[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


30 maja 2013, 19:58:23 - dufusik
T-Mobile Ekstraklasa: Polonia 1-1 Piast. Piast w Lidze Europy

30 maja 2013, 18:00 - Warszawa (Stadion Polonii Warszawa)
Polonia Warszawa 1-1 Piast Gliwice
Aleksandar Todorovski 81 (k) - Marcin Robak 67

Polonia: 81. Sebastian Przyrowski - 26. Aleksandar Todorovski, 4. Igor Morozov, 37. Martin Baran, 32. Adam Pazio - 22. Krzysztof Kopciński (70, 8. Paweł Tarnowski), 20. Tomasz Hołota, 28. Łukasz Piątek, 11. Jacek Kiełb (90, 31. Mariusz Pawełek) - 19. Daniel Gołębiewski (83, 18. Sebastian Olczak), 27. Piotr Grzelczak.

Piast: 12. Dariusz Trela - 25. Damian Zbozień, 14. Adrian Klepczyński, 5. Jan Polák, 23. Paweł Oleksy - 16. Pavol Cicman (73, 18. Matej Ižvolt), 27. Artis Lazdiņš (85, 8. Rudolf Urban), 4. Mateusz Matras, 13. Tomáš Dočekal (54, 22. Rubén Jurado), 17. Tomasz Podgórski - 30. Marcin Robak.

żółte kartki: Baran, Morozov, Hołota - Lazdiņš, Jurado, Oleksy.
czerwone kartki: Martin Baran (73. minuta, Polonia, za drugą żółtą), Sebastian Przyrowski (90. minuta, Polonia, za uderzenie przeciwnika) - Marcin Robak (90. minuta, Piast, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 6300.

Futi - 30 maja 2013, 19:59:45 - 093105138241.rzeszow.vectranet.pl
Gdybym postawił przed sezonem, że Piast zagra w pucharach dzisiaj byłbym bogaty.

dsada - 30 maja 2013, 20:00:11 - ip-37-209-159-92.free.aero2.net.pl
Wstyd żeby taki klub grał w LE ps mam nadzieję też że szybko poloni nie zobaczę w Ekstraklasie

brawo - 30 maja 2013, 20:00:35 - 89-66-210-200.dynamic.chello.pl
Brawo Piast

Paprykarz - 30 maja 2013, 20:00:37 - 92.40.254.186.threembb.co.uk
Gratulacje od kibica Pogoni, w zeszlym sezonie walczylismy i awans do EXY, w tym Piast ((beniaminek) zagra w LE, szacun

llv - 30 maja 2013, 20:00:47 - host-89-231-242-233.mielec.mm.pl
brawo Piast!

jaro - 30 maja 2013, 20:01:14 - 178-37-5-171.adsl.inetia.pl
Rybnik Kamień gratuluje Piastowi i pozdrawia Krupski Młyn

dubaj - 30 maja 2013, 20:01:21 - v42-01.opera-mini.net (131.117.169.36)
Pozdro!
Przyjatem z Kuwejtu

ccc - 30 maja 2013, 20:01:41 - 83.230.4.181.gl.digi.pl
dsada: wstyd, że taki ktoś jak Ty sie tu wypowiada. Brawo Piast won nieudacznikom takim jak w/w.

Konrad89 - 30 maja 2013, 20:02:08 - bka87.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Polonii. Warszawa straciła swój jedyny klub.

leff - 30 maja 2013, 20:02:28 - S0106602ad09700e3.cg.shawcable.net
Doping jak w meczu o mistrzostwo! Polonia nigdy nie zginie. Wrócimy jeszcze silniejsi!

wrc - 30 maja 2013, 20:02:33 - dynamic-78-8-131-77.ssp.dialog.net.pl
marzenia się spełniają

Smyq - 30 maja 2013, 20:03:04 - 46-65-64-101.zone16.bethere.co.uk
CAŁE ŻYCIE PIAST GLIWICE. Pięknie powodzenie w LE, Gratulacje dla trenera Brosza i chłopaków za walke na boisku.

