11 lipca 2013, 23:29:30 - nn17
Jarosław Bako trenerem bramkarzy Jagiellonii

Jarosław Bako został nowym trenerem bramkarzy Jagiellonii Białystok. Były reprezentant Polski jutro po raz pierwszy pojawi się na treningu Żółto-Czerwonych.

Były zawodnik takich klubów jak Łódzki KS, Legia Warszawa, Zagłębie Lubin, Beşiktaş JK, Lech Poznań, Hapoel Tel Awiw, czy Stomil Olsztyn przejmie obowiązki po Ryszardzie Jankowskim.

Mieliśmy bramkarzy...Bako i Wandzik.
No i piłkarzy jak Kosecki,Ziober,Tarasiewicz.

xyz - 11 lipca 2013, 23:48:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Mądry - w sumie w latach 90-tych było tak samo jak teraz - jest kilku piłkarzy, którzy dobrze prezentują się w ligach zagranicznych, ale nie potrafią stworzyć drużyny w reprezentacji. Natomiast za Engela, Janasa czy Beenhakkera na Zachodzie mieliśmy 3-4 wyróżniających się piłkarzy, a reszta to byli solidni grajkowie, którzy potrafili jednak stworzyć zespół, i chociaż może brakowało im umiejętności, to wygrywali mecze ambicją, talentem i walecznością, a te cechy czasem więcej znaczą niż talent.

Mądry - 11 lipca 2013, 23:57:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na papierze Polska wygląda całkiem nieźle a jest jeszcze Szukała,kawał obrońcy czy Biliński.
Problem to atmosfera. Obraniak obrażony,Lewy nie lubi pozostałej "2" z BVB...
A ten brak goli dla Polski tego napastnika to już przesada...i jeszcze głupie tłumaczenia.

dr_Hammer - 12 lipca 2013, 6:47:32 - *.lib.uni.lodz.pl
Pamietam jak bylem maly na Widzewie kibice wolali: Jarek chodz na browarek!

Neotun - 12 lipca 2013, 6:47:53 - *.rzeszow.mm.pl
Inaczej, bardziej obrazowo dla czytelników 90 minut można określić ta zmianę : " Smuda za Guardiole "

rudy lis - 12 lipca 2013, 8:17:14 - *.139.160.118
Rudy sztab górą

witreg - 12 lipca 2013, 8:17:52 - *.dynamic.chello.pl
słaby bramkarz a teraz trener...a potem sie dziwimy ,że polska piłka jest coraz słabsza... a jaka ma być jak słabeusze zostaja szkoleniowcami sami siebie nie przeskoczą...

he-man - 12 lipca 2013, 8:56:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skoro prezes/zarząd wybiera takich ludzi do sztabu szkoleniowego to jego sprawa. On z tego będzie rozliczany. Jednak kibice i media też nie są bez winy. Nie potrafią poczekać na sukcesy tylko rządają ich od razu. A przez to nie ma szans aby trener spokojnie popracował z drużyną.

prorok - 12 lipca 2013, 9:28:54 - *.dynamic.chello.pl
Na tym forum to prawie sami czarnowidzący prorocy.
Kurde ja gdybym miał taki talent przewidywania - to na pewno bym został wróżbitą itp

kula - 12 lipca 2013, 10:04:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamiętam jak Bako wyleciał ze Stomilu,w przegranym meczu z Pogońą w Szczecinie bronił po 5 piwach i pewnie by dalej gral w Olsztynie ale Stomil przegral 3-0 i Kaczmarek mial na kogo wine zwalic.

zenek - 12 lipca 2013, 12:02:11 - *.warszawa.vectranet.pl
Bako to bardzo dobry trener pracowalem z nim kilka miesiecy i ciezko by znalesc lepszego fachowca a ze treningi sa bardzo ciezkie to inna sprawa.
nigdy nie mialem kontuzji wynikajacej z przepracowania wiec znaczy ze Bako wie co robi.

ship - 12 lipca 2013, 12:51:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
zenek wiemy ze jest dobrym trenerem a jego specjalność to treningi w parku w klubie "Kokosa"

wugieta - 12 lipca 2013, 13:12:56 - *.133.233.26
Bako zawsze gral w rajtuzach

@Mądry - 12 lipca 2013, 14:54:09 - *.adsl.inetia.pl
"przypadkiem" wymieniłeś akurat tych co w ciągu 3 dni bramki strzelali, z czego jeden walijczykom... poważnie?

fan pn - 12 lipca 2013, 17:20:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
No to już chyba można piłkarzom Jagi składać kondolencje

olek - 13 lipca 2013, 17:56:33 - *.warszawa.mm.pl
Taki niby zły, a jego bramkarze w Polonii mniej puszczali goli niż nasi od takiego niby fachowca.
A ciężkie treningi nikomu krzywdy nie zrobiły wręcz przeciwnie.
Puknijcie się w łepetynę zanim zaczniecie oceniać!

olek - 13 lipca 2013, 19:21:02 - *.warszawa.mm.pl
Nom Bako ten fe a jego podopieczni w tym sezonie wpuścili tylko 32 gole a naszego "fachowca od bramkarzy" chyba o jakieś 15 szt więcej.To chyba o czymś świadczy. Jednak te ciężkie treningi procentują