30 maja 2013, 22:01:21 - euzi
Drużyna Tomasza Gruszczyńskiego zostaje w luksemburskiej ekstraklasie

FC Progrès Niedercorn, którego piłkarzem jest Tomasz Gruszczyński, wygrał po dogrywce w meczu barażowym o prawo gry w luksemburskiej ekstraklasie z drugoligowym FC UNA Strassen 1-0 (0-0, 0-0, 0-0) i utrzymał się w lidze.

30 maja 2013, 19:30 - Bascharage (Centre Sportif Käerjenger Dribbel)
FC Progrès Niedercorn 1-0 pd. FC UNA Strassen
Levy Rougeaux 118

żółte kartki: Moreno Fabbro, Paul Bossi - Silva.

sędziował: Sven Bindels.
widzów: 1448.

Gruszczyński znalazł się poza składem.

abedi - 30 maja 2013, 22:04:09 - *.dynamic.chello.pl
Tak jest ! Cała Polska była dziś myślami za Progrès Niedercorn ! Oby tylko Tomasz wkrótce wrócił do składu i w chwale zapisał się złotymi zgłoskami w historii luksemburskiego futbolu !

tarantulus - 30 maja 2013, 22:22:49 - *.range86-167.btcentralplus.com
a to mecz rozgrywany byl w tercjach? .... (0-0,0-0,0-0)

szlag - 30 maja 2013, 22:25:37 - *.toya.net.pl
to tam mają jeszcze drugą lige ? :O a typ się nie zmieścił w składzie ? jak nie był pijany to nie chce myslec jaki poziom prezentuje

@szlag - 30 maja 2013, 22:27:45 - *.dynamic.chello.pl
Nie chce wiedzieć jaki Ty poziom prezentujesz. Gruszczyński bije Cię na głowę. Zobacz jego osiągnięcia w zeszłych latach, Ty o tym możesz jedynie pomarzyć o takich w swojej B klasie, lub w mieszkaniu przed telewizorem z piwem w ręku.

mdl - 30 maja 2013, 22:35:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tarantulus - była dogrywka, w nawiasach podano rezultaty po I połowie, II połowie oraz I połowie dogrywki

PP - 30 maja 2013, 22:38:30 - *.181.1.251.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
(0-0, 0-0, 0-0) - wynik po 45.minutach, wynik po 90. minutach, wynik po 105. minutach.
Co do Gruszczyńskiego : 7 mistrzostw Luksemburga, 4 Puchary więc teoretycznie nie jest źle. Zarabia być może więcej niż w Polsce (gdyby patrzeć na wskaźnik PKB jakieś 5 razy więcej). Zdecydowana większość gimnazjalistów i tak nic lepszego nie osiągnie

Witkowski - 30 maja 2013, 22:48:01 - *.centertel.pl
@tarantulus
Nie, grali też dogrywkę, więc podano wynik pierwszej połowy dogrywki...

matt - 30 maja 2013, 23:29:54 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Gruszczynski ma swoja wlasna firme zajmujaca sie montazem okien. W jednym z wywiadow mowil ze zdarzalo sie ze raz musial pojechac i zamontowac okna samemu a nastepnego dnia strzelil gola w kwalifikacjach do ligi mistrzow.

Dark - 31 maja 2013, 0:05:41 - *.dynamic.chello.pl
Lata robią swoje. Niedawno jeszcze zgarniał tyle trofeów z Dudelange, a teraz walczy o utrzymanie z Niedercorn.

lm - 31 maja 2013, 0:48:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
frekwencja lepsza niż na większości meczów naszej 1 ligi

Bolek - 31 maja 2013, 8:21:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dlatego Luksemburg jest bogaty, u nas zawodnik w 4 lidze chce zawodowy kontrakt, a w Luksemburgu zawodnik zasuwa na budowie, a dopiero później gra w piłkę.

p - 31 maja 2013, 11:14:24 - *.opera-mini.net (*.112.166.105)
myśle,że ten news to powinien być nawet chyba na niebiesko...

DENIS - 31 maja 2013, 14:31:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl