013, 22:50:33 - *.dynamic.chello.pl
jest presja wyniku i od razu widac, ze nie potrafia. lawiej sie na te szczyty wspiac niz tak sie utrzymac.

Gliwice - 23 maja 2013, 22:50:34 - *.static.ssm.silesia.pl
Widzów: 6300

leiter84 - 23 maja 2013, 22:52:09 - *.centertel.pl
Z Koroną widzimy się więc za rok w Ekstraklasie, grupa zespołów walczących o utrzymanie skurczyła się 9. Gratulacje! Kolejne mecze Kielczanie grają o marchewkę.
A Piast zdobył cenny punkt w walce o podium.

Gerwazy - 23 maja 2013, 22:52:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@dsadsa - kończę dyskusję z tobą bo powoli zaczynam zniżać się do twojego poziomu (a jak tak dalej pójdzie to pokonasz mnie doświadczeniem)

ck 100% - 23 maja 2013, 22:52:55 - *.kielce.vectranet.pl
Jak patrze na gre Korony to mi sie flaki przewracaja graja najbardziej toporna pilke w ex te wysokie podania na 2 metrowych obroncow Piasta to wrodzony debilizm czy nabyty? widac ze Ojerzynskiemu skonczyly sie pomysly na gre nic nie graja po ziemi jak wiesniaki z 5 -ligi Kuzera nie nadaje sie nawet do 2 ligi gra bo jest kapitanem zero umiejetnosci tylko faule o kartkach nie wspomne bo on sam nie wie ile ich ma noz sie w kieszeni otwiera zenada zeby nie czerwo dla Piasta to wygrali by 3-1 na bank bo graj fajna kombinacyjna pilke

Monter - 23 maja 2013, 22:53:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozostawienie Polaka na boisku i wpuszczenie Docekala to czysty sabotaż ze strony Brosza.

doRedakcji - 23 maja 2013, 22:54:55 - *.dynamic.mnet-online.de
Jan Polak dostał od razu czerwoną a nie drugą żółtą! Obejrzyjcie sobie skróty!

rrrrrrr - 23 maja 2013, 23:04:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie rozumiem dlaczego tylu ludzi jest przeciwnych grze Piasta w Pucharach.Ja uważam,że czy to będzie Piast,czy Śląsk,Wisła lub Górnik to i tak nie dojdą do fazy grupowej bo są za słabi,a już wolę żeby pograli tam ,może nie wybitni, ale waleczni zawodnicy ,którzy dają z siebie wszystko,niż jakieś pseudogwiazdy ze Śląska czy Wisły

obiektywny - 23 maja 2013, 23:06:53 - *.3s.pl
Marciniak znowu wypaczył wynik. Polak nie zasługiwał od razu na czerwoną kartkę.Ewentualnie powinien dostać żółtą. A wcześniej żółtej nie dostał więc czerwona się nie należała. Zenada. Kiedy zrobią portządek z pseudosedziami

kibic - 23 maja 2013, 23:09:37 - *.free.aero2.net.pl
Piękna gra Korony. Piast długo nie mógł wyjść ze swojej połowy - nie biorę tu pod uwagę czerwonej kartki.

a - 23 maja 2013, 23:11:21 - *.proxnet.pl
Polak dostał drugą żółtą na 150%, byłem i widziałem

ybzch - 23 maja 2013, 23:13:30 - *.nitka.net.pl
Co jeszcze trzeba zrobić żeby Korona wygrała na wyjeździe

Piast - 23 maja 2013, 23:18:35 - *.dynamic.chello.pl
Dziś zwyczajnie byliśmy za słabi żeby wygrać. Nawet w 11tu byśmy tego nie wygrali. Korona to jeden z najlepszych zespołów które widziałem na Okrzei. Życzę powodzenia w następnym sezonie bo widać że ten zespół ma jaja.
My gramy dalej. Wyjazd do Warszawy i na koniec GKS. Hej Piast !