CK'73 - 30 maja 2013, 20:03:07 - 078088221071.kielce.vectranet.pl
trzeba szczerze przyznać,że awans Gliwic do pucharów oznacza słabość tej ligi.ale czy im się opłacało walczyć tak zawzięcie o te 2 mecze w lidze europy? bo na więcej nawet nie liczę :D

Hans - 30 maja 2013, 20:04:34 - ip-37-109-59-156.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pod względem organizacyjnym to Piast jest chyba na czwartym miejscu w Polsce, za Legią, Lechem i Zagłębiem Lubin. Wszystko jest tam jasne, jest też ładny stadion. Naprawdę, cieszę się, że to akurat ten klub awansował do pucharów

Arek - 30 maja 2013, 20:05:51 - dslb-088-066-138-042.pools.arcor-ip.net
Brawo chłopaki !! Dziękuję za ten najpiękniejszy sezon w historii klubu!! - A Polonia niech wróci. Myśmy też zaczynali od B-klasy.

EM87 - 30 maja 2013, 20:06:39 - staticline-31-183-11-179.toya.net.pl
Wierzę w Piast. Nie uważam, że należy ich skreślać. Groclin też był klubem z małego miasta, wyeliminował Manchester City (co prawda nie był tak dobry jak teraz, ale jednak nie był to słaby klub). Gratuluję i życzę Piastowi dalekiego zajścia w LE.

jo - 30 maja 2013, 20:07:27 - fhc81.internetdsl.tpnet.pl
Piszecie ze wstyd ze Piast gra w Europejskich Pucharach, ale prawda jest taka, że taki mamy poziom ligi. Jeżeli Piast jest 4 to oznacza ze był lepszy od pozostałych "wielkich" klubików, które nie potrafiły wyprzedzić Gliwickiego klubu. Jeżeli jest Wam wstyd, to powinno być tylko i wyłącznie za Wasze kluby które za Piastem. BRAWO GLIWICE!

kakaes - 30 maja 2013, 20:10:47 - user-31-174-249-81.play-internet.pl
6600 kibiców?Może ten klub jednak przetrwa?

gb - 30 maja 2013, 20:10:52 - 87-206-130-118.dynamic.chello.pl
Wielki szacunek dla KIBICÓW I PIŁKARZY POLONII nie załamujcie się Zawisza, Pogoń, Lechia przechodziły drogę od niższych lig do Ekstraklasy Życzę wam tego POLONIO!

Hans - 30 maja 2013, 20:10:57 - ip-37-109-59-156.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@EM87- porównywanie Gliwic do Grodziska Wielkopolskiego, to jednak dziwna sprawa. W Gliwicach mieszka więcej ludzi niż np. w Zabrzu, Bytomiu, Rzeszowie, czy Olsztynie.

Samek - 30 maja 2013, 20:10:57 - affa153.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo GLIWICE!!!!

dsadsa - 30 maja 2013, 20:11:21 - ip-37-209-159-92.free.aero2.net.pl
jo a kto napisał że są za piastem mój jest przed i jest mi wstyd że taki klub własnie jak piast zajął też miejsce premiowane bo to tragedia .

rrr - 30 maja 2013, 20:12:55 - abv14.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kopciński - wiele ciekawych zagrań. Nie rozumiem czemu Stokowiec nie dawał mu w tej rundzie więcej szans. Mam nadzieję, że znajdzie dla siebie miejsce gdzieś w klubie Ekstraklasy, szkoda by było gdyby musiał wracać do Znicza.

Piechnik - 30 maja 2013, 20:13:03 - dkl1.prox.pl
co to tam sie działo w końcówce, że taka przepychanka i tyle kartek?

aaa - 30 maja 2013, 20:14:00 - ip-37-109-27-19.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
lepszy piast w pucharach niz ten caly gornik, przerzneli 10 meczow wiosna i oni maja grac w pucharach, wolne zarty

bu - 30 maja 2013, 20:14:19 - gels-5d83d65b.pool.mediaWays.net
do dsada: wstyd to jest, że cie twój stary zrobił

Obiektywny - 30 maja 2013, 20:16:05 - host8925174231.3s.pl
Ciesze się z Piast awansował. Klub jest dobrze poukładany, zarządzany, bez długów. Tylko takie druzyny zasługują na LE a nie płącący wirtualne pieniądze których zawodnicy nie widzą. Brawo Piast. Pozdrowienia z Pyskowic

ccc - 30 maja 2013, 20:16:30 - 83.230.4.181.gl.digi.pl
Dsadsa a co mnie twoj nedzny kluvb obchodzi tak samo jest mi wstyd ze odpadnie w 1 rundzie od Piasta warabi zajmij sie soba

dsadsa - 30 maja 2013, 20:17:38 - ip-37-209-159-92.free.aero2.net.pl
bu a mi jest wstyd za takich jak ty zobaczysz przyniesiecie tylko wstyd na całą Europę ale nie zrozumiesz tego bo masz 15 lat i tylko ciśniesz na rodzinę

