[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


28 czerwca 2013, 13:52:04 - MichalMKS
Marek Kamiński trenerem Warty

Marek Kamiński został nowym trenerem Warty Poznań. Szkoleniowiec ostatnio pracował w Nielbie Wągrowiec.

Ponadto poinformowano, że nowym wiceprezesem został Maciej Dittmajer. W klubie będzie odpowiadał za kwestie sportowe.


źródło: Warta Poznań

REKLAMA

Didier Mes - 28 czerwca 2013, 13:56:28 - cqj18.neoplus.adsl.tpnet.pl
To ten podróżnik polarnik ?

Anka - 28 czerwca 2013, 13:57:33 - avu111.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak, zgrupowanie na Biegunie.

yeti - 28 czerwca 2013, 14:16:45 - user-109-243-9-59.play-internet.pl
nocleg w igloo

Miki - 28 czerwca 2013, 14:43:02 - host-195-189-88-106.net-bis.eu
do Anka:Północnym czy południowym?

REKLAMA

W.Pzn - 28 czerwca 2013, 15:07:38 - das220.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz Panie Kaminski zabierz ze soba najlepszych : Golinskiego, Szerfena, Dawida i Lukasza Jasińskich, Nowaka itd. Czas na Warte! Panie Dittmajer - dziekujemy! uratowal Pan w pewnien sposob nasz klub!

Anka - 28 czerwca 2013, 15:19:07 - avu111.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Miki: letnie na Północnym, zimowe na Południowym z uwagi odwrotne pory roku. Pani prezes zaklepała już nocleg w Arctowskim, a ostatni sparring przed ligą Warta zagra z Los Cuervos del Fin del Mundo na stadionie w Ushuaia.

julek - 28 czerwca 2013, 15:23:14 - eos153.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Anka : skad masz takie info? to sprawdzone o tym obozie ?
\

Anka - 28 czerwca 2013, 15:31:41 - avu111.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jasne - zawodnicy mają jechać swoim transportem. A na miejscu żywić ich będzie sieć pizzarii argentyńskich "Mirafiori" planująca ekspansję w Wielkopolsce.

julek - 28 czerwca 2013, 15:38:35 - eos153.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Anka : to ciekawe co piszesz, wiec jdnak w warcie idzie ku lepszemu. poczekajmy na oficjalne info

KowalWRC - 28 czerwca 2013, 15:45:41 - 178235136098.wagrowiec.vectranet.pl
Dziękujemy tym Panom za sprzedanie się za Judaszowe srebrniki. Po co było sponsorować i prowadzić Nielbę i udawać ze ten klub was interesuje w ogóle?

sphinx - 28 czerwca 2013, 15:55:54 - c164-53.icpnet.pl
Szkoda bo Pan Dittmajer zrobił wiele dobrego w Nielbie (choćby założenie akademii piłkarskiej), a teraz, gdy nie udało się awansować do II ligi ucieka jak szczur. Mam nadzieję, ze nowy zarząd będzie potrafił zatrzymać zawodników w Wągrowcu i dalej będzie tu funkcjonował klub, który będzie się bił o najwyższe cele.

Ja - 28 czerwca 2013, 16:15:45 - host28.164.rako-lan.pl
Do sphinx ... Jaką akademie założył ten pan w Wągrowcu ? Puknij sie w łeb !!!! To już funkcjonuje od 7 lat baranie jeden , zmienił nazwę z Mks Nielba na akademie Mks Nielba !!!!!

sphinx - 28 czerwca 2013, 16:26:21 - c164-53.icpnet.pl
Po pierwsze nie będe odpowiadał na twoje prymitywne zaczepki kretynie. Oficjalnie Akademia Piłkarska Nielby powstała w 2012 roku i nie ograniczyła się tylko do zmiany nazwy. Od tego czasu zmienił się system zarządzania, zwiększyło się finansowanie oraz przekształcony został system szkolenia. Poczytaj sobie statut Akademii i wtedy się odzywaj dopiero ktzykaczu

ja - 28 czerwca 2013, 16:45:22 - host28.164.rako-lan.pl
Do sphinx , sprawdź czy akademia Nielby nam statut to raz o jakim zwiększeniu finansów mówisz ( zapytaj trnerów Nielby i rodziców ) , posprawdzaj i potem coś napisz

REKLAMA

nielba - 28 czerwca 2013, 19:14:27 - gdi42.internetdsl.tpnet.pl
Trupy z szafy w Nielbie dopiero zaczną wypadać,jak wyjdzie na jaw ile sekcja ma długu.Co do akademi-Grzegorz Należyty akademie prowadził faktycznie 7 lat temu.Dittmajer tylko pięknie umie wywiady udzielać.Wyrazy współczucia dla kibiców Warty.Już wasz klub jest sportowym trupem.Kamiński trenerem-pozwólcie że to przemilczę.

nemo - 28 czerwca 2013, 19:43:44 - 87-207-52-219.dynamic.chello.pl
Dla mnie Warta może być z Dittmajerem,ale bez Pyrzalskich.

DENIS - 28 czerwca 2013, 21:55:20 - aiv151.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będzie miał daleki biegun do przejścia

colos - 28 czerwca 2013, 23:20:16 - apn-46-169-237-225.dynamic.gprs.plus.pl
Jak dla mnie dobry ruch. W rok poukładali razem Nielbę, jak to powtórzą czapki z głów. Zawodnicy bardzo chwalą pracę trenera i prezesa.

nyrol - 29 czerwca 2013, 0:41:19 - aef54.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry Dill !!!Warta miała być w B -klasie a jest stara 3 liga !!!Rodowici 100 % Warta a lech amica do wrunek!!!!!!!!!!!!!!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: