[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


24 maja 2013, 11:08:33 - MichalMKS
Tomasz Hajto odejdzie z Jagiellonii

Tomasz Hajto nie przedłuży kontraktu z Jagiellonią Białystok - informuje "Super Express".

- To już przesądzone. Bez względu na to, czy dostanę propozycję nowego kontraktu, czy nie, to 30 czerwca odejdę z białostockiego klubu - mówi trener.


źródło: własne / Super Express

korek - 24 maja 2013, 11:09:46 - 109.231.24.32.koba.pl
wkońcu

hajto - 24 maja 2013, 11:10:32 - 87-205-4-84.ip.netia.com.pl
I bardzo dobrze

mcbreed - 24 maja 2013, 11:11:07 - 135.196.118.187
W koncu. Nic bardziej pieknego spotkac mnie dzisiaj nie moglo. Wspaniala wiadomosc!

wq - 24 maja 2013, 11:11:35 - eon229.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powinien zostać na następne 5 sezonów...

zenek - 24 maja 2013, 11:13:48 - 093105019033.lowicz.vectranet.pl
informuje "Super Express"... hehe

Ojgen - 24 maja 2013, 11:16:38 - agdk144.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podejście ma dobre tylko czasem za nerwowo reaguje a to mu nie pomaga. Polskich zawodników to trzeba krótko trzymac tak jak w Niemczech, Hajto tak próbował robic no i sie przejechał swoją drogą Jaga na prawdę fajnie grała w kilku meczach miała jakiś styl, może materiał z jakim musiał pracowąc był słaby...Ukah, Modelski, Norambuena?? Może znajdzie zatrudnienie w jakims pierwszoligowcu na odbudowanie

mmm - 24 maja 2013, 11:17:33 - vikom.vlan302.dengo.lubman.net.pl
za te jego wypowiedzi już dawno powinien wylecieć na zbity pysk !

ss - 24 maja 2013, 11:18:10 - firewal1.II-LO.konet.pl (91.145.139.13)
Wywalić jeszcze dziś i niech grajki ze Śląskiem grają już bez niego. Przynajmniej nic nie zepsuje więcej.

Spartakus - 24 maja 2013, 11:19:26 - rev-46.229.157.126.atman.pl
@mmm Miodek się znalazł... Hajto ostatni z charakternych

ziom - 24 maja 2013, 11:23:01 - PC-109-95-3-168.net-com.net.pl
Hurra!

jasio - 24 maja 2013, 11:23:03 - 178.182.92.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe kto za niego. Ulatowski, Szatałow? Może Murawski z C+?

@@@ - 24 maja 2013, 11:24:02 - aciy26.neoplus.adsl.tpnet.pl
No tak, poskładał z jakichś drugoligowców w miarę ładnie grającą drużynę, wygrał z Legią i Lechem, zrealizował praktycznie wszystkie cele postawione przez zarząd, włącznie z cięciem kosztów odchudzeniem kadry i wprowadzeniem juniorów do gry.
Wiadomo, lepiej niż kogoś z wizją posadzić na stanowisku kogoś swojego. Pewnie jakiś Probierz się przywlecze i za rok Jaga będzie walczyć o utrzymanie. No pozdro dla zarządu. Pozostaje współczuć kibicom.

mcbreed - 24 maja 2013, 11:24:28 - 135.196.118.187
Dawac pozycje Legendzie. Grajacy menadzer Tomasz Frankowski. I bedzie pieknie!

peter - 24 maja 2013, 11:24:57 - 95.83.249.131
Hajto jest przynajmniej wyrazisty i wie co chce powiedziec,a nie tam jakies sranie do kamery.

Macio - 24 maja 2013, 11:27:53 - bnk40.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za zaskoczenie !!!

kill - 24 maja 2013, 11:29:00 - V35-15.opera-mini.net (46.112.105.136)
dla Jagiellonii to chyba dobra wiadomośc tak jak dla nas była odejście Świra z Motoru!pozdro

kermit - 24 maja 2013, 11:32:11 - 46.204.7.59.dsl.dynamic.t-mobile.pl
LUKS Gomunice czekają na hajte

Hanka - 24 maja 2013, 11:35:22 - host86-132-1-60.range86-132.btcentralplus.com
Hajto wróć czeka Łódz !!!

jagusia - 24 maja 2013, 11:38:45 - ip-89-161-42-127.tel.tkb.net.pl
hajto nie przedluzy to jagiellonia nie przedluzy
z tym pajacem
//

Piciu - 24 maja 2013, 11:44:57 - c60-127.icpnet.pl
celebryta nie trener

r - 24 maja 2013, 11:50:32 - 89-74-114-244.dynamic.chello.pl
jdeyny trener, ktory w telewizji moze zainteresowac kibica pilki noznej. taki ktory ma cos do powiedzenia, ambitny, niesustepliwy, trzymacy pilkarzy krotko, a jak trzeba to za twarz. moze nei wszystko mi sie w nim podoba, ale wyrazistosci i nietuzinkowosci zarzucic mu nie mozna.

ok - 24 maja 2013, 11:52:06 - apn-37-152-26-117.dynamic.lte.plus.pl
gość z jego wykształceniem nigdy nie powinien prowadzić zespołu w extraklasie -chyba że pomagać jako asystent nic więcej -trzeba wrócić do czasów gdy trenerzy byli po studiach i nawiązać do dobrych czasów piłki polskiej OBAWIAM SIĘ JEDNAK ŻE KLIKA PZPN TEGO NIE ODDA ZA DARMO

kibic Jagi - 24 maja 2013, 11:54:13 - 77-252-244-188.ip.netia.com.pl
HURA!!!!!!!

Spartakus - 24 maja 2013, 11:54:15 - rev-46.229.157.126.atman.pl
@r chyba braku zjadłeś... bo wyszło z Twojej wypowiedzi, że jest nudny... ale nie, że złośliwy jestem:P taka przyjazna sugestia

r - 24 maja 2013, 11:57:43 - 89-74-114-244.dynamic.chello.pl
tak 'braku' mi ucieklo. dzieki za uwage.

Irtysz_21 - 24 maja 2013, 11:57:56 - dof190.neoplus.adsl.tpnet.pl
dzięki za mecze w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu!

las - 24 maja 2013, 11:58:17 - 078088000082.bialystok.vectranet.pl
Hajto nie dorósł do roli trenera.Trzeba trochę po- siedzieć na ławce w niższych klasach.Było wstyd słuchać jego wypowiedzi,zarozumiałość,lekceważenie innych.No i mierność trenerska.Od nowego sezonu jestem na stadionie.

aaaapil - 24 maja 2013, 12:00:47 - dynamic-78-8-164-39.ssp.dialog.net.pl
rewolucja w jagielloni i woli przygrać bohatera niż dowiedziec sie od władz że odchodzi. szkoda ze mu nie wyszlo, lepiej zebysmy pamietali go jako pilkarza niz po tym "incydencie"

... - 24 maja 2013, 12:13:58 - eon229.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe który klub zdecyduje się na P. Stokowca (Polonia W.). Moim zdaniem najlepszy fachowiec z młodego pokolenia. Zbudował drużynę z młodych piłkarzy bez wielkich pieniędzy... Polonia za Stokowca grała najlepiej w ostatnich 10 latach...

eeerrrtttt - 24 maja 2013, 12:15:54 - 77-253-36-202.adsl.inetia.pl
a kto by chciał żebys dalej tam pracował!!!

aaa - 24 maja 2013, 12:17:55 - 178-36-45-104.adsl.inetia.pl
a nikt z was już nie pomyślał, że zawodnicy za dużo w ich mniemaniu trenują i chcą zwolnić takimi wynikami trenera, żeby on nie pozbył się leni na przyszły sezon?

neptun - 24 maja 2013, 12:18:18 - fao117.internetdsl.tpnet.pl
Probierz.

T-Mobile - 24 maja 2013, 12:21:22 - a01-nat.satkol.pl
HAJTO do CRACOVII!!!!!!!!!!! za Wuefiste z terazwąsy

Mati - 24 maja 2013, 12:21:55 - dll224.neoplus.adsl.tpnet.pl
O tak, Super Express to bardzo wiarygodne źródło. Termokoc próbował mnie zabić

Pavvelinho - 24 maja 2013, 12:30:25 - acuy181.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żadne zaskoczenie nawet jeśli jest to info z super expressu.

king - 24 maja 2013, 12:33:25 - aemf190.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech zostanie dobrze mu szło :D

olo - 24 maja 2013, 12:47:51 - 89-77-4-159.dynamic.chello.pl
No to Real Madryt. A tak poważnie Hajto spokojnie mógłby zostać asystentem trenera reprezentacji Polski. Ma charakter, którym mógłby przemówić niektórym.

ala - 24 maja 2013, 13:04:20 - public107743.xdsl.centertel.pl
będzie tak - 2 tygodnie spokoju po zwolnieniu , a potem jego frendy mateo bor i romuald krztoń zaproszą go kilka razy do narodowego-satu i zaczną go promować. Oczywiśćie pan trener nie pozostawi suchej nitki na ludziach z white-stoku , przy okazji poopowiada jak to super jest w schalke , pokomentuje parę meczyków i we wrześniu zatrudni go jakiś smoła ze szczecina albo królik z wawy....

slaw - 24 maja 2013, 13:08:58 - terminal-1-207.retsat1.com.pl
ma charakter ale nie do tego co trzeba. Mając takie gwiazdy jak Frankowski czy Smolarek które powinny stale grać, to on wystawia swoich pupilków, które nic nie wnoszą do gry. A z Łodzi to ja jestem i tutaj ten człowiek przejechał staruszkę na ul. Rzgowskiej w wyniku czego zmarła a działo się to na przejściu dla pieszych. Taką mamy sprawiedliwość że inny zwykły kierowca już by za to siedział a pan Hajto chodzi po wolności i nawet licencję trenera sobie robi bo tak widać może każdy kryminalista

mkjsb - 24 maja 2013, 13:16:22 - 195.69.80.8
Tak naprawdę to polityka transferowa Kuleszy zabija Jagę.Zamiast wzmocnień i walka o mistrza sprzedano Grosickiego.Michniewicza wywalono bo nie godził się na transfery(bezgotówkowe)którymi kierował prezes Kulesza.Nie może tak być że w trakcie sezonu sprzedaje się filary nie mając na ich miejsce zastępców.Ukah czy Pazdan to nie poziom Skerli lub Cionka,Zahorski,Gajos,Kowalski nie są razem tyle warci co Grosik,kogo zaproponowano za Makuszewskiego-Dzwigałę Plizgę Bandrowskiego.Następny w myśl powiedzenia Kuleszy że ma wszystkich za odpowiednią sumę na sprzedaż jest Kupisz kto zastąpi,następni niechciani w innych klubach byle z Nazwiskiem i łatką talent.Napastnicy kogo Kulesza Kupił?-nikogo tylko Grzelakiem zamydlił oczy następnie Rasiak Smolarek.Tak jak poprzedników łączy ich znane nazwisko i stagnacja.Nie bronię Hajty ale bez jego jeżeli nie zmieni się polityka transferowa to za dwa sezony będzie BAY BAY ekstraklaso.

m.p - 24 maja 2013, 13:24:25 - 87-207-244-215.dynamic.chello.pl
Jak szczurek ucieka , po co mieć W CV że go zwolnili lepiej mówić że się samemu odeszło bo np. klub nie spełnił warunków jakie mu obiecano błagając go o to by podjął u nich pracę ? Kolejny gwiazdor trenerski który ma ambicje bycia Murinio ale wiedzy brakuje , myśli że jak grał w Bundeslidze to to wystarczy ? Tak samo mniemanie o sobie wysokie jak Probierz który to mówi o stabilizacji pracy , o budowie drużyny przez lata, o ciągłości itp. a sam z każdego klubu po kilku miesiącach ucieka ( saloniki,wisła , bełchatów ). Żenada ?

zigi - 24 maja 2013, 13:38:08 - dmw170.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hajto niech idzie do przyjaciela Bąka w Lublinie. Stoku fachowcem? Gra archaiczną piłkę. Typową dla kopaczy z polskiej ligi. Jako człowiek musi popracować nad sobą. Nie kręcić tylko grać fair. Cóż jak to mówią nie wierz rudym i łysym. dlaczego łysym sami zgadnicjcie.

do mkjsb - 24 maja 2013, 13:41:22 - 91.233.60.65.static.msgaz.pl
akurat Plizga jest trzy razy lepszy od Makuszewskiego który tylko szybko biega- jego sprzedaz za taką kasę to majstersztyk

damian - 24 maja 2013, 14:00:13 - 178-37-145-120.adsl.inetia.pl
Hajto do Wisły ! Albo na asystenta w reprze a potem niech ją przejmuje. Piłkarzy trzeba trzymać w ryzach a że nasi kopacze są rozpieszczeni to Guardiola by nic nie poradził.

rop - 24 maja 2013, 14:04:30 - net-91-81-34-242.cust.dsl.vodafone.it
Wrescie moze znowu zahandluje z papierosami.