starykibic - 30 maja 2013, 20:21:41 - adch134.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest, Legia to jest potęga, Legia CeWuKaeS. Gdy grodziscy przebierańcy będą się rano budzić, a wieczorem zasypiać, ta myśl, że w Warszawie jest sto(L)ica polskiej piłki ligowej będzie im towarzyszyć.
I brawa dla Piasta. Graliście cały sezon fajnie, przyjemnie dla oka, szybko poczułem sympatię dla tej drużyny, stadion - estetyczny. Powodzenia w pucharach.

kibic - 30 maja 2013, 20:21:47 - komp-95-171-211-188.protonet.pl
zobaczymy co się z wami stanie w pucharach zęby nie było wstydu

Boka - 30 maja 2013, 20:22:15 - aaio241.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Piast . Z B klasy do Pucharow !

znawca - 30 maja 2013, 20:24:09 - v22-06.opera-mini.net (79.186.170.251)
Radosny widok na Muranowie gdzie płaczą Ci, którzy kupili sobie ekstraklasę a teraz spadają z niej z braku kasy. Jakie to życie jest przewrotne.

iknow - 30 maja 2013, 20:25:32 - d75-159-16-154.abhsia.telus.net
Gratulacje od kibica Legii. Tak Panie i Panowie buduje się historie. Nowy stadion na tyle miejsc na ile jest potrzebny w Gliwicach. Dobra atmosfera wokół piłki. Życzę powodzenia w pucharach. Legia Mistrzem Polski!!!!

prorok - 30 maja 2013, 20:25:59 - v16-12.opera-mini.net (85.221.174.166)
brawa dla piasta z poznania. Wolę piasta w le niż inne dziwolagi. Bez nazw,bo się ktoś obrazi i po co?

mlody - 30 maja 2013, 20:26:42 - cgr114.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaki wstyd ? Wstyd to by przyniosl Gornik grajac na zrujnowanym stadionie w katowicach , i z taka forma to by przegrali chyba nawet mistrzem malty....
Piast zawsze gra 0 zwyciestwo bez jakies chorych kalkulacji i maja nagrode ciezka prace.
Gliwice miasto wiejsze niz zabrze , 150 razy ladniejsze i ciagle sie rozwijajce Niedlugo powstanie hala Podium ktora przykryje Spodek
To miasto ma przed soba wspaniale perspektywy i do tego jeszcze pilka nozna w wydaniu europejskim.

bu - 30 maja 2013, 20:28:59 - gels-5d83d65b.pool.mediaWays.net
lat to mam 29 jak co. a kibicem piasta też nir jestem. Ale co ma wstyd do tego wszystkiego! Po pierwsze niewiadomo kogo wylosujom, więc nie prorokuj tutaj. 2 to na pucharach mozna zarobić i to dobrze, podejrzewam że na tych meczu(ach) bedzie komplet w gliwicach, czyli znowu zyski. Jest to chyba pierwszy występ piasta w pucharach więc co by nie ugrali to wstydu nie będzie. Jak chcesz zobaczyć prawdziwy wstyd, to sobie przeanalizuj występy z ostatnich lat polskich zespołów w europejskich pucharach to doszukasz się tam wstydu napewno

jo - 30 maja 2013, 20:29:49 - fhc81.internetdsl.tpnet.pl
do dsadsa:
po 1) naucz się pisać po Polsku albo wróć się do podstawówki
po 2) Piast wywalczył 4 miejsce na boisku, czyli jest lepszy od innych 12 klubów. Czy tego chcesz czy nie to prawda jest taka, że zasłużył na Puchary. A jeżeli Ci żal dupę ściska to bardzo mi nie przykro

antopol16 - 30 maja 2013, 20:34:22 - user-31-175-200-57.play-internet.pl
Szczególne brawa dla komentatorów C+. Trzykrotnie wmawiali wszystkim, że Piast ma gorszy bilans bezpośrednich meczy ze Śląskiem. Albo niech się uczą, albo niech nie piją przed meczem.

MattCK - 30 maja 2013, 20:39:07 - 86-42-242-164-dynamic.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Brawo Piast! Walczyliscie i zapracowaliscie sobie na puchary, bede wam kibicowal w kwalifikacjach, zycze wam jak najlepiej. Pozdro

bedi - 30 maja 2013, 20:40:23 - pc0-49.gwardii.osi.pl
antopol16 no ja też z tego lałem albo z tego jak na koniec mówili że Piast gra z przewagą 2 piłkarzy mehehehe. Komentator niech do podstawówki wróci.

Ketald - 30 maja 2013, 20:54:35 - ejv226.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tyle ludzi na meczu, oby znalazł się ktoś normalny, kto przejmie Polonię i chociaż zacznie od 4 ligi i za kilka lat wróci do ekstraklasy. Oprawy meczów organizowane przez Kamienną były na pewno w najlepszej 5 ekstraklasy. Trzymajcie się kibice Polonii, życzę wam wszystkiego najlepszego!

alt - 30 maja 2013, 20:59:27 - v53-10.opera-mini.net (89.67.136.154)
znow paranoiczny sezon gdy nikt nie chcial grac w pucharach. Chyba trwaja kalkulacje przed rozstawieniem w nastepnym sezonie

dsadsa - 30 maja 2013, 21:00:11 - ip-37-209-138-127.free.aero2.net.pl
jo "bardzo mi nie przykro" uważasz że ty piszesz tak prawidłowo oj dzieciaku dzieciaku . Pozdrawiam

lol - 30 maja 2013, 21:02:22 - host-80-41-58-61.as13285.net
Dsadsa pogadamy tak mniej wiecej we wrzesniu... kiedy to twojego wielkiego i poteznego tak bardzo klubu ze pol europy trzesie spodniami juz poprostu w europie NIE bedzie.

nie dla ps - 30 maja 2013, 21:08:34 - 125-158-251-94.net.stream.pl
Wstyd taki klub w pucharach..........

ThaBassZab - 30 maja 2013, 21:09:56 - 109241101004.zabrze.vectranet.pl
Ale ta nasza ekstraklasa jest słaba. Piast w LE. I nie pisze tego z powodu, że jestem za Górnikiem (bo też nie zasłużył na puchary), ale dlatego, że w okresie zimowym Piast przegrywał ze składanką piłkarzy bezrobotnych w meczach kontrolnych. To pokazuje poziom polskiej piłki. Masakra.

Legia - 30 maja 2013, 21:33:53 - aaru48.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia Warszawa zostanie zdegradowana w związku z nieotrzymaniem licencji na grę w Ekstraklasie w sezonie 2013/14.
__________________________________________________
__
Ile klubów spada do I ligi, a ile awansuje do Ekstraklasy?

Piechnik - 30 maja 2013, 21:37:45 - dkl1.prox.pl
spada osiemdziesiąt osiem klubów, wchodzi tysiąć czterysta pięćdziesiąt cztery.

Legia - 30 maja 2013, 21:38:57 - aaru48.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie wytłumaczcie mi co będzie ja teraz TSP wygra a Ruch przegra?

Cracovia - 30 maja 2013, 21:41:37 - 194.246.16.14
POLONIA nigdy nie zginie!!

Legia - 30 maja 2013, 21:46:14 - aaru48.neoplus.adsl.tpnet.pl
@mlody: MKS Odra Wodzisław Śląski jak debiutowała w najwyższej klasie rozgrywkowej to zajęła 3 miejsce i też grała w Eliminacjach do Europejskich Pucharów. I gdzie ona teraz jest. Nawet kiedy spadali Legia straciła przez nich 6 punktów. Co do Górnika to masz kompleksy? Dwa razy was ograli.

nyrol - 30 maja 2013, 21:47:47 - agy21.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia Warszawa i Warta Poznań Dwie Legendy!!!!!!!!!!!!

leff - 30 maja 2013, 21:53:09 - S0106602ad09700e3.cg.shawcable.net
@ketald Dzięki za te słowa. Ludzie plują na Polonię, mówią, że nic nie znaczy kibicowsko, a nikt nie widział opraw Polonii, które należą do czołówki ligi! Mamy niewielu kibiców, ale ilu wy ich byście mieli gdyby w Waszym mieście była taka Legia? My zawsze mieliśmy pod górkę, z komuną, miastem itp. Nikt nigdy nie chciał nam pomóc. Nawet teraz, gdy Polonia jest na skraju upadku miasto przygląda się temu z boku i ma to gdzieś. Wiele klubów w ekstraklasie jak chociażby Piast czy Legia, której wybudowano nowoczesny stadion, są wspomagane przez swoje miasto. Nie Polonia. I wstydźcie się Wy, którzy wytykacie Polonii, że należał się jej taki los za kupienie Groclinu i niesportowy awans do ekstraklasy. A co ja, i wielu innych kibiców (w tym dzieci, które tłumnie przychodzą na Konwiktorską w ramach Akcji Kibic), zawiniłem w tym wszystkim? Czy ktoś mnie pytał o zdanie? Nie! Ale teraz kiedy mój klub zostaje zdegradowany cierpię i ja. Jak doświadczycie czegoś takiego, to zrozumiecie, jak wielka jest to tragedia dla prawdziwego kibica.