JohnyKSG - 23 maja 2013, 23:22:05 - *.zabrze.vectranet.pl
Koniec fuksow Piasta.teraz lanie na Polonii! Szczęśliwy remis.Korona zdecydowanie lepsza!

xxx - 23 maja 2013, 23:25:49 - *.146.54.55
ck 100% masz problem- to nie patrz na jej grę. A piast przed czerwoną nie był jakimś fenomenem - nie jaraj się tak !

kibicPG - 23 maja 2013, 23:28:09 - *.clubnet.pl (*.168.4.168)
Szacun dla Korony - dupiaty termin, a ze 4 stówki się pojawiły. Nieźle.
Kto i po co wymyslił, żeby grać w czwartek o 20:45?

adik_PG - 23 maja 2013, 23:28:13 - *.play-internet.pl
JohnyKSG koniec fuksow? jakich fuksow? ogladales chodz jeden nasz mecz w tym sezonie ze sie wypowiadasz? gdybysmy mieli fuksa jak mowisz to juz dawno puchary bylyby zaklpepane;/ dzis niezasluzylismy na wygrana,Korona byla lepsza ale tego niewykorzystala,Piast tez w wielu meczach byl lepszy a nie wygrywal wiec prosze mi tu nie plakac teraz! pozdro na normalnych

obiektywny - 23 maja 2013, 23:29:12 - *.3s.pl
johnyksg. ty to masz kompleks Piasta. Każdy temat Piast i twój komentarz lekko pisząc hmmm kompleksiarski. Może zajmiesz się swoim góniczkiem którego leje większości który nie ma ambicji. U nich przynajmniej widziałem ambicje i honor. A w przypadku górniczka?. Zenada. A przyszły rok spadek.Ps Żeby nie było nie jestem kibicem Piasta

lolq - 23 maja 2013, 23:31:05 - *.sownet.pl
JohnyKSG: już? ulżyło?

dlugi - 23 maja 2013, 23:41:03 - *.centertel.pl
Jeśli Polakowi zaliczą swojaka, to dzisiaj zagrał mecz życia. Swojak, sprokurowany karny, żółta i czerwona.

do obiekty - 24 maja 2013, 0:01:52 - *.31.125.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Obiektywny Ty uwazaj zebyscie wy nie spadli w tym sezonie

janCor - 24 maja 2013, 0:02:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byliśmy dzisiaj gorsi od Korony, czy to w 11 czy 10.

dudus - 24 maja 2013, 0:09:15 - *.adsl.inetia.pl
Czemu nie było czerwieni dla Sobolewskiego... Uderzył Podgóra w twarz ale sędzia tylko żółtko. Zamach był celowy. Stałem kilka metrów obok.

Shakira Ck - 24 maja 2013, 0:22:43 - *.kielce.vectranet.pl
niestety ale ... Korona przystopowala siebie ... :/

wikal - 24 maja 2013, 0:43:38 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego slysze glosy,ze Piast nie zasluzyl na puchary??? Przeciez zajmuje miejsce,ktore kwalifikuje go do nich,wiec jak najbardziej powinien grac w Europie!
A Korona-dzis byla duzo lepsza. I teksty,ze gdyby nie czerwona kartka to bysmy ja pogonili sa smieszne,bo kartka byla konsekwencja ratowania sie slabszych obroncow przed lepszymi atakujacymi.

PS - 24 maja 2013, 1:47:04 - *.dynamic.mm.pl
shaq
Korona jeszcze może wygrać na wyjeździe.. Ma wyjazd na Lecha..

needle - 24 maja 2013, 4:25:36 - *.adsl.inetia.pl
Wbrew temu co napisał niejeden z Was wyjątkowo ciekawa była liga w tym sezonie
Na jesień między zespołami 1-14 kazdy wynik był możliwy, a na wiosnę między 3-16 to samo.
Nie możecie narzekać na brak emocji, a tu KORONA mogła wygrać, choć "niby" o nic nie grają
IGła
PS Mam takie przeczucie, że RUCH nie przegra w Krakowie; nawet nie to, żebym tak chciał, ale "chodzi to za mną"...
a jak LEGIA wygra dziś (bardzo prawdopodobne) to
-> "1" w Poznaniu nie będzie już taka pewna.
Natomiast ŚLĄSK, który praktycznie zakwalifikował sie już do pucharów grając na koniec z dwoma najsilnieszymi teamami tego sezonu bedzie mógł pokazać się jak silny jest naprawdę i jakie jest nastawienie zawodników na następny sezon.
W zeszłym sezonie zapamiętałem we Wrocławiu 3:1 z LECHEM (duża przewaga gospodarzy)i 0:4 z LEGIĄ, która zagrała zmęczona po pucharowym meczu, bo gospodarze nie zgodzili się na przełożenie o dzień czy dwa...

24piastol - 24 maja 2013, 4:26:50 - *.3s.pl
remis szczerze do przyjęcia po czerwonej koronie niejedna z najlepszych ekip które grały w gliwicach 1 punkt to też coś walczymy dalej

rafalski - 24 maja 2013, 5:50:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To ustawiony mecz był !!!

pan Cogito - 24 maja 2013, 7:18:53 - *.opera-mini.net (*.113.133.217)
To juz w czwartki graja?
Jestem za opcja wtorkowych kolejek, a najlepiej niech rozloza jedna kolejke na caly tydzien tak, ze codziennie mamy po 1 meczu plus w sobote dwa!

PeleRybnik - 24 maja 2013, 8:01:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
obiektywny co do pracy sędziów się zgadzam ale nie z tym ze Polak nie dostał wcześniej ż.k. bo ja dostał za karnego chyba ze patrzysz na mecz tak jak Ci pożal się Boże komentatorzy którzy mylili kto gra bo Przytuła (141 meczy w karierze i 11 bramek i to nie były same mecze w ex)widział najpierw w Pieście Podbeskidzie potem Polonię i chwalą sędziego który nie widzie żadnego faulu w środkowej strefie gdzie non stop kielczanie byli taranowani.Szczytem było gdy już po kolejnym faulu na zaw. z Kielc dziwili się że oni grali zamiast oddać piłkę Piastowi.Tych znawców już nie można słuchać jak w Canal+ rządził redakcją Basałaj to jeszcze można było ich słuchać ale teraz jest coraz gorzej.Sędziowie to święte krowy i tylko czekać aż zaczną znowu bez obaw drukować mecze za przyzwoleniem tych pseudo znawców którzy zamiast piętnować poczynania czwórki rozjemców to ich bronią nie mając racji.Potem będą płakali jak Kosa nie dogra do końca pierwszej połowy bo go każdy normalny sędzia z innego kraju wyrzuci za symulkę.

Kuba - 24 maja 2013, 8:16:08 - *.promax.media.pl
Słaby mecz Piasta bez pomysłu na grę ale nadal wierzę w tą drużynę. Podoba mi się charakter i to że z takimi słabymi obrońcami jak Polak i Klepczynski którzy nie nadają się do TM_E osiągają dobre wyniki.

asfan - 24 maja 2013, 9:15:00 - *.158.216.166.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@1999 To nie Śląsk jest kandydatem do miejsca premiowanego grą w LE tudzież podium . Piast będzie musiał walczyć raczej z Polonią czy nawet Górnikiem ,chociaż Śląsk też przy dobrych wynikach może wskoczyć na trzecie miejsce - tyle tylko ,że nie wszystko zależy od tych rezultatów.
@needle Kto wie czy właśnie ten upokarzający dla Wrocławian wynik i przedwczesna koronacja w mediach nie były dla Legii największym ciężarem który spowodował takie a nie inne konsekwencje .

Pro9 - 24 maja 2013, 9:17:52 - *.204.130.179
Co sie dzieje ze Swierczokiem kontuzja czy co?

@Pro9 - 24 maja 2013, 9:42:34 - *.net.brewet.pl
Cały czas leczy kontuzję, na chwilę obecną nie może jeszcze trenować pod pełnym obciążeniem. Po sezonie wraca do Niemiec.

piastol - 24 maja 2013, 10:21:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, że Piast grał drugą połowę w 9-kę
W 10-ciu już od 46 minuty gdy na boisko wszedł największy DREWNIAK ekstraklasy Tomasz "Strącacz" Docekal.
Wpuszczanie tego człowieka na boisko to jest działanie na szkodę klubu. Po powrocie do domu oglądnąłem drugą połowę pod kątem tego zawodnika i nie było ANI JEDNEGO dobrego zagrania.
Aż dziw, że z boiska schodził spocony... chyba z nerwów.

