21 lipca 2013, 20:47:34 - euzi
Gol Łukasza Cieślewicza

Łukasz Cieślewicz strzelił swojego czwartego gola dla B36 Tórshavn w tym sezonie, a jego zespół pomimo prowadzenia 2-0 przegrał w wyjazdowym meczu 16. kolejki farerskiej ekstraklasy z AB 2-3 (2-1).

21 lipca 2013, 18:00 - Argir (Blue Water Arena)
AB 3-2 B36 Tórshavn
Dion Splidt 45, 90, Karstin Højgaard 74 - Łukasz Cieślewicz 11, Jákup á Borg 19

żółte kartki: Sorin Anghel, Morten Overgaard, Mikkjal Hentze - Høgni Eysturoy, Símun Joensen.
czerwone kartki: Sorin Anghel (83. minuta, za drugą żółtą) - Tórður Thomsen (90. minuta).

sędziował: Lars Müller (Royn).
widzów: 600.

Cieślewicz rozegrał całe spotkanie. B36 jest na czwartym miejscu w tabeli i ma 21 punktów po 16 meczach.

kuba - 21 lipca 2013, 21:15:26 - *.radom.vectranet.pl
21 pkt po 16 meczach? w normalnej lidze byliby w srodku tabeli albo nawet na jej dole, a tu tuz za podium...

Irtysz_21 - 21 lipca 2013, 21:17:14 - *.elpos.net
tam jest 10 zespołów, a więc 4 to niemal środek

zasmucony - 22 lipca 2013, 0:03:40 - *.petrus.pl
Kochana redakcjo 90minut.pl, proszę was nie piszcie już o tym cieniasie grającym w jeszcze gorszej lidze od niego samego. Pozdrawiam

mister - 22 lipca 2013, 7:07:13 - *.xdsl.centertel.pl
@SJZ. Wyspy Owcze z ang. Faroe Islands. Takie słowotwórstwo - farerska ekstraklasa. Tak samo jak na Drogbę mówią Iworyjczyk, bo Wybrzeże Kości Słoniowej to po angielsku Ivory Coast.

kibic - 22 lipca 2013, 10:04:54 - *.adsl.inetia.pl