25 maja 2013, 18:46:00 - dufusik
Bramka Jakuba Wilka

Jakub Wilk strzelił bramkę dla Žalgirisu Wilno w wygranym przez jego drużynę 7-0 (4-0) spotkaniu 14. kolejki litewskiej ekstraklasy przeciwko Dainavie Alytus. Polak grał do końca pierwszej połowy, po przerwie w jego miejsce pojawił się Ramūnas Radavičius.

25 maja 2013, 17:00 - Wilno (LFF stadionas)
Žalgiris Wilno 7-0 Dainava Alytus
Jakub Wilk 23, Pawieł Komołow 26, Mantas Kuklys 37, Rytis Leliūga 41, 78, Vedran Gerc 55, Luka Perić 68

czerwona kartka: Arnas Mikaitis (57. minuta, Dainava, za faul).

sędziował: Audrius Žuta.

W zespole Marka Zuba całe spotkanie rozegrał były zawodnik GKS-u Bełchatów Pawieł Komołow, na ławce siedzieli Andrius Skerla oraz Kamil Biliński, natomiast poza kadrą znalazł się Georgas Freidgeimas (kiedyś Łódzki KS).

Manolim - 25 maja 2013, 18:48:24 - *.dynamic.chello.pl