25 czerwca 2013, 13:43:14 - Rafal
ME U-17 kobiet: Polska zagra w finale

Reprezentacja Polski kobiet do lat 17 w meczu półfinałowym mistrzostw Europy rozgrywanych w Szwajcarii wygrała 3-1 (1-1) z Belgią. Bramki dla naszej reprezentacji zdobyły Katarzyna Konat, Paulina Dudek i Ewa Pajor.

25 czerwca 2013, 12:00 - Nyon (Centre sportif de Colovray)
Polska 3-1 Belgia
Katarzyna Konat 25, Paulina Dudek 43, Ewa Pajor 67 - Tinne De Caigny 29

Polska: 1. Anna Okulewicz - 5. Anna Rędzia, 14. Katarzyna Gozdek (80, 6. Magdalena Gozdecka), 13. Patrycja Michalczyk, 10. Katarzyna Konat - 11. Dominika Dereń, 2. Sylwia Matysik, 16. Urszula Wasil, 4. Paulina Dudek (74, 15. Gabriela Grzywińska), 8. Ewelina Kamczyk - 17. Ewa Pajor (80. 9. Anna Zapała).

Belgia: 1. Diede Lemey - 2. Jody Vangheluwe, 13. Bieke Vandenbussche, 14. Tinne De Caigny, 3. Chloe Van Mingeroet - 18. Lola Wajnblum, 10. Shayna Raekelboom (78, 5. Isabelle Iliano), 15. Valentine Hannecart, 8. Margaux Van Ackere, 11. Noémie Gelders (51, Amber Maximus) - 17. Lotte Aertsen (70, 9. Charlotte Van Ishoven).

żółte kartki: Konat - Van Mingeroet, Vandenbussche.

sędziowała: Vesna Budimir (Chorwacja).

Grano 2x40 minut.

W drugim półfinale o godz. 14:30 reprezentacja Hiszpanii zagra ze Szwecją. Finał z udziałem polskich piłkarek zostanie rozegrany w piątek o godz. 14:30, a mecz o 3. miejsce o godz. 12:00.

Paprykarz - 25 czerwca 2013, 13:47:20 - *.169.42.25 (*.0.253.31)
Wow! To juz i tak wielki sukces!!! Brawo Polacy.... sorry Polki

cmfan - 25 czerwca 2013, 13:48:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie idzie facetom to dziewczyny nadrabiają;) gratulacje dziewczyny i powodzenia w finale!!

bedzioWS - 25 czerwca 2013, 13:53:59 - *.ip.netia.com.pl
Nasze dzielne gladiatorki!! W pięknym stylu odprawiły Belgijki i powalczą o mistrzowski tytuł!

tommy - 25 czerwca 2013, 13:59:37 - *.181.160.250
Najwięcej witaminy mają POLSKIE DZIEWCZYNY. Nie zadowalajcie się udziałem w finale tylko wygrajcie go dla nas.

look - 25 czerwca 2013, 14:07:32 - *.internetia.net.pl
BRAWOOOO!!!
Tak się gra za obiad po i isostara podczas meczu. Szacunek dla ambicji tych dziewczyn.

znafca - 25 czerwca 2013, 15:17:04 - *.xdsl.centertel.pl
Fantastyczny rezultat, daje nadzieję, że polska piłka będzie stała kobietami w przyszłości! A futbol kobiecy w świecie jest bardzo popularną dyscypliną. Teraz czekamy na występ naszych Pań na olimpiadzie!

Paprykarz - 25 czerwca 2013, 17:42:50 - *.169.42.25 (*.0.253.31)
Final w piatek (28.06) Polki zagraja ze Szwecja.
Transmisja meczu od 14:15 na Eurosporcie!
Zasiadamy wiec przed szkielkiem i dopingujemy nasze panie

radomiak - 25 czerwca 2013, 19:41:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
brawo ania redzia

Broń Radom - 25 czerwca 2013, 20:20:52 - *.centertel.pl
brawo Ania Rędzia

TG1 Dudek2 - 25 czerwca 2013, 20:58:47 - *.205.16.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I w finale jest szansa na złoty medal Polska-Szwecja taki finał z nad Bałtyku Hiszpania-Szwecja było 2-2 w karnych wygrały Szwedki właśnie chciałem żeby Polki zagrały ze Szwedkami będzie dobry finał mecz o trzecie miejsce Belgia-Hiszpania ale chciałem żeby Polki unikneły Hiszpanki licze na złoty medal ze Szwedkami

I finał Polska-Szwecja złoto na wyciągnięcie ręki faworytki turnieju Hiszpanki prowadziły 1-0 po pierwszej połowie Szwedki doprowadziły do remisu 1-1 potem wyszli na prowadzenie Szwedki na 2-1 Hiszpanki wyrównały na 2-2 ale karne wygrały Szwedki 5-4 kibicowałem Szwedkom z Hiszpankami o złoto było by ciężko Polki już w pierwszej rundzie eliminacji grały z Hiszpankami ale ulegli 3-0 na Słowacji mecz Polska-Szwecja 14:30 na Eurosporcie o 12:00 o 3 miejsce Belgia-Hiszpania wszystkie mecze 28 czerwca

look - 26 czerwca 2013, 10:01:40 - *.internetia.net.pl