żółte kartki: Matuszek, Dybiec - Radzewicz, Tomasik, Krajanowski.

janusz - 1 czerwca 2013, 18:45:11 - *.ssp.dialog.net.pl

M_Winicjus - 1 czerwca 2013, 18:45:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

przemKSP - 1 czerwca 2013, 18:46:28 - *.play-internet.pl
Brawo Arka!!!

olo - 1 czerwca 2013, 18:47:11 - *.85-237-177.tkchopin.pl
zawisza i termalica maja juz awans!!!!!!!!!!!

Notpil - 1 czerwca 2013, 18:48:52 - *.31.85.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Marcus dzięki za bramki i dobrą grę ale Świętego Klubu! Powodzenia w daleszej karierze...

jank - 1 czerwca 2013, 18:52:56 - *.173.58.139.tesatnet.pl
a ze Stomilem przegrali dziaaady...

Slim dog - 1 czerwca 2013, 19:06:17 - *.158.217.27.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mimo braku kasy Arka gra bardzo charakternie.Piękna wygrana ,gratulacje dla braći od Zagłębia Lubin

Slim dog - 1 czerwca 2013, 19:09:00 - *.182.94.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

qwe - 1 czerwca 2013, 19:14:34 - *.dynamic.mm.pl
Arka w tym sezonie polegla u siebie m.in. z takimi tuzami jak Grudziadz, Zabki, Katowice i Olsztyn. Do tego w Gdyni wygral Zawisza, Flota i Kukurydza. stad tylko 5 miejsce

DENIS - 1 czerwca 2013, 20:30:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo chłopaki za rok jak dobrze pójdzie będziemy grac o awans

look - 1 czerwca 2013, 20:54:27 - *.rev.pro-internet.pl
Arka gra dobrze jak nie ma presji bo teraz to prawie wszyscy grają o pietruszkę!!!.W poprzednim Meczu Arka dała ciała i to właśnie jest jej dobra gra!!!.

sanczo - 1 czerwca 2013, 20:55:53 - *.dynamic.chello.pl
hahahahahah Arka co rok gra o awans

zeniu - 1 czerwca 2013, 21:09:51 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
brawo zjawa,widac ze gość ze Świtu NDM

MIKI - 1 czerwca 2013, 22:56:51 - *.play-internet.pl
Aby ta passa przeniosła sie na przyszły sezon szkoda przegranych patrzac na wyniki jedyna porazka tak naprawde jest przegrana z flota u nich reszta tylko jedna bramka

leon - 2 czerwca 2013, 0:15:37 - *.231.16.154.koba.pl
@przem KSP, komu kibicujesz? Ciekawe jak zagra Arka w ostatniej kolejce.

ząbkowiak - 2 czerwca 2013, 9:02:13 - *.dynamic.chello.pl
Albo ten Vinicius taki dobry albo wczoraj mu wszystko wchodziło

zannnniio - 2 czerwca 2013, 9:34:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe ile mordercy piłki w Rumi bracia Łukowiczowie będa chcieli za kartę marcusa

szwgieros - 2 czerwca 2013, 9:41:21 - *.play-internet.pl
Do "sanczo". ARECZKA nie gra co rok o awans! W tym sezonie mieli grac o miejsca 5-9 i jak widac w tabeli cel osiagneli w 100%.

('_') - 2 czerwca 2013, 13:42:49 - *.dynamic.chello.pl
wow, to w Trójmieście jest jakaś inna drużyna niż Lechia?!

jw - 2 czerwca 2013, 14:29:55 - *.internetdsl.tpnet.pl