PP: ŁKS 1926 2-3 pd. Odra O.

17 lipca 2013, 19:00 - Łomża (Stadion Miejski)
ŁKS 1926 Łomża 2-3 pd. Odra Opole
Robert Cychol 47, Mateusz Laskowski 74 - Sebastian Deja 66, 113, Michał Glanowski 83

ŁKS 1926: 1. Łukasz Łopatowicz - 16. Maciej Malinowski, 14. Daniel Kacprzyk, 9. Robert Cychol, 6. Michał Lelujka - 8. Marcin Gałązka (72, 19. Marcin Malinowski), 11. Albert Rydzewski, 10. Rafał Maćkowski (74, 17. Łukasz Tercjak), 21. Robert Speichler - 7. Przemysław Olesiński (103, 15. Marcin Konopka), 22. Mateusz Laskowski.

Odra: 12. Bartłomiej Danowski - 23. Mateusz Krawiec, 3. Tomasz Drąg, 5. Arkadiusz Lalko, 7. Marcel Surowiak - 10. Adrian Krysian, 4. Tomasz Copik (67, 6. Dawid Łoziński), 8. Tomasz Wawrzyniak (55, 21. Michał Glanowski), 15. Sebastian Deja, 18. Mateusz Cieluch - 9. Adam Setla (46, 14. Dawid Tomanek).

żółte kartki: Maćkowski, Maciej Malinowski, Lelujka - Krawiec, Lalko, Wawrzyniak, Surowiak, Tomanek, Krysian.

sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).
wdzów: 800.

W I rundzie Pucharu Polski Odra Opole zmierzy się 24 lipca z Miedzią Legnica.

lol - 17 lipca 2013, 21:47:54 - *.web.vodafone.de
Z tymi weteranami to w lidze was zabiegaja .

hju - 17 lipca 2013, 21:48:07 - *.dynamic.chello.pl
Bravo Odra !

OKSODRA - 17 lipca 2013, 21:49:08 - *.gress.pl
Super!!! Brawo za walkę do końca!!! No i fajny meczyk z Miedzianką będzie, ale piłkarsko to bedzie ciężko.

OlimpiaZKS - 17 lipca 2013, 21:50:14 - *.tepsanet.com
buehehehe trzyliterowa odpadła

HansK - 17 lipca 2013, 21:50:53 - *.xdsl.centertel.pl
ech ku..... ŁKS przegrac z jakimiś ogórkami,co jest!?

łomża - 17 lipca 2013, 21:52:11 - *.elomza.pl
@OlimpiaZKS: a zambrowska nawet nie grała, bo sie nie zakwalifikowała:D ha ha ha

aviva - 17 lipca 2013, 21:54:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo ŁKS za walkę.
A zambrowiaki się napinają bo są na naszej łasce ze stadionem gdyż na wsi "nima" takiej obory aby zagrać mecz hehe.

oks - 17 lipca 2013, 21:57:35 - *.centertel.pl
Dlaczego Leon nie grał? ?

oksodra - 17 lipca 2013, 22:04:28 - *.adsl.inetia.pl
tak

ŁKSŁOMŻA - 17 lipca 2013, 22:05:47 - *.internetia.net.pl
Piłkarsko widać, że OKS jest bardziej oklepane, jednak patrząc na cały mecz ŁKSowi bardziej zależało i był lepszą drużyną. Ambitna gra i to się ceni. Na pewno z taką grą i takim zacięciem w lidze powinno być dobrze.

GGravesand - 17 lipca 2013, 22:14:58 - *.222.119.138
Odry 20 osób >ponad 500 km podjechali >szacunek

Rex - 17 lipca 2013, 22:15:54 - *.77.124.88
Brawo Odra. Tak trzymajcie. Pozdrowienia od Zagłębia. WZL&OKS !

Karol542 - 17 lipca 2013, 22:18:40 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Odra. 1 runda Pucharu Polski czeka. Jak tak grać będziecie to w 2 lidze spokojnie pierwsza ósemka będzie

nplus - 17 lipca 2013, 22:23:12 - *.cdma.centertel.pl
ps. Michał Lelujka wypożyczony z Narwi Ostrołęka do ŁKS-u Łomża. Zawodnik chce jeszcze raz spróbować sił w wyższej lidze!

hejter - 17 lipca 2013, 22:34:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
bigos mylisz sie - Odra juz

Andrew - 17 lipca 2013, 22:40:19 - *.elomza.pl
Bardzo dobry mecz w Łomży.Brawa dla ŁKS,bo powinien to spotkanie wygrać.Wreszcie piłkarze ŁKS zagrali ambitnie.Odra wygrała cwaniactwem.Drużyny nałapały dużo kartek.Sędzia w II połowie oszczędzał piłkarzy Odry,którzy za niesportowe zachowanie powinni opuścić boisko.Obrońca Odry z numerem 7,tupeciarz niesamowity powinien zatrudnić się w kabarecie.Doping pełne 120 minut.Obecne piro w sektorze ŁKS.Szacunek dla 20 osobowej grupy Odry za przyjazd.Parę kilometrów mieli do pokonania,ale nie powinni żałować.

Linek - 17 lipca 2013, 23:04:17 - *.legnica.vectranet.pl
Dlaczego Odra a nie Oderka?

ŁKS - 17 lipca 2013, 23:21:25 - *.dsl.chcgil.sbcglobal.net
Mimo wszystko brawo ŁKS ! Łomżanie nie zagrali jeszcze nawet żadnego sparingu, a Odra jest już w pełni przygotowań ma za sobą również mecz z ROW-em który na pewno podbudował ich psychicznie. Fajnie, że kibole Odry zawitali wreszcie do Łomży. Powodzenia w II lidze.
TYLKO ŁKS !

Kubson - 18 lipca 2013, 1:21:58 - *.play-internet.pl
Cóż... Łomżing na trawingu tym razem nie wyszedl.

rafalski - 18 lipca 2013, 6:08:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przydał by się Copik w Łęcznej Na dwa sezony jako defensor albo łącznik obrony z pomocą Ja nie mowię żeby grał 34 mecze w sezonie ale przydał by się ! Bo nikt w ostatnich dwóch sezonach nie strzelił ani jednej bramki z dystansu na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry ! Tak jak to Tomek czynił w sezonie 2002/2003! Nauczył by młodzież cwaniactwa !

Rex - 18 lipca 2013, 8:49:31 - *.ssp.dialog.net.pl
No to fajnie bliski wyjazd do Opola to lepiej niż do Łomży. Będzie ciekawy mecz , hej Miedż.

ŁKS - 18 lipca 2013, 9:10:04 - *.dsl.chcgil.sbcglobal.net
Bramki, doping, oprawa:
ed&v=D71iHfyUrOI

ŁKS 1926 - 18 lipca 2013, 9:49:06 - *.net.e-net24.pl
@Karol
wy sie najpierw skupcie na meczu z Miedzia Legnica bo cos czuje ze tam wam sie skoncza marzenia

oi - 18 lipca 2013, 9:51:50 - *.252.16.190.internetia.net.pl
ogóry pchnięte - teraz Miedź.
Puchar to tylko w ramach sparingów, a ze się udaje to i ludzie się cieszą ot zwykła sprawa

ŁKS - 18 lipca 2013, 10:15:29 - *.play-internet.pl
Te ogóry niezłego stracha wam napędziły. Przy wyniku 2:1 w plecy miny mieliście nie tęgie. Posłuchaj co o tych ogórach mówił wasz trener. Bez napinki.

doŁKS - 18 lipca 2013, 11:22:48 - *.opera-mini.net (*.17.146.11)
Nie słuchaj napinaczy, co do meczu fajne widowisko dla kibiców, dużo walki, emocji, oprawa. Cieszymy się z wygranej ps. Łomża to pięknie położone miasto, stadion po renowacji też niczego sobie, powodzenia w 3 lidze może spotkamy się jeszcze w meczu ligowym.

beegees - 18 lipca 2013, 12:18:27 - *.pool.mediaWays.net