18 lipca 2013, 21:58:27 - nn17
eLE: Bramka Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński strzelił bramkę dla Žalgirisu Wilno w meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy z Pjunikiem Erewan. Jego drużyna wygrała 2-0 (0-0), a Polak rozegrał całe spotkanie.

18 lipca 2013, 20:10 - Wilno (LFF stadionas)
Žalgiris Wilno 2-0 Pjunik Erewan
Kamil Biliński 47, Rytis Leliūga 66

żółte kartki: Vaidotas Šilėnas - Taron Oskanjan.

sędziował: Menashe Mashiah (Izrael).

Cały mecz z opaską kapitana rozegrał były zawodnik Korony i Jagiellonii Andrius Skerla. Były zawodnik GKS-u Bełchatów Pawieł Komołow został zmieniony w 83. minucie przez Georgasa Freidgeimasa (Žalgiris, dawniej ŁKS). Były gracz Nielby Wągrowiec, Bogdanki Łęczna i Wisły Płock - Eivinas Zagurskas zmienił w 74. minucie strzelca drugiej bramki - Rytisa Leliūgę.

W drużynie gości całe spotkanie rozegrał były zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego - Aghwan Papikjan. W kadrze Pjunika znajduje się także jego brat - Wolodja (nie został zgłoszony do rozgrywek pucharowych).

Rewanżowe spotkanie odbędzie się 25 lipca.

aris - 18 lipca 2013, 22:06:01 - *.retsat1.com.pl
I co? Nie tylko w tej słabej Litewskiej strzela.

fezo1908 - 18 lipca 2013, 22:07:01 - *.devs.futuro.pl
Trzeba przyznać że robi facet swoje
Życzył bym sobie zobaczyć go w meczu trzeciej rund eliminacji na tle Śląska albo Lecha

czavi - 18 lipca 2013, 22:08:35 - *.olsztyn.mm.pl
Trzeci mecz, trzeci gol, Żalgiris zapewne awansuje, a duża w tym zasługa Kamila. Brawo, tak trzymać!

bubble - 18 lipca 2013, 22:19:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten zawodnik jest świetny, obserwuje go już jakiś czas, znaczy statystyki. Wg. mnie polskie kluby powinny się zainteresować, tylko czy on chciałby grać w naszej lidze...

mietek - 18 lipca 2013, 22:21:27 - *.ssp.dialog.net.pl
A najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że Śląsk nigdy mu nie dał prawdziwej szansy. Za to woleli wynalazki pod tytułem Diaz, Voskamp, czy Gikiewicz.

Irtysz_21 - 18 lipca 2013, 22:29:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szykuje się największy sukces w litewskiej piłce, chyba przejdą dwie rundy!

re: - 18 lipca 2013, 22:30:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile widzów?

znawca - 18 lipca 2013, 22:40:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do mietek: zgadzam sie z toba w 100%. Chcialbym zeby zalgiris trafil na jakas polska druzyne i bilinski sie pokazal

kksiak - 18 lipca 2013, 22:40:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepszy Więzik/Gikiewicz/Voskamp/Diaz. Kompromitacji Waśniewskiego i Paluszka nie ma końca

dude - 18 lipca 2013, 23:57:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czemu jakas Jagiellonia albo nawet Legia (bo malo napastnikow) go nie kupi??

kibiic - 19 lipca 2013, 0:23:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co sie dzieje z Wilkiem? gra? wiem ze miał isc na testy gdzies do Rumunii ale po tej informacji słuch o nim zaginął.

Netug - 19 lipca 2013, 0:52:14 - *.opera-mini.net (*.16.108.124, 212.2.96.15)
Do zobaczenia na alei Śląska po zakończeniu sezonu na Litwie.Dla zainteresowanych-od grudia ps.pięknie się śpiewało MAZURKA DĄBROWSKIEGO przed meczem Śląska pozdro dla kumatych

dirlewange - 19 lipca 2013, 8:12:38 - *.play-internet.pl
Pacjent prezentuje poziom Piasta czyli kompletne dno.

ss - 19 lipca 2013, 10:32:46 - *.ssp.dialog.net.pl
a wilk??

P - 19 lipca 2013, 11:10:06 - *.192.c68.petrotel.pl
Zamiast głupio się pytać - gdzie jest Wilk, może wystarczyłoby sprawdzić w inetrnecie? Wilk przeszedł do FC Vaslui.

DENIS - 19 lipca 2013, 13:45:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

c6743 - 19 lipca 2013, 14:08:52 - *.72.165.28
można wybić się na Litwi? Można;p brawo Kamil

edziu - 19 lipca 2013, 14:53:18 - *.adsl.inetia.pl
aris, nie tylko w słabej lidze litewskiej, jeszcze w el.LE ze słabymi przeciwnikami;) Nie ma co piać z zachwytu póki co, zobaczymy czy podtrzyma passę z mocniejszym rywalem o ile Żalgiris awansuje. Bo nawet jeśli mają zaliczkę dwóch bramek , 0 z tyłu u siebie i grają ze słabym przeciwnikiem, to należy pamiętać że drużyny z północy czy środka Europy często mają problemy w ciepłych krajach z powodu klimatu