poznaniak - 30 maja 2013, 21:58:19 - host-195-80-133-134.wtvk.pl
gratulacje dla Piasta.było widać ze im sie chce i zależy na pucharach plus ambicja i osiagneli sukces Brawo

Sern - 30 maja 2013, 22:19:22 - 91.224.47.70
do łodziaków:
zobaczcie z jaką klasą odchodzi Polonia i jak zachowują się jej kibice po nie przyznaniu klubowi licencji, a jak zachowywała się dzicz z Łodzi...
To jest mentalna PRZEPAŚĆ!!!!
Dobrze ilustruje to ogromną różnicę między cywilizacją a Łodzią.

pegajja - 30 maja 2013, 22:23:18 - dynamic-62-87-191-213.ssp.dialog.net.pl
pytanie - wszędzie są informacje, że Polonia nie może zagrać w ekstraklasie (to zrozumiał), ale także w I czy II lidze. Dlaczego? Przecież nie ma licencji tylko na ekstraklasę?

Legia - 30 maja 2013, 22:28:10 - aaru48.neoplus.adsl.tpnet.pl
@pegajja: to w której lidze będą grali?

@pegajja - 30 maja 2013, 22:28:40 - 109241101004.zabrze.vectranet.pl
Bo w I i II lidze też nie spełni wymagań licencyjnych. Tam też nie można mieć długów.

Giovanni - 30 maja 2013, 22:35:37 - user-5-173-85-98.play-internet.pl
Nie płacz Polonio ma w żalu co serce rwie, nie płacz Polonio ma bo w IV lidze nie jest źle
W Warszawie panuje Legia tak było jest i będzie

Legia - 30 maja 2013, 22:37:14 - aaru48.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Giovanni: dlaczego w IV lidze?

Giovanni - 30 maja 2013, 22:44:36 - user-5-173-85-98.play-internet.pl
Do Legia:Polonia ma podobno grać w 3 czy 4 lidze

Kamil - 30 maja 2013, 22:59:41 - 178.182.10.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@legia-nic nie bedzie.Ruch ma juz utrzymanie.Leci Tsp,lub Gks.

Legia - 30 maja 2013, 23:27:20 - aaru48.neoplus.adsl.tpnet.pl
A kogo stawiacie na awans?

mlody - 30 maja 2013, 23:34:27 - cgr114.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia.
nie mam zadnych kompleksow , tylko jak zawsze najwiecej do powiedzenia maja fani gornika , strasznie ich to boli rok temu Ruch ich zdystansowal w tabeli teraz Piast
Nie porownoj Piasta do Odry bo sie kompromitujesz
Zobaczymy kto sie bardziej osmieszy Legia czy Piast za 2 miesiace , Piast moze i odpadnie szybko ale przynajmniej nikt nie pompuje balonika , nikt sie nie spina przed sezonem ze beda mistrzami itd. Ciezka praca i nic wiecej.Sa efekty , chlopaki osiagneli wielki sukces i maja szanse sprawdzic sie z ekipami z zagranicy.
bez odbioru

faf - 31 maja 2013, 0:03:25 - 89-73-78-178.dynamic.chello.pl
Polonia Warszawa - nie przyjaźniłą się z komuną tak jak inne kluby, wróci niebawem! pozdrowienia z Wwy!

fritz - 31 maja 2013, 0:18:25 - 89.204.138.129
Gratulacje dla Piasta od katowickiego! Konkretny respekt dla beniaminka i godnego rywala zza miedzy. W pucharach musicie sie sprezyc, a fajnie by bylo, gdyby Piast przezyl przynajmniej pierwsze dwie rundy.
Co do Polonii: nie potrafie zrozumiec, dlaczego poszliscie na uklady z Królem, którego my szybkim cieciem pozbylismy sie w Katowicach. I Bóg zaplac, ze poszedl do Wawy!...
Learning by burning!...
"Czarne koszule" nigdy nie zgina, ale macie przed soba ciezki czas. Mozna go konstruktywnie wykorzystac. Tutaj równiez zaczynano od 4 ligi.
Pozdro od GieKSy!

leon - 31 maja 2013, 1:30:30 - 109.231.16.154.koba.pl
Jak Piast trafi na Aris Saloniki, to jaka bedzie kompromitacja? Przypominam,ze Jaga wygrała tam 1:2

gli-chi - 31 maja 2013, 4:06:36 - c-71-201-127-38.hsd1.il.comcast.net
BRAWO PIAST! zza ocenu kibicuje wam caly czas. jak wielu na forum pisze ze dzieki woli walki, ambicji
i gry jako zespol 11 wspanialych dopieliscie do tego ze jestescie na swieczniku polskiej pilki.
Tylko tak dalej a sukcesy sa osiagalne.
Nie sluchajcie tych co wam zle zycze lub wam zazdroszca. Zeby wam tylko woda sodowa do glowy
nie uderzyla bo to bedzie poczatek konca. jestescie chluba Gliwic i robcie wszystko aby to utrzvmac.
Jestem dumny z was za to co pokazaliscie w tym sezonie. Powodzenia w dalszych meczach.
Zal tylko ze tak malo kibicow przychodzi na mecze
nie zapomne meczow Piata III ligi z Urania Ruda Slaska gdzie przychodzilo ok. 18 tys. na mecz.
Oby stadion pekal w szwach a bilet na mecz byl rarytasem. Piastunki tak trzymac!!!!!

rafalski - 31 maja 2013, 5:19:10 - acgq216.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt z bukmacherów legalnych nie przyjmował zakładów na to że Piast zagra w el.europejskich pucharów Chyba że nieoficjalnie ktoś się chciał zakładać Ja typowałem Piastunki jako czarnego konia rozgrywek I w Lublinie w którymś z punktów nie założyłem się bo tak jak wcześniej wspomniałem nikt nie miał w ofercie czegoś takiego Tylko w toto-mixie była opcja kto mistrzem zostanie Polski 1.55 że Legia

on - 31 maja 2013, 11:26:16 - ns2.sti.net.pl
Tak was to boli Gliwice miasto Żaboli

kumaty - 31 maja 2013, 12:00:16 - 89-72-34-12.dynamic.chello.pl
Napinacze, odpowiedzcie sobie sami na pytanie: Które kluby nie mają kibiców?
Śląsk – Lech, widzów: 24 962
Korona – Widzew, widzów: 7921
Ruch – Legia, widzów: 7000
Polonia – Piast, widzów: 6300
Zagłębie – Lechia, widzów: 4935
Podbeskidzie – Pogoń, widzów: 3000
Górnik – Wisła, widzów: 3000
Bełchatów – Jagiellonia, widzów: 2800

WWW - 31 maja 2013, 12:29:01 - ip-37-209-133-249.free.aero2.net.pl
kumaty co chcesz udownidnić tym wpisem : Górnik remont stadionu max 3000 Śląsk Lech - kosa więc przyszło więcej niż zwykle : Korona oki Ruch przyjazd Legii więcej kibiców Niebieskich Polonia ostatni w sumie mecz ich w najbliższym czasie w Ekstraklasie więc przyszło ich więcej niż zwykle : Zagłebie cienko ale mniejsza miejscowość reansumując i tak nieźłe Podbeskdzie słabo i zawsze jest słabo Bełchatów to Bełchatów 2800 i tak nieźle jak na nich chociaż bardziej pasują do pierwszej ligi

DENIS - 31 maja 2013, 14:07:23 - aix8.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przyznam nie pamiętam żeby beniaminek już pierwszym sezonie zapewnił sobie miejsce w pucharach gratulacje

Dark - 31 maja 2013, 16:02:51 - 89-73-156-218.dynamic.chello.pl
WWW - W przypadku Podbeskidzie tak samo jak w przypadku Górnika, czyli budowa nowego obiektu w miejscu starego stadionu.

@rafalski - 1 czerwca 2013, 9:59:45 - dynamic-78-8-126-121.ssp.dialog.net.pl
Wytłumacz spokojnie o co ci chodzi ,no i skąd wziąłeś ten Lublin

gliwickiza - 1 czerwca 2013, 19:44:55 - 37.30.3.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Polonio trzymajcie sie Czarne Koszule nigdy nie zgina Pozdro z trójkolorowych Gliwic

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas