19 lipca 2013, 22:20:48 - Gretz
Debiut Dominika Kisiela w Hallescher FC

Dominik Kisiel zadebiutował w Hallescher FC w przegranym 0-1 (0-1) meczu 1. kolejki niemieckiej 3. Ligi z RB Leipzig. 23-letni bramkarz znalazł się w wyjściowym składzie i rozegrał całe spotkanie.

19 lipca 2013, 20:30 - Halle (Kurt-Wabbel Stadion)
Hallescher FC 0-1 RB Leipzig
Daniel Frahn 23

żółte kartki: Daniel Ziebig - Daniel Frahn.

sędziował: Frank Willenborg (Dolna Saksonia).
widzów: 13 000.

Dark - 19 lipca 2013, 22:25:10 - *.dynamic.chello.pl
Fajna frekwencja w niemieckiej 3. Lidze na meczu Halle - Leipzig.

Mała popraweczka. Nie Kisiela tylko Kiśla

Karol - 20 lipca 2013, 0:24:06 - *.customers.d1-online.com (*.85.29.200)
Do lenin.masz rację z tym'bywało' w Niemczech jest zawsze tyle a nawet więcej

kibic - 20 lipca 2013, 10:45:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13 tysięcy to nic, dzisiaj na meczu MSV Duisburg vs FC Heidenheim ma być ponad 20 tys kibiców

Lenin - 20 lipca 2013, 10:54:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karol - na Radomiaku "bywało" ale ale w innych klubach bywa i dziś po tyle - przejrzyj sobie frekwencję za ubiegły sezon w 3 ligach

Lenin - 20 lipca 2013, 10:56:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl