18 czerwca 2013, 19:21:48 - koofel
Gol Jakuba Wilka

Jakub Wilk strzelił gola dla Žalgirisu Wilno w wygranym 2-0 (1-0) spotkaniu 16. kolejki litewskiej ekstraklasy z Sūduvą Marijampolė. To szóste trafienie polskiego pomocnika w tym sezonie dla zespołu prowadzonego przez Marka Zuba. Wilk przebywał na boisku przez całe spotkanie.

18 czerwca 2013, 17:30 - Wilno (LFF stadionas)
Žalgiris Wilno 2-0 Sūduva Marijampolė
Pawieł Komołow 36, Jakub Wilk 52

żółte kartki: Egidijus Vaitkūnas, Paulius Janušauskas - Nerijus Valskis.

sędziował: Gediminas Mažeika (Kowno).
widzów: 1200.

W Žalgirisie zagrał też inny Polak Kamil Biliński. W 79. minucie zmienił go Rytis Leliūga. W barwach gospodarzy zagrał także znany z polskich boisk Pawieł Komołow, którego w 85. minucie na boisku zastąpił Takuya Kanai. Andrius Skerla i Georgas Freidgeimas przesiedzieli całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Žalgiris ma na koncie 41 punktów i jest liderem tabeli.

Mądry - 18 czerwca 2013, 20:13:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Aby kadra dobrze grała,potrzeba jej TRÓJEK !!!
Trójka BVB - Lewy,Kuba,Piszczu
Trójka Żalgirisu - Zub,Biliński,Wilk
Trójka Arsenalu - Szczęsny,Podolski,Kościelny
No ale ci ostatni u nas nie zagrają...

dfgdf - 18 czerwca 2013, 20:19:20 - *.241.48.60
Žalgiris Wilno bedzie wystepowal w europejskich rozgrywkach??w eliminacjach????

Lazio - 18 czerwca 2013, 20:25:37 - *.sin.nokia.net (*.76.198.214)
mądry...oby Ci przedostatni też nie! Wilk z radości zamówiłby dziarę na pośladzie

Znafca - 18 czerwca 2013, 20:33:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Do dfgdf
Tak, od pierwszej rundy LE

. - 18 czerwca 2013, 20:36:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do dfgdf:
Tak, będzie występował w Lidze Europy. Rozpocznie rywalizację od pierwszej rundy kwalifikacji.

PP - 18 czerwca 2013, 21:06:59 - *.180.5.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
"Mądry"
Trójka Tereku Grozny - Rybus, Komorowski, Makuszewski.
Już mnie nie dziwą kolejne gole Wilka.

DENIS - 18 czerwca 2013, 21:20:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kuba

dude - 18 czerwca 2013, 21:33:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wilk nawet w kadrze by go mozna sprobowac, ale na lewej obronie, a ze klub z Litwy? nie gorszy od jakiegos Górnika czy Ruchu

MARAS - 18 czerwca 2013, 21:38:15 - *.bb.online.no