18 lipca 2013, 22:23:49 - nn17
eLE: Gol Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski strzelił bramkę dla Trabzonsporu w meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europy z irlandzkim zespołem Derry City FC. Jego drużyna wygrała 4-2 (3-2), a Polak rozegrał 68 minut.

18 lipca 2013, 20:30 - Trabzon (Hüseyin Avni Aker Stadyumu)
Trabzonspor Kulübü 4-2 Derry City FC
Adrian Mierzejewski 10, Paulo Henrique 16, Barry Molloy 39 (s), Giray Kaçar 52 - David McDaid 24, Patrick Kavanagh 32

żółta kartka: Eoghan Osbourne (Derry).

sędziował: Artiom Kuczin (Kazachstan).

Polak opuścił boisko w 68. minucie meczu, w jego miejsce pojawił się Alanzinho.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się 25 lipca.

Sonorous - 18 lipca 2013, 22:26:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mierzej !
Bramka i asysta, oby tak dalej ... : )

ron - 19 lipca 2013, 0:23:09 - *.dynamic.chello.pl
skubany przewrotką strzelił... Może nie jakoś nie wiadomo jak spektakularnie, bo to było z 3 metrów, ale i tak fajna, efektowna bramka

sdfds - 19 lipca 2013, 1:06:50 - *.8.105.82
Oczywiście w reprezentacji już się tak nie da... Tak czy siak gratulacje.

DENIS - 19 lipca 2013, 13:57:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl