15 czerwca 2013, 18:59:54 - lukas_k
eMŚ: Czerwona kartka Érica Moulounguiego

Éric Mouloungui zagrał w reprezentacji Gabonu w wygranym 4-1 (1-1) meczu eliminacji mistrzostw świata z Nigrem. Zawodnik Śląska Wrocław wszedł na boisko w 66. minucie, zmieniając Étienne'a Djissikadiégo, a w 83. minucie otrzymał czerwoną kartkę.

15 czerwca 2013, 17:00 - Masuku (Stade de Franceville)
Gabon 4-1 Niger
Pierre-Emerick Aubameyang 43 (k), 87 (k), 90 (k), Bruno Ecuele Manga 90 - Yacouba Ali 14

żółte kartki: André Biyogho Poko, Daniel Cousin - Alhassane Issoufou, Kourouma Fatoukouma, Koffi Dan Kowa, Moussa Maâzou.
czerwone kartki: Éric Mouloungui (83. minuta, Gabon) - Koffi Dan Kowa (80. minuta, Niger, za drugą żółtą), Kourouma Fatoukouma (86. minuta, Niger).

sędziował: Samuel Chirinda (Mozambik).

Tabela grupy E:

1. Kongo    	5   10   5- 1
2. Burkina Faso 5    9   6- 4
3. Gabon 	5    7   5- 5
4. Niger	5    3   4-10

W trzeciej rundzie eliminacji strefy afrykańskiej zagrają zwycięzcy dziesięciu grup. Spośród nich zostanie rozlosowanych pięć par barażowych, które rozegrają dwumecze. Triumfatorzy awansują do mistrzostw świata.

aa - 15 czerwca 2013, 19:08:58 - *.dynamic.chello.pl
Aubameyang jest mega w FIFE :DD

Didier Mes - 15 czerwca 2013, 19:25:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3 karne dla gospodarzy + 2 czerwone dla gości. Mecz wcale nie był ustawiony haha

wawrzek - 15 czerwca 2013, 19:28:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Didier Mes byłeś widziałeś ? To po co takie głupoty wypisujesz ?

MS - 15 czerwca 2013, 19:31:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wawrzyk: a ty byłeś widziałeś żeby mówić że głupoty on wygaduje? może oglądał

wawrzek - 15 czerwca 2013, 19:34:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież ewidętnie pisze , że był ustawiony na podstawie relacji tekstowej. Nie zauważyłeś tego ?

kusy - 15 czerwca 2013, 20:03:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to jest towar na a-4 do niczego innego wrocławskie dogi

dude - 15 czerwca 2013, 20:09:48 - *.euronet.net.pl
gdyby byl ewidętnie ustawiony to Moulongui nie dostalby czerwonej. tak to tylko ewidentnie

Obserwator - 15 czerwca 2013, 20:19:30 - *.kielce.vectranet.pl
To się chłopak nagrał...tyle co i we Wrocławiu...

jojo - 15 czerwca 2013, 20:22:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
on jest tak potrzebny w polskiej lidze jak brama w lesie no chyba że wtym dennym wrocławiu

DENIS - 15 czerwca 2013, 21:01:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to sobie pograł;) Brawo

@@@ - 15 czerwca 2013, 21:12:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale po co miałby być mecz ustawiony, jak Gabon i tak już nie ma szans na awans? Uwielbiam was polaczki xD Nie muszę oglądać kabaretu na noc.

wawrzek - 15 czerwca 2013, 21:26:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Następny wszystko wiedzący. To teraz napisz , które mecze w Polskiej lidze były ustawione i dlaczego jeszcze nie zgłosiłeś ich do prokuratury ? Przecież to twój obowiązek.
Dobrze napisał @@@. Lepsze niż kabaret.

^@@@ - 15 czerwca 2013, 21:47:36 - *.proxnet.pl
a wiesz mistrzu co to są zakłady bukmacherskie? meczu nie musi się ustawiać tylko po to żeby awansować. Nie, nie mówię że to spotkanie było ustawione

asdas - 15 czerwca 2013, 23:38:52 - *.172.178.174