17 lipca 2013, 15:30 - Kleczew (Stadion Miejski)
Sokół Kleczew 1-1 pd. k. 0-2 KS Polkowice

Sokół: Damian Zamiar - Sebastian Śmiałek (100 Adrian Majewski), Robert Jędras, Mikołaj Pingot, Kamil Krzyżanowski - Arkadiusz Bajerski, Łukasz Urban, Paweł Lisiecki, Jakub Dębowski, Krystian Sobieraj (69 Norbert Grzelak) - Jakub Antosik (106 Mateusz Ławniczak).

Polkowice: Damian Primel - Szymon Szymik, Rafał Darda, Rafał Rytkowski, Radosław Karpiński, Rafał Karmelita, Damian Ałdaś, Ariel Famulski (110 Przemysław Kazimierczak), Szymon Sołtyński (100 Krzysztof Drzazga), Maciej Bancewicz, Konrad Kaczmarek.

żółte kartki: Jędras, Krzyżanowski - Famulski, Karpiński, Ałdaś.

sędziował: Przemysław Bzowski (Gdańsk).

Mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu braku dokumentów piłkarzy gości.

W I rundzie Pucharu Polski KS Polkowice zmierzy się 24 lipca z Flotą Świnoujście.

Puchar Polski 2013/2014

źródło: własne / KS Polkowice / Sokół Kleczew / Konin24.info

KSGDamko - 17 lipca 2013, 18:58:16 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Ks teraz przejdziemy Flotę i będzie dobrze

Oko - 17 lipca 2013, 19:15:02 - *.retsat1.com.pl
Brawo! Kazik walka o europejskie puchary!!

Przemek - 17 lipca 2013, 19:38:22 - *.dynamic.dsl.as9105.com
A mówią, że łatwo karne strzelac. Ci z Kleczewa to powinni chyba doc sobie z piłką spokój. Żeby ani jednego nie wpakowac do bramki... Wstyd

Maati - 17 lipca 2013, 20:06:13 - *.ssp.dialog.net.pl
wspaniale bronił rzuty karne nasz bramkarz, obronił aż 3 strzały zawodników Sokoła!!! BRAWO GÓRNIK

y - 17 lipca 2013, 20:13:48 - *.as13285.net
LKS 1926 Lomza-Odra 0-0 do przerwy.Widzow 800+20 Odra.

ganges - 17 lipca 2013, 20:33:30 - *.10.74.133
Brameczka na urodziny Ałdi ładny prezent no to 100 lat.

oko - 17 lipca 2013, 20:59:18 - *.retsat1.com.pl
Kazik musisz pogadać z trenerem żeby teraz karniaki wykonywać wszedłeś na atak bramkę strzeliłeś, jak rasowy napastnik:D

Sokół - 17 lipca 2013, 21:40:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wygrali choć byli słabsi, ale to nie problem sędzia dopuścił Polkowice do meczu choć nie mieli badań, tylko nieczytelne kopie przesłane faksem. Czyli dalej w PZPN jak było tak jest

danka - 17 lipca 2013, 22:17:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przemek
nie byles na meczu wiec nie gadaj glupot... caly mecz przewazal Sokol i tylko szczescie mieli ci wasi kopacze z miedziowni

Sokół - 17 lipca 2013, 22:20:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trudno, godzimy się z porażką i jedziemy na obóz, a to, że Sokół nie trafiał karnych - zmęczenie. Wyczerpali wszystkie siły na te 120minut, przez całe spotkanie przeważał Sokół :/ Szkoda, powodzenia Polkowice

mister - 18 lipca 2013, 6:39:48 - *.xdsl.centertel.pl
Na pilkanozna.pl podają, że w karnych było 0-3.
@Przemek. To wyszukaj sobie mecz Paragwaj - Brazylia sprzeda kilku lat. Tam Brazylia na 4 próby nie wykorzystała ani jednego. Łatwiej komentować sprzeda komputera, niż samemu zrobić

pz - 18 lipca 2013, 9:38:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze zobaczymy jak PZPN rozpatrzy sprawę badań lekarskich piłkarzy z polkowic , jeśli będzie to decyzja negatywna to należy się walkower dla Kleczewa

eman - 18 lipca 2013, 10:58:58 - *.play-internet.pl
Brawo Górnik!!!!!!!proszę o nie dodawanie śmiesznych komentarzy dotyczących badań lekarskich,większoś naszych piłkarzy to wychowankowie,a nie zbieranina na szybcika,więc nie ma o tym mowy by coś takiego miało miejsce,pozatym jest to klub poukładany a nie amatorska drużyna,pozdrawiam dla kumatych.powodzenia mimo to Sokół życze awansu to może jeszcze kiedyś zagramy

kibol66 - 18 lipca 2013, 11:13:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl