22 czerwca 2013, 18:24:18 - Korbol
MP juniorów - 2. kolejka

W drugiej kolejce mistrzostw Polski juniorów w obu spotkaniach padły remisy. Legia Warszawa zremisowała 1-1 (0-0) z Cracovią, a UKS Ruch Chorzów 2-2 (2-0) z Arką Gdynia.

MP juniorów (rocznik 1994)

22 czerwca 2013, 11:30 - Świecie
Arka Gdynia 2-2 UKS Ruch Chorzów
Sebastian Kopeć 77 (s), Sebastian Bartlewski 89 - Sebastian Kopeć 10, Bartosz Włodarczyk 33

24 czerwca (poniedziałek):
(11:30) Legia Warszawa - UKS Ruch Chorzów (Grudziądz)

elektryk - 22 czerwca 2013, 18:34:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie do Redakcji: A jeśli Legia ostatni mecz wygra powiedzmy 2:0, a Cracovia 2:1 to kto zostanie mistrzem?

Didier Mes - 22 czerwca 2013, 18:39:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wtedy mistrzem zostanie Ruch.

alt - 22 czerwca 2013, 18:41:54 - *.opera-mini.net (*.61.129.229)
i trzecia kolejka kolejka cudow ciekawe czy jak (L)egia rozniesie UKS 8:0 to pzpn stwierdzi ze to przekret

sss - 22 czerwca 2013, 18:42:46 - *.nplay.net.pl
brechta jaki poziom tych mistrzostw jak cracovia wygrywa z ruchem i remisuje z legią
jak widać za wysokiego to nie ma

les - 22 czerwca 2013, 18:44:59 - *.radom.vectranet.pl
Cracovia zdecydowanie najlepsza.

MLKS - 22 czerwca 2013, 18:57:31 - *.ip.netia.com.pl
Cracovia zasłużyła na zwycięstwo wedle mnie no ale mecz był bardzo bardzo ciekawy

Kiler - 22 czerwca 2013, 19:04:56 - *.opera-mini.net (*.20.183.130)
A gdzie ta zdolna jagusiahehe

Reks - 22 czerwca 2013, 19:06:02 - *.adsl.inetia.pl
Pechowy remis Arki. Ruch w drugiej połowie nie był na stronie Arki. Oblężenie ale tylko dogonili do 2-2.
Szkoda błędów w 1 połowie. Druga to inna Arka, choć i w pierwszej były 4 dobre okazje

pasiak - 22 czerwca 2013, 19:07:41 - *.dynamic.chello.pl
No to w poniedziałek będzie ciekawie. Oglądaliście na żywo? Jak to wyglądało na boisku? Bo ze statystyk wychodził idealny remis z lekką przewagą Legii w pierwszej połowie i znacznie wiekszą ilością rogów dla Cracovii.

łysy z bra - 22 czerwca 2013, 21:33:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
tylko pasy!! liczymy na zloty medal !! pozdrawiaja was wszyscy kibice cracovii. Gratulacje i powodzenia !

ktos - 22 czerwca 2013, 22:02:34 - *.204.37.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A karny dla Cracovii też taki przekręt jak w meczu z Sandecją?

Arka - 22 czerwca 2013, 22:26:07 - *.multi-play.net.pl
zamknij szczekaczkę ktosiu.
Faworyzowana Legiunia rocznik 1994 przy niemałej pomocy sędziego z trudem remisuje z 1995 Cracovii (posiłkowanej 1996).
Cracovia Pany!
Na meczu Pasy grały a Legia się czaiła.

@elektryk - 22 czerwca 2013, 22:43:52 - *.gdynia.mm.pl
za moich czasow po kazdym remisowym meczu (oprocz ostatniej kolejki, jesli to i tak by nic nie zmienilo) rozgrywano konkurs 3 rzutow karnych na wypadek takiej sytuacji, jak opisujesz. nie wiem, jak to teraz jest

@Arka - 22 czerwca 2013, 23:27:30 - *.dynamic.chello.pl
Kolejny, którego dupka boli po sukcesach Legii. Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, ogromna szansa na mistrzostwo kraju juniorów starszych. A to wszystko dzięki faworyzowaniu, na meczu mistrzostw juniorów, jasne, przy karnym dla juniorów Cracovii. Jeśli wygodniej ci zaakceptować rzeczywistość, to niech będzie. Zapewne 5 bramek z Arką podarowali juniorom Legii sędziowie - to pewnik. Jeszcze przejrzymy skład. Biedna Cracovia, która musiała mierzyć się z faworyzowanym przez sędziów rocznikiem 1994. Zobaczmy więc:
Pogorzelec (1995) - Grzesik (1994), Kochański (1996), Budek (1995), Rozmus (1994) - Gródek (1994), Kalinkowski (1994), Tomasiewicz (1996), Turzyniecki (1994), Mazek (1994) - Arak (1995). Zmiany: Sokołowski (1994), Bartczak (1996), Rosiński (1995). No, jak byk, sam rocznik 1994, a najlepsi zawodnicy tego turnieju - Arak (95) i Tomasiewicz (96) mają pewnie przebite blachy, to w końcu Legia.