kalost - 24 maja 2013, 10:46:16 - *.kal.pl
Szanse na trzecie miejsce w T-mobile mają tylko Piast,Śląsk,Polonia i Górnik a jeśli chodzi o Piasta to jako Beniaminek osiagnie najwyższy sukces w ostatnim dziesięcioleciu z zespołow ktore były jako Beniaminki i moim zadaniem zasługuje na te trzecie miejsce i co im bardzo życze

zxc - 24 maja 2013, 10:51:47 - *.tel.tkb.net.pl
Wreszcie mecz o NORMALNEJ porze czyli po 20...w majowe wieczory tylko takie pory niech będą.
z reszta i nie tylko...

tobiasWKS - 24 maja 2013, 11:03:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak słyszę , że ktoś narzeka na czwartek 20:45 to mnie śmiech ogarnia , przecież to jest lepszy termin niż wszystkie sobotnie ,poniedziałkowy i ten o 14:30 w niedziele, ludzie opamiętać się

tobiasWKS - 24 maja 2013, 11:05:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co do pucharów to nigdy nie możemy mieć 4 mocnych zespołów . Teraz mamy Legia,Lech i Śląsk a czwarty zespół ?? niestety Górnik,Polonia,Piast nie dają gwarancji że przejdą nawet pierwszą czy drugą runde.

CKunios - 24 maja 2013, 11:23:16 - *.9-3.cable.virginmedia.com
Myślę, że mamy DWA mocne zespoły...i nie ma tam Śląska. Jeszcze kwestią jest to...CO SIĘ ROZUMIE PRZEZ MOCNY ZESPÓŁ. Legia i Lech są mocne, ale tylko na "naszym podwórku"...bo na arenie europejskiej jesteś my ciency i już.

1945 - 24 maja 2013, 12:40:03 - *.eimperium.pl
Jak śląsk jest mocny to ja jestem batmanem , tobias odpowiedz sobie na pytanie czy ten śląsk na 100% gwarantuje także przejście 1 etapu w pucharach , bo według mnie nie.... 2 razy dostali baty z Piastem więc o czym my tu mówimy

PeleRybnik - 24 maja 2013, 12:40:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
CKunios -masz 100% racji te nasze kluby nic nie osiągną.

Student - 24 maja 2013, 12:43:08 - *.rb.polsl.pl
Piast zrobil w tym sezonie bardzo dużo. Czy puchary?. Z jednej strony jako kibic bym chcial. Ale po przykładzie Jagielloni i Ruchu wolalbym,żeby to co dobre rozwijalo sie powoli. Klub jest prowadzony profesjonalnie. Przyszłość przed Piastem. Więc spokojnie róbcie swoje. Nie teraz to za rok dwa bedzie super bo bedzie wieksze doswiadczenie

Leon - 24 maja 2013, 12:49:49 - *.239.125.190
Drużyna Piasta zrobiła ogromne postępy. Pamiętam, jak przed rokiem grali z Zawiszą. Piast ma świetnie zgrany zespół. Wydaje się, że oprócz Legii, Lecha i Śląska- to obecnie 4 zespół w Polsce. Powinien zatem reprezentować nasz kraj w pucharach. Może przy 100% mobilizacji i szczęśliwym losowaniu- przejdzie przynajmniej 1 zespół, co byłoby sukcesem.

bok - 24 maja 2013, 13:04:53 - *.138.243.135
c+ niezły komentarz, grał Piast, Podbeskidzie, Polonia i Korona

zxc - 24 maja 2013, 14:01:22 - *.tel.tkb.net.pl
Ja bym tylko prosił C+ zeby takich godzin meczów było jak najwięcej...

leon - 24 maja 2013, 14:55:00 - *.231.23.122.koba.pl
A dlaczego niegrał Korzym?

misio - 24 maja 2013, 17:02:29 - *.ennet.pl
ciekawe na kogo w el. ligi europejskiej trafią bo chyba ciężko będzie trafic kogoś słabszego niż taki odpowiednik Korony... drużyny takiego formatu to trzeba rozklepywac żeby myślec o pucharach!!! jesień = padaka :/

WZL - 24 maja 2013, 17:13:20 - *.dynamic.chello.pl
ale Korona grała,szok,Piast uratował tyłek,a komentatorzy z polsatu gmerali ze tak jakos słabo ci z Kielc grają...paranoja,inny mecz oglądali chyba...Pozdro dla Korony i Piasta!

leon - 24 maja 2013, 19:54:40 - *.231.23.122.koba.pl
A czemu niegrał Korzym?

PG45 - 24 maja 2013, 20:14:35 - *.opera-mini.net (*.82.178.72)
Korzym ma złamaną nogę o ile się nie myle po meczu z Jagiellonią wygranym 5-0. Słaby mecz Piasta, szkoda niewykorzystanych sytuacji Piasta i Korony bo było by ciekawiej. PGozdriawiam.

max - 24 maja 2013, 20:23:17 - *.pppoe.spdop.ru
leon a czemu nie gral Korzym?Przezuc sie na siatkowke.

needle - 25 maja 2013, 10:09:21 - *.adsl.inetia.pl
@asfan
Ciekawe spostrzeżenie...
...ale pamiętajmy, że to ŚLĄSK był liderem z wyraźną przewagą nad "peletonem" (najpewniej prowadziła go LEGIĄ). Słabszy mecz, a nawet słabszy miesiąc gry może się zdarzyć każdemu i ŚLĄSKowi się zdarzył..., a później inni nie dali rady.
W sporcie (jak i w życiu) każdy chce wygrywać i nie ogląda się na innych, a to jest piłka nożna, a nie koszykówka czy tenis stołowy, gdzie wystarczy kupić kilku dobrych graczy, a nie partaczy i wiadomo, że wyniki same przyjdą. WISŁA pokazała jak można przegrywać z dobrymi zawodnikami w składzie i przypomina nam o tym od 1,5 roku:/
Jeśli nie jesteśmy w ukrytej kamerze to takich emocji nie było już od dawna zarówno w tej jak i w niższej lidze.
@tobiasWKS
Wiesz, jesteś młody (gratuluję)i nie masz zapewne ŻADNYCH obowiązków i coś czuję, że nie sam zarabiasz na bilet. Młodzi ludzie lubią wyjść późno z domu i wrócić jeszcze później...
Ale pomyśl o tych, którzy pracują np na 6 czy 7 i do pracy muszą dojechać, i jeszcze się wyspać. A jak miast jest duże, a do stadionu czy fabryki jest dalego to tego czasu robi sie cholernie mało, a w pracy też z siebie trzeba cos dać, nieprawdaż...? Prawdopodobnie nie uwzględniasz takich rzeczy w swoich przemyśleniach.
IGła
PS A ŚLĄSK będzie grał w pucharach (w przypadku otrzymania licencji) i nie musi stawać na podium wcale...
Wystarczy, że (L) będzie na tronie w podwójnej koronie;-)

plaster - 25 maja 2013, 10:26:37 - *.152.61.2 (*.0.0.93)
Do Leona
Ale ty głupi jesteś aż mi ciężko to pojąć...dalej leczysz kompleks Korony!!! Może na leżankę do psychologa trzeba się wybrać?

leon - 25 maja 2013, 13:30:04 - *.231.23.122.koba.pl
To,że nie śledzę wszystkich wypadków grajków słabych klubików jak Korona to do psychologa? Już wiem, to ten so ze Słowikiem sie zderzył i dzieki niemu wygrali. Kontrowersyjna czerwona kartka, mieliście farta!

needle - 25 maja 2013, 14:51:47 - *.adsl.inetia.pl
@Leon- nie masz racji
IGła

plaster - 25 maja 2013, 19:10:54 - *.bialystok.vectranet.pl
Po pierwsze Korona to nie klubik tylko klub. Po drugie twoje wypowiedzi sledze od dłuższego czasu i mogę stwierdzić,że masz kompleks wielu klubów w naszej lidze...a Twoja Jagiellonia nie gra wcale lepiej. Wiem boli porażka 5:0 z drużyną która według Ciebie miała być pierwsza do spadku ale musisz z tym żyć. pozdrawiam z Twojego miasta!

xxx - 25 maja 2013, 23:51:54 - *.146.54.55
leon - napinaczu ! chodź raz przyznaj że ktoś był lepszy o tej twojej jagi

gregorh - 27 maja 2013, 10:27:34 - *.toya.net.pl
do kibiców Korony:potrzebuję bilet z najbliższego meczu Korona-Widzew dla celów kolekcjonerskich. Jak ktoś będzie miał proszę o kontakt