Czasie - 24 maja 2013, 14:04:37 - 77-253-75-126.adsl.inetia.pl
Eksperyment pod tytułem Tomasz h uznajemy za zakończony ulubieniec borka i koltonia zostaje wywalony na zbity pysk teraz będzie mógł sobie popalic

86hubi - 24 maja 2013, 14:14:17 - staticline-31-182-90-233.toya.net.pl
Patrząc na ostatnie 4 mecze Jagi, wątpię żeby ktokolwiek miał w planach przedłużenie kontraktu :D

kamilios - 24 maja 2013, 14:14:40 - public16368.xdsl.centertel.pl
ponoć ma zamówienia na wagony fajek w Gelsenkirchen

all - 24 maja 2013, 14:15:30 - PC-77-46-58-38.euro-net.pl
O czym wy piszecie ze Hajto niby ostro ich trenowal, bylo dokladnie odwrotnie dawal im wolne od 4 dni, atmosfera kolezenska i sielankowa, po prostu kumpel a nie trener. Jego najwiekszym bledem to obrona, nie umial ich ustawic, nie potrafil odrzucic najslabszych ogniw tylko slepo na nich stawial Norambuena, Ukach, Modelski. A sklad jakim Jage dysponowala spokojnie starczal na pierwsza 6 i taka jest prawda.

Trex - 24 maja 2013, 14:18:16 - dynamic-78-8-166-124.ssp.dialog.net.pl
Dostał ciekawą propozycję z polskiego zagłębia tytoniowego - bedzie teraz trenował jakiś zespół z okolic Lublina !!

Tom - 24 maja 2013, 14:19:58 - PC-77-46-58-38.euro-net.pl
@mkjsb przestan pieprzyc glupoty i narzekac na Kulesze bo on tu ten wozek jakos ciagnie, bez niego to z pierwszej ligi bysmy nie wylezli. Jak masz morze kasy to mozesz odkupic Jage i wladowywac w nia miliony, a jak nie to zachowaj dla siebie swoje madrosci. Bez odbioru.

rafalski - 24 maja 2013, 14:31:43 - dqm214.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie jakiś zespół z okolic Lublina Tylko Motor.Lublin s.a Motor w przyszłym sezonie tj 2013/2014 ma powalczyć o promocję do 1.Ligi

efewf - 24 maja 2013, 14:34:15 - 91.244.217.138
Ha! Ha! Jak czytam, że Frankowski ze Smolarkiem powinni grać cały czas, a skład ogólnie jest na pierwszą szóstkę to nie wiem, czy śmiać się czy płakać... Kiedy grał Frankowski, Jaga grała w 10. Smolarek w ogóle grał jakby sabotował. Dalej, skoro nie mają nawet 1-ego średnio-solidnego obrońcy, to jakim cudem mają skład na pierwszą 6? Średniawy tylko środek pola, w którym i tak są niedoświadczony Gajos, kompletnie niekomunikatywny Kim, Kupisz, który nie dalej niż 3m od bramki strzelił chyba w poprzednim sezonie, a celne dośrodkowanie zaliczył jeszcze za Probierza i całkiem nieźli, ale chimeryczni Quintana i Plizga. Żeby chociaż Nika grał... Bez napastnika i obrony pierwsza szóstka, tak ,tak!

kibicP - 24 maja 2013, 14:48:49 - pppoe-dynamic-b-245.interblock.pl
Dlaczego obrazacie bylego reprezentanta Polski i trenera Jagielloni? Hajto sobie zasluzyl na szacunek, to byla jedna z legend kadry narodowej, a trenerem wcale nie jest zlym.Hajto przynajmniej nie przebiera w srodkach i potrafi powiedziec wprost co ma na mysli.Jako reprezentant Polski byl swietnym graczem klasy swiatowej.I zycze zeby trenerem byl podobnym.Jego niemieckie metody przerosly piłkarzy a nie jego.On robił to co miał robić, trenował najlepiej jak mógł.A że podopiecznych miał słabych to inna sprawa.Nawet Mourinhio nic by nie zrobił z tymi piłkarzami..

legia! - 24 maja 2013, 15:05:19 - 87-205-146-206.adsl.inetia.pl
Jeszcze zatesknicie za Hajto , znawcy futbolu!
To jedyny facet z jajami który umiał szarpać się z Wami wszystkimi. Każdy z Was zna się na piłce, prawie i medycynie.
To w takim razie dlaczego nie wybudujecie jednego normalnego boiska treningowego , pierwszy zespół musi przebierać się w autobusie na mechaniaku
Pierwsza szóstka - buhahahahahaha! Z czym! Hajto i tak długo wytrzymał w tym white-cyrku! Za długo! Nie miał gdzie trenować, miasto nie może dogadać się z klubem, w klubie wszyscy skłóceni i nieobecni i decyzje podejmuje baba-Jaga. Która Syczy...i zieje ogniem. Życzę powodzenia każdemu kto tu przyjdzie. Lekcję survivalu będzie miał za darmo! Hajto -iszacunek.

TSP - 24 maja 2013, 15:06:23 - cpc9-nmal20-2-0-cust974.19-2.cable.virginmedia.com
Co wy się go czepiacie? Wam się wydaje że tą całą Jagielonie stać na coś więcej niż utrzymanie? jesteście śmieszni...nawet Ferguson by z takim materiałem więcej nie zrobil

jagiellonc - 24 maja 2013, 15:10:01 - 87-205-146-206.adsl.inetia.pl
Jeszcze zatesknicie za Hajto , znawcy futbolu!
To jedyny facet z jajami który umiał szarpać się z Wami wszystkimi. Każdy z Was zna się na piłce, prawie i medycynie.
To w takim razie dlaczego nie wybudujecie jednego normalnego boiska treningowego, pierwszy zespół musi przebierać się w autobusie na mechaniaku ...
Pierwsza szóstka - buhahahahahaha! Z czym! Hajto i tak długo wytrzymał w tym white-cyrku! Za długo! Nie miał gdzie trenować, miasto nie może dogadać się z klubem, klub z MOSPEM , w klubie wszyscy skłóceni i nieobecni i decyzje podejmuje baba-Jaga. Która Syczy...i zieje ogniem. Życzę powodzenia każdemu kto tu przyjdzie. Lekcję survivalu będzie miał za darmo! Hajto - szacunek i powodzenia.

jagiellonc - 24 maja 2013, 15:12:40 - 87-205-146-206.adsl.inetia.pl
Legia na mistrza!

BadBoy - 24 maja 2013, 15:16:49 - d47-69-148-85.try.wideopenwest.com
Dziekujemy Mr. Hajto! Witamy Mr. Pasieka! Forza Jaga!

Jan - 24 maja 2013, 15:29:58 - ip-89-161-1-156.tel.tkb.net.pl
Panu Hajcie dziękujemy. Niektóre mecze były na prawdę wyśmienite. Powodzenia w następnym klubie. Na jego miejsce, widziałbym w końcu któregoś z trenerów związanych z Jagiellonią, z podlasiem. Może więcej by stawiał na młodych piłkarzy z regionu.

zxc - 24 maja 2013, 15:31:14 - ip-89-161-2-29.tel.tkb.net.pl
Kasperczak do Jagi

kumaty - 24 maja 2013, 15:33:51 - user-188-33-66-163.play-internet.pl
do slaw.
Akurat za przejechanie na pasach powinien wstydzić się, syn tej zmarłej kobiety który za ukręcenie sprawy wziął 130tys. od Tomasza H. więc nie wzywaj Temidy jak sprawy nie znasz.

las - 24 maja 2013, 16:01:31 - 078088000082.bialystok.vectranet.pl
Jaga jest jednym z najlepiej prowadzonych klubów w Polsce.Zobaczcie problemy w Koronie,Śląsku, Wiśle,Widzewie,Górniku,Pogoni,Ruchu,GKS-ie.Jaga nie ma takich kłopotów.Jedyny problem się kończy.