dzido - 22 czerwca 2013, 23:58:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
po boisku biegało dziś 3 ludzi z 96 w Legii i aż 4 ludzi z 96 w Cracovii. Myślę, że to ogromna różnica hehe. Legia lepsza w I połowie (poza końcówką - 2 akcje KSC), Cracovia lepsza po karnym i golu, powiedzmy że do końca. Ale między 62. a 85. minutą nie oddała ani jednego (!) strzału, nawet niecelnego. Więc jak ktoś tu pisze o różnicy... cóż. Moim zdaniem Legia za dobrze się poczuła i niepotrzebnie pościągała swoich najlepszych graczy z boiska. Wiadomo że jest gorąco itp. ale akurat ci zawodnicy wyglądali nadal bardzo dobrze.

Zyga - 23 czerwca 2013, 0:40:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niezly mecz, choc wiecej mozna bylo sie spodziewac po legii, krakowianie zagrali bardzo dobrze, o czym swiadczy to, ze grajac pozniej w 10 nie przegrali, a na dodatek rzut wolny fantastycznie wybronil pogorzelec, bo pasy mogly wyjechac z nowego z 3 punktami i mistrzostwem polski, zapowiada sie ciekawy poniedzialek

futbolista - 23 czerwca 2013, 1:10:23 - *.bois.qwest.net
Nie zapominajcie o Arce!!!

kibic - 23 czerwca 2013, 6:29:37 - *.play-internet.pl
Dobrze piszesz @arka bo jak czytam jak to biedna cracovia 96 remisuje z legią 94 i jeszcze sędzia pomaga legi to sie wierzyć nie chce skąt się biorą takie młoty co wypisują takie brednie .

pasiak - 23 czerwca 2013, 10:36:47 - *.dynamic.chello.pl
Podsumowując, bez liczenia miesięcy. Legia 7 x 1994, 4 x 1995, 3 x 1996. Cracovia 3 x 1994, 7 x 1995, 4 x 1996. A i tak będzie dobrze, jak z obu zespołów choć po dwóch chłopaków zrobi godziwą karierę w seniorach, bo w tym kraju między piłką juniorską a dorosłą jest czarna dziura.

pasiak - 23 czerwca 2013, 10:38:40 - *.dynamic.chello.pl
A którzy zawodnicy turnieju są najlepsi, to się okaże jutro. Równie dobrze może się okazać, że górą będzie Kapustka lub Szewczyk.

KapitanM - 23 czerwca 2013, 10:47:11 - *.grudziadz.mm.pl
w sumie widziałem oba mecze i powiem tak że w pierwszym jak by pomocnik UKSu nie dostał drugiej żółtej ( z kapelusza zresztą ) to pewnie chorzowianie ten mecz by wygrali i to może nawet 3 albo 4 do zera bo taktycznie byli lepsi a Arka obudziła się dopiero grając w przewadze i powinna postawić dużego GOlD JW sędziemu za ten remis ;) a co do drugie meczu to Legia ewidentnie zlekceważyła Cracovię i kolejne kontrowersje sędziów którzy ewidentnie kilka razy pomagali Legii by utrzyma la te 1-1

Kibic - 23 czerwca 2013, 12:52:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W meczu Arki z ruchem powinny byc dwa rzuty karne dla Arki .
1. Nakładka w polu karnym
2 . Reka w polu karnym
sami kibice Ruchu skomentowali to negatywnie , że sędzie powinien reagowac na takie zagrania i nie wypaczać wyniku. Choć Ruch grał mądrze w Obronie to wynik w miare sprawiedliwy .

Wolin - 23 czerwca 2013, 13:12:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
futbolista Arka już się nie liczy w tych rozgrywkach smutna prawda.

zett - 23 czerwca 2013, 13:30:07 - *.ists.pl
no jak ktoś pisze, że za nakładkę w polu karnym powinien być karny to nie mam pytań

do Wolin - 23 czerwca 2013, 14:10:28 - *.cdma.centertel.pl