as - 24 maja 2013, 16:32:08 - 37.31.204.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cóz Hajto jak i Swierczewski otrzymali licencje za zasługi i skutki są widoczne gołym okiem -Panowie Ci nie prezentuja poziomu ani wiedzy ani kultury takiego, który by ich upoważnial do objęcia takich staniowisk- do szkół Panowie do szkól...

eskimos - 24 maja 2013, 16:36:02 - aesw222.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ponoć Jagiellonia kusi Jacka Zielińskiego z Ruchu

jaga - 24 maja 2013, 17:45:20 - 89-68-101-147.dynamic.chello.pl
Robert Podoliński do Jagi,bardzo dobry trener.

NewAge - 24 maja 2013, 17:55:33 - 109.231.0.103.koba.pl
Samuel Tomar, on powinien objąć posadę trenera Jagi. Żelazna dyscyplina. Wreszcie wziąłby za mordę tą gromadkę rozkapryszonych piłkarzyków. Samuel Tomar to jeden z najzdolniejszych trenerów młodego pokolenia w Polsce. Ma też Licencję UEFA, którą mają nieliczni trenerzy. No i ma taki atut, że był bardzo dobrym piłkarzem.

ss - 24 maja 2013, 18:04:56 - p5DDB8371.dip0.t-ipconnect.de
raczej stokowiec albo polski pep guardiola bedzie trenerem

ilo - 24 maja 2013, 18:17:54 - 178235041225.bialystok.vectranet.pl
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! BRAWO!!!!!!!!!

DENIS - 24 maja 2013, 19:54:48 - ait126.neoplus.adsl.tpnet.pl
No Honorowo nie czeka aż go wywalą

rychu - 24 maja 2013, 20:05:24 - public98440.xdsl.centertel.pl
Tomek dzięki za spektakularne wygrane na Lechu i Legii oraz za powrót z 0:3 w meczu ze Sląskiem. To było coś! Łezka w oku się kręciła. Dzięki za wychrzanienie ze składu wiecznie niby kontuzjowanych inwalidów. Za ogrywanie Skowrona, Gajosa i Dźwigały. Powodzenia! Co dalej z Darkiem Dźwigałą? Jego też szkoda...

szrek - 25 maja 2013, 10:51:36 - c40-199.client.duna.pl
nie da się już kupować meczy to jest kłopot.dawno za korupcje powinni grać w 4lidze

szrek - 25 maja 2013, 10:57:52 - c40-199.client.duna.pl
dawno za korupcję powinni grać w 4 lidze

whitestok - 25 maja 2013, 20:04:53 - eaa15.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma się co dziwić że Hajto się nie odnalazł w Jadze. Nie na darmo Podlasie nazywają discopolowym zagłębiem a jak wiemy tej muzyki słuchają w większości wioskowe głupki. Także Tomuś nic się nie martw odnajdziesz się bliżej domu w Wiśle będzie wolny etat - a to już bliziutko do twojego Makowa.

Do szrek - 25 maja 2013, 20:05:21 - 77-255-254-20.adsl.inetia.pl
Tę ksywę masz za wygląd czy za tok myślenia?

as - 26 maja 2013, 9:30:41 - adlj253.neoplus.adsl.tpnet.pl
marnuje sie tam

fdsfsd - 26 maja 2013, 13:21:43 - afle135.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia Bytom wita !

asd - 26 maja 2013, 13:25:35 - ip-89-161-2-29.tel.tkb.net.pl
Hajto moze nie był najlepszym trenerem ale zdecydowanie ma dobre perspektywy na przyszłość bo ma potencjał na doobrewgo trenera widac dobierał dobrych piłkarzy tylko z obrońcami mu nie wyszło...
Dobrze ze trzyma dycypline całkiem fajnie w niektórych meczach grali ofensywnie takze nie mozna tak Hajty krytykować to on właśnie odczarował Jagiellonie w meczach wyjazdowych Legia i Lech...A to jest dopiero początkujacy trener ale juz ma jakies znaki tego ze moze stac sie dobrym trenerem w przyszłości mysle ze jeszcze sie wyrobii ostatnio nie przekonywał... Ale gdy nabierze doswiadczenia w trenerce mysle ze bedzie z niego coś.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas