22 lipca 2013, 19:52:21 - dufusik
Daisuke trafia w lukę

W ostatnim spotkaniu 1. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało na wyjeździe 2-2 (1-0) z Lechią Gdańsk. Bramkę dającą prowadzenie Podbeskidziu strzelił Marcin Wodecki, lecz w drugiej połowie Daisuke Matsui strzelił dwie bramki i zmienił wynik na korzyść Lechii. W końcówce celna główka Błażeja Telichowskiego dała jednak remis gościom.

Pierwsi dobrze w tym spotkaniu zaatakowali gospodarze. W 6. minucie Piotr Wiśniewski dośrodkowywał z prawej strony, jednak nikt nie zamknął tej akcji strzałem i piłkę wybił Tomasz Górkiewicz. W 17. minucie Marcin Wodecki dośrodkował z rzutu rożnego, a Bartłomiej Konieczny główkował nieco obok bramki. Pięć minut później Mateusz Machaj postanowił uderzyć zza szesnastki, jednak wybił piłkę w trybuny. Podbeskidzie w 23. minucie przeprowadziło pierwszą akcję w tym spotkaniu i od razu trafiło do bramki Lechii. Piłkę po złym wybiciu Deleu przejął Aleksander Jagiełło, dośrodkował z lewej strony, a znajdujący się w polu karnym Wodecki bez problemu pokonał bramkarza strzałem głową.

W 31. minucie Wiśniewski uderzył sprzed szesnastki, lecz Ladislav Rybánsky obronił ten strzał, piłka dotarła do Adama Dudy, jednak napastnik Lechii, mając przed sobą pustą bramkę, nie trafił w nią. Dwie minuty później Wiśniewski dośrodkował z rzutu rożnego, Marcin Pietrowski zamknął tę akcję strzałem, ale nie trafił w bramkę. Do końca pierwszej części meczu nie działo się już nic godnego odnotowania.

Pierwszą szansę w drugiej połowie miała Lechia, W 52. minucie Machaj dośrodkował w pole karne, jednak nikt nie wyskoczył do piłki i Rybánsky wybił ją pięściami daleko za szesnastkę. Dwie minuty później Pietrowski uderzył zza szesnastki, lecz piłkę z małymi problemami zdołał złapać bramkarz Podbeskidzia.

W 58. minucie Deleu zagrał bardzo wysoko, ale Rybánsky nie pozwolił wyskoczyć zawodnikom Lechii do tej piłki i złapał ją. Siedem minut później Wiśniewski dryblował w polu karnym Podbeskidzia, jednak żaden z zawodników gospodarzy nie dostał do jego dośrodkowania. Chwilę później Frankowski dostał górną piłkę na piąty metr, jednak za długo się zbierał do strzału i Mateusz Bąk łatwo poradził sobie z obroną tego uderzenia.

W 72. minucie Wiśniewski uderzył z daleka, ale nie trafił w bramkę. Dwie minuty później Podbeskidzie odpowiedziało strzałem Piotra Malinowskiego, lecz Bąk nie musiał się wysilać z obroną tego uderzenia. W 78. minucie Piotr Grzelczak strzelił bramkę, jednak arbiter dopatrzył się spalonego i gol nie został uznany. Minutę później Lechia doprowadziła już do wyrównania. Daisuke Matsui minął obrońcę, po czym oddał tak mocny strzał, że piłka, przelatując przez ręce Rybánskiego, wpadła do siatki. W 88. minucie Lechia wyszła na prowadzenie. Christopher Oualembo zagrał do Matsuiego, a ten pokonał bramkarza Podbeskidzia strzałem pomiędzy jego nogami. Jednak w ostatniej akcji meczu po centrze z rzutu wolnego Błażej Telichowski z bliskiej odległości głową skierował piłkę do siatki i dał remis Podbeskidziu.

22 lipca 2013, 18:00 - Gdańsk (PGE Arena Gdańsk)
Lechia Gdańsk 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Daisuke Matsui 79, 88 - Marcin Wodecki 22, Błażej Telichowski 90

Lechia: 24. Mateusz Bąk - 26. Deleu, 6. Jarosław Bieniuk, 7. Sebastian Madera, 28. Christopher Oualembo - 14. Piotr Wiśniewski (87, 8. Patryk Tuszyński), 27. Paweł Dawidowicz, 17. Marcin Pietrowski, 21. Mateusz Machaj (56, 10. Przemysław Frankowski), 22. Daisuke Matsui - 15. Adam Duda (51, 9. Piotr Grzelczak).

Podbeskidzie: 12. Ladislav Rybánsky - 21. Tomasz Górkiewicz (40, 3. Wojciech Szymanek), 17. Dariusz Pietrasiak, 26. Bartłomiej Konieczny, 6. Błażej Telichowski - 22. Marcin Wodecki (72, 13. Piotr Malinowski), 28. Dariusz Łatka, 11. Anton Sloboda, 9. Dariusz Kołodziej (63, 7. Rudolf Urban), 19. Aleksander Jagiełło - 20. Fabian Pawela.

żółte kartki: Deleu - Telichowski.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 11 645.

kibic - 22 lipca 2013, 19:52:41 - *.adsl.inetia.pl
Niewyróbka?

bbb - 22 lipca 2013, 19:53:08 - *.wist.com.pl
haha nieoczekiwany gol i kilkanascie sekund spoznienia :D

adik_PG - 22 lipca 2013, 19:53:17 - *.play-internet.pl
Lechia zasluzyla na zwyciestwo ale frajersko to zmascila Matsui ma papiery by byc gwiazda tej ligi

Paprykarz - 22 lipca 2013, 19:53:36 - *.110.113.87.dyn.plus.net
Ten Matsui to kocur! Szkoda, ze tylko na rok w Ekstraklasie zostanie.

Ketald - 22 lipca 2013, 19:53:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Emocje duże, chociaż poziom słabiutki, liniowi też słabi, Rostkowski- przestań gwiazdorzyć,

Leon - 22 lipca 2013, 19:54:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie było spalonego.

Steffen - 22 lipca 2013, 19:54:30 - *.adsl.inetia.pl
Fajny mecz, całkiem widowiskowy. Świetna końcówka. Widać dobrą pracę obu trenerów.
Najlepiej zaprezentowali się głównie stoperzy: Szymanek i Konieczny w TSP oraz Bieniuk i Madera w Lechii. Oprócz tego na wyróżnienie zasługuje najlepszy dziś w ofensywie gdańskiego klubu Piotr Grzelczak.

aaa - 22 lipca 2013, 19:54:56 - *.adsl.inetia.pl
nie zasłużyło podbeskidzie na tą ostatnią bramke, ale mimo wszystko czułem, że coś wpadnie :D

scianka - 22 lipca 2013, 19:55:07 - *.starachowice.vectranet.pl
Te rymy w tytułach,coraz bardziej beznadziejne.Redakcjo nie podążajcie tą drogą.

rrrrrrrr - 22 lipca 2013, 19:55:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słaby mecz Dudy.On troche jeszcze za młody na Ekstraklasę jest

MP - 22 lipca 2013, 19:55:20 - *.net.e-net24.pl
jego imię się nie rymuje z tym, ignoranci

Noorbi - 22 lipca 2013, 19:55:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ufff.......dobry ten punkt ale tak grać jak Podbeskidzie w II połowie to nie idzie na dłuższą metę.

Jerry ZL - 22 lipca 2013, 19:55:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Tuski okradzione przez sędziego.

kibic - 22 lipca 2013, 19:56:38 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Telichowski Arka pamieta, macie kare za Vucke

arkowiec - 22 lipca 2013, 19:56:41 - *.dip0.t-ipconnect.de
Haslo roku CRLUJEMY W PUCHARY ale beka dawno sie tak dobrze nie bawilem.

davis - 22 lipca 2013, 19:56:53 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu
Telichowski bramkę strzelił mimo, iż w ostatniej akcji nie powinno go być na placu gry za czerwień :/

a co powiecie o lechii
ze prowadzili 2-1 i dali sobie wyrownac z rzutu wolnego w ostatnich sekundach?

hehe - 22 lipca 2013, 19:58:59 - *.dynamic.chello.pl
Ten Duda to poziom okręgówi chłop sie do gry w piłke nożną nie nadaje MASAKRA co on tam wyprawiał

dq - 22 lipca 2013, 19:59:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Matsui ma podobną technikę jak Ljuboja... Myślę że młodzi w Lechii mogą się dużo o niego nauczyć... Jeśli będą go omijać kontuzje to spokojnie strzeli z 15 bramek...

wox - 22 lipca 2013, 20:01:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry i ten punkt bo z przebiegu meczu nawet na remis nie zasłużyliśmy i nie może on przysłonić beznadziejnej gry w tym meczu Podbeskidzia.Jeszcze kilka takich spotkań i Michniewicza w Bielsku nie będzie,bo tego momentami nie dało się oglądać.Najwyższa pora stawiać na młodzież-Jagiełło pokazał którędy wiedzie droga.Tylko TSP!

lithek - 22 lipca 2013, 20:01:23 - *.ericsson.net
Bramka Telichowskiego nie powinna mieć miejsca z dwóch powodów. Po pierwsze był na spalonym, po drugie w zasadzie nie powinno go już być na boisku, powinien wylecieć za głupi faul bez piłki.
Bramka dla Lechii nie uznana, chociaż zdobyta prawidłowo, powinno być 3:1.
Myślę, że pan Stefański powinien odpocząć już do końca rundy, sezon dał mu się już wyraźnie we znaki.

gregor1945 - 22 lipca 2013, 20:01:40 - *.gl.digi.pl
szkoda lechi

kwadrat - 22 lipca 2013, 20:01:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czeka nas znowu ciężki bój o utrzymanie. Lechia mimo wszystko była lepsza. Słabe te nasze wzmocnienia, sił starczyło na 60min.

arkowiec - 22 lipca 2013, 20:02:34 - *.dip0.t-ipconnect.de
Barcelona nie przyjedzie boi sie super napadziora Dudy.

elber - 22 lipca 2013, 20:02:58 - *.superkabel.de
Normalnie szok!Nie mam slow.Podbeskidzie ratuje punkt w 93 minucie.Jak zwykle obrona spi i czeka na koncowy gwizdek.Szkoda bo Lechia zasluzyla w tym meczu na 3 punkty.Podbeskidzie 3 strzaly na bramke i przez wiekszosc meczu obrona Czestochowy.Opoznianie gry,ciagle lezenie i czekanie az sedzia przerwie gre.Lechia brawo za walecznosc i ciag na brame.Kondycyjnie tez to niezle wygladalo.Ale te gole w 90 minutach to jakas zmora.

rafi - 22 lipca 2013, 20:03:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego 90 minut tak sie ociaga z podawaniem frekwencji? A jak juz podaje to brak konsekwencji- na Legii 20 tys a portal podaje 17 tys mimo ze zawsze byly dokladne dane ,na Zawce Osuch zaniza ale 90minut kopiuje jego dane itd

mak - 22 lipca 2013, 20:03:59 - *.xdsl.centertel.pl
@lithek
Spalonego nie bylo!
Dostał zółtą, to bylo minimum, mogla dac czerwien ale dał zółć wiec niezbedne minimum

polishvodk - 22 lipca 2013, 20:04:57 - *.dynamic.chello.pl
bramki dla podbeskidzia wodecki i telichowski czyli ludzie z górnika a tam nie ma kto strzelić gola, żenada

artson - 22 lipca 2013, 20:05:49 - *.centertel.pl
Czwarty news ekstraklasowy i tylko jeden z herbem klubu o którym mowa reszta z logiem ekstraklasy ehhhh.... co do meczu to Podbeskidzie na plus. Wraca do domu z punktem. W tym sezonie nie ma co przewidywać kto spadnie. Moim zdaniem nie ma spadkowicza. Po podziale na grupy i co więcej podziale punktów wszystko jest możliwe. Przewagi topnieją a i jeden mecz lub gol może namieszać w tabeli.

michu - 22 lipca 2013, 20:09:08 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe co Pan Sławek powie na temat sędziego Stefańskiego to jakies nie porozumienie,a Dude do Kartuz trzeba wypozyczyć zeby się ograł

KibiCPiast - 22 lipca 2013, 20:09:11 - *.dynamic.chello.pl
Ale horror, Lechia z piekła do nieba i ... na ziemię. Ale szkoda, wygrana była na 99,9%. powodzenia Lechiści.

Poszli po - 22 lipca 2013, 20:09:31 - *.play-internet.pl
Poszli p rozum do głowy, zaczęli kupować pkt. od początku, żeby na wiosnę przypału nie robić.

nikt - 22 lipca 2013, 20:12:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@artson
logo T-Mobile jest zawsze przy remisie, a przy zwycięzcy herb zwycięskiej drużyny (z opisanych meczów tylko Legia - Widzew nie zakończył się remisem)

arru - 22 lipca 2013, 20:12:33 - *.9.156.250
Szymanek przerażający, chyba nie wiedział że nie ma nie grać na środku, bo po zejściu Górkiewicza nie było prawej obrony (najczęściej tam widywany był Wodecki). Fajny mecz Wiśniewskiego, ładne bramki Podbeskidzia, nie było spalonego. TSP tradycyjnie po strzelonej bramie siadło

Pućwiak - 22 lipca 2013, 20:15:38 - *.net.brewet.pl
Jak w Barcy zobaczą, z kim mają zagrać w piłkę nożną, to wystąpią o dodatkowy milion euro za krzywdę moralną.

kryzysjugo - 22 lipca 2013, 20:18:32 - *.play-internet.pl
Gratulację dobrze jest to dopiero pierwszy mecz, ale błędy z poprzedniego sezonu są powtarzane. Jeden zero i obrona Częstochowy Czesław jak ich trenowałeś prowadzą i co ? Mają kontrolować grę w środku boiska i czekać na kontrę. Do boju TSP. Pozdrawiam Leszka Poznań.

tam nawet 8 tys nie było;
czemu zawsze lechia zakłamuje frekwencję?

('_') - 22 lipca 2013, 20:28:05 - *.dynamic.chello.pl
Samuraj jak się rozkręci to nieźle będzie wymiatał w polu karnym przeciwnika. Duda do odpalenia i to zaraz, Frankowski nie oszlifowany diament, Podbeskidzie dno.

kwadrat - 22 lipca 2013, 20:29:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O jejku, jakie larum w NC+, jaka ta Lechia biedna pokrzywdzona, jakie to Podbeskidzie niedobre, słabe, szczęściarze

jqq - 22 lipca 2013, 20:30:21 - *.dynamic.mm.pl
Pytanie: dlaczego Lechia Gdańsk gra bardzo często w poniedziałki?

^^^ - 22 lipca 2013, 20:31:01 - *.bielskobiala.vectranet.pl
dobre i to ... ważne ,że graja do końca ...

cdnn - 22 lipca 2013, 20:33:44 - *.play-internet.pl
Jak zwykle ostatnio gramy w piłkę tylko jakąś część meczu (tym razem 35 minut). Będzie ciężko. Na zdecydowany plus Jagiełło, kompletnie do d... Szymanek. Szkoda Górkiewicza, bo po jego zejściu zaczął się syf na boisku. Lechia dużo fauli (były to ewidentne faule). Spalonego Telichowskiego nie było, bo obrońca na środku uderzył piłkę. Najlepszy na boisku faktycznie ten brzydki Japoniec ;)

kris - 22 lipca 2013, 20:33:45 - *.77.124.103
wydaje mi sie że Legia powinna sobie pluć w brode że nie zatrudniła pare miesiecy wczesniej Matsuiego według mnie jest zdecydowanie lepszy od Pinto choc na oceny przyjdzie czas pozniej,jednak japończyk zrobił dziś bardzo dobre wrażenie.

kolik - 22 lipca 2013, 20:34:44 - *.play-internet.pl
wiecie kiedy jest spalony,- jak sędzia zagwizda !!

cdnn - 22 lipca 2013, 20:35:12 - *.play-internet.pl
Komentarze i stronniczość na NC+ ŻENADA. Mało się panowie nie spuścili, jak Lechia bramki strzelała.

oko - 22 lipca 2013, 20:35:30 - *.centertel.pl
Tragedia! Kolodziej szwenda sie po boisku, druga polowa calej ekipy dramat. Przygotowanie fizyczne Michniewicza zaczyna sie sprawdzac. Gra Podbeskidzia tragiczna. Szczęście, szczęście, szczęście.

rey - 22 lipca 2013, 20:35:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Matsui zdecydowanie wyrózniająca się postać. Pokazał różnicę szkolenia w Polsce i za granicą.

ja - 22 lipca 2013, 20:40:57 - *.dynamic.chello.pl
oni wszyscy (telewizje , redaktorzy )
spuszczaja sie nad betonami bo za to mają pochwałę od płemieła ryżego

GórnikZabr - 22 lipca 2013, 20:44:49 - *.adsl.inetia.pl
Sędzia przekręcił Lechię. Prawidłowo strzelonego gola nie uznał by za chwile uznać Podbeskidziu strzelonego gola ze spalonego. Szkoda gadać, ten sędzia nie powinien nawet okręgówki sędziować!

kibic'06 - 22 lipca 2013, 20:47:31 - *.adsl.inetia.pl
czemu lechia miala fane podbeskidzia??

lukasz - 22 lipca 2013, 20:53:01 - *.nowaruda.mm.pl
Błażej Telichowski zmarnowany talent. Szkoda.

Ciemniaku - 22 lipca 2013, 20:56:56 - *.adsl.alicedsl.de
Sluchajcie Ciemniaki jak Pan Premier kibicowal naszej Lechii to wy na chleb mowiliscie bep wiec zamknijcie sie i dajcie ludziom stac za swoja ukochana Lechia!!!!!!!!!

bolek - 22 lipca 2013, 20:59:06 - *.polkowice.vectranet.pl
Lechia co remis

Benek - 22 lipca 2013, 20:59:37 - *.play-internet.pl
Brawo, stadion wypełniony w 20 % . Starajcie się kibice Lechii, starajcie się , żeby wasz stadion, ta waszego miasta inwestycja zwróciła się za 1000 lat.

ciemniak - 22 lipca 2013, 21:01:39 - *.dynamic.chello.pl
czyli twierdzisz, że Lotos i Energa
same chciały być waszymi sponsorami?
Hmm , to mało wiesz...........

Guti - 22 lipca 2013, 21:04:10 - *.bielskobiala.vectranet.pl
dufusik co Ty jadasz że tak do rymu gadasz? :-)

Dark - 22 lipca 2013, 21:11:31 - *.dynamic.chello.pl
Benek - Przynajmniej na PGE Arenie wpuszczają tylko na dolne sektory sprawiając wrażenie obiektu bardziej wypełnionego w czasie relacji telewizyjnej (w przeciwieństwie do Areny Kielc, gdzie dolny sektor za bramką z młynem Korony jest pusty.

@ - 22 lipca 2013, 21:13:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Was ta frekwencja tak martwi to spiker w przerwie podał 12341 osób

kowa2323 - 22 lipca 2013, 21:17:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rybanski puscił 2 szmatki, ktore trafiły w niego.
Kilka także wybronił. Ma problem z koordynacją

@ - 22 lipca 2013, 21:21:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hehe tak myślałem, że ludzie z tv beda sadzili, że to fana podbeskidzia:D tam na tej fladze było Lechia Gdańsk - Podbeskidzie - data, znaczek super meczu, i na dole napisane "SUPER MECZ". To była szydera do organizatora tego "super meczu" z Barcelona

Bi-Bo - 22 lipca 2013, 21:25:35 - *.ssp.dialog.net.pl
Podbeskidzie powinno być w tabeli przed Lechią, tak jak Śląsk przed Koroną, proszę Redakcję o wstawienie

jo - 22 lipca 2013, 21:48:31 - *.play-internet.pl
Trza kogoś do ataku bo sam Pawela to za mało!

@ - 22 lipca 2013, 21:49:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z Bielska było dokłądnie 16 osób ale brawa im za wytrwałość, w tym jednej pięknej Pani ubranej w spódniczke bluzzke i czapkę w barwach..

pacman - 22 lipca 2013, 21:51:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciemniak tylko ze jak energa sponsorowala klub to zarzadzal miedzy innymi jaworski...wiec wychodzi na to ze czy pis czy po to i tak mamy sponsoring...ale nie daja na pierwsza druzyne...jak to czynia w kielcach, lubinie, belchatowie czy warszawie gdzie buduja stadion klubowy:D

mar - 22 lipca 2013, 21:52:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
31 osób

Robi - 22 lipca 2013, 21:56:11 - *.252.28.240.internetia.net.pl
Kołodziej przechodził cały mecz, po nim Urban, który wszedł tragedia. Chodzić to można na spacer...po parku a nie po boisku! Na plus Jagiełło! Wpuścić młodych - niech się ogrywają, chociaż będą gryźć trawę. Szczęśliwy remis.

do Ciemnia - 22 lipca 2013, 22:02:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lechia spadek.
wystarczy przypilnować japońca i Lechia nie istnieje

Okimpia Gr - 22 lipca 2013, 22:06:38 - *.smgr.pl
Tragedia. Jak można tracić bramkę w ostatnich sekundach. Zupełnie niepotrzebny faul pozwalający Bielsku na skierowanie piłki w pole karne. podobnie jak aaa naprawdę czułem , że padnie gol.

arkowiec - 22 lipca 2013, 22:08:29 - *.dip0.t-ipconnect.de
Najnowsza zabawa dzieci w Gdansku CELOWANIE W PUCHARY

tsp - 22 lipca 2013, 22:23:27 - *.182.250.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dlaczego nie wzieli Jaime Ruiza dobry byl w sparinguu slaby ten michniewicz :-) !!

mkk - 22 lipca 2013, 22:27:27 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze jedno
nawet na waszym forum kibice piszą, że liczba widzów podana to nie faktyczna liczba
tylko osób uprawnionych do zobaczenia meczu;
więc koniec tego zakłamania.

Dark - 22 lipca 2013, 22:29:32 - *.dynamic.chello.pl
W 1. kolejce T-Mobile Ekstraklasy mieliśmy średnio ponad 10 tysięcy widzów na mecz. Dobrze gdyby tak byłoby w całym sezonie.

bb - 22 lipca 2013, 22:46:34 - *.180.240.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szymanek jak rok temu Pietras, wolny jak woz z weglem. Idzie, idzie!

GHP - 22 lipca 2013, 22:46:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak na poniedziałek te 12 tyś betonów to niezła frekwencja

dirlewange - 22 lipca 2013, 22:50:58 - *.play-internet.pl
Pierwsze i zarazem ostatnie bramki japonca.

honsiu - 22 lipca 2013, 22:51:19 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Telichowski. Były Arkowiec zabrał 2 punkty rządowym przyd...... /ulubieńcom/

Ludwiczek - 22 lipca 2013, 22:54:57 - *.ip.gdansk.turmak.pl
Oszałamiający doping licznie zgromadzonej ekipy z Bielska,wysadzili PGE ARENE w kosmos.

gch - 22 lipca 2013, 23:08:54 - *.ds.pg.gda.pl
Jestem pod wrażeniem techniki Matsui. Poza tym bardzo dynamiczny i dobrze kreuję grę. Zdecydowanie się wyróżnia, zdecydowanie

jakjacielu - 22 lipca 2013, 23:16:19 - *.dynamic.chello.pl
Prawidłowa bramka dla Lechii nie uznana, urojony spalony. Bo akcja za ładna i za czysta. Druga bramka dla Bielska ze spalonego, ale jak najbardziej uznana. Czesiu ileśset telefonów do Fryzjera Michniewicz i wszystko jasne, polska piłka jest tam, gdzie była.

king size - 22 lipca 2013, 23:28:03 - *.play-internet.pl
Lechia w formie. Ci z Barcelony muszą mieć niezłego pietra. Pewnie dlatego nie chcieli zagrać w sobotę.

B2 - 22 lipca 2013, 23:53:54 - *.tmodns.net
Panowie , to nie poziom ani kluby zeby sie rozpisywac na tyle postow. :-)

Kikin - 22 lipca 2013, 23:59:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dajcie spokój z tymi rymowankami...

oo - 23 lipca 2013, 0:05:02 - *.citymedia.pl
Podbeskidzie nie miało bramkarza i napastnika Rybański słaby ,ale jest Zajac.Natomiast Pawela to 10 a nie 9.Przgrywał wszystkie główkowe pojedynki nie potrafił się zastawić nie miał żadnej sytuacji bramkowej.Spróbować na 9 Chrapka lub Żeglenia ,a Pawele na 10,bo Kołodziej i Urban słabo.Przeciętny występ Jagiełły,ale bardzo chwalony przez komentatorów-nie ma jak marketing.Słabo Szymanek wiekszość groźnych akcji z jego strony.Reszta drużyny nieźle.Najlepszy Pietrasiak i Konieczny.

Dark - 23 lipca 2013, 0:16:56 - *.dynamic.chello.pl
Nie było spalonego zarówno przy drugim golu Podbeskidzie jak i przy nieuznanym golu Lechii.

CB - 23 lipca 2013, 0:26:29 - *.dynamic.chello.pl
"2-2 (1-0)" - skoro "Bramkę dającą prowadzenie Podbeskidziu strzelił Marcin Wodecki" i na wyjeździe, to chyba 0-1 do przerwy

@Ludwiczek - 23 lipca 2013, 0:52:05 - *.sferanet.pl (*.1.0.66)
Akurat powinieneś zmilczeć, bo wasze liczby w BB nigdy nie powalały. Kiedyś pamiętam 1 (słownie jednego) Lechistę w asyście 4 Wiślaków na sektorze... ;)

xyz - 23 lipca 2013, 1:16:23 - *.opera-mini.net (*.147.141.123)
I gdziee tu Lechia z Barca chcwe grac jak z TSP remisuje...

chrabąszcz - 23 lipca 2013, 3:33:20 - *.play-internet.pl
Podbeskidzie strzeliło dwie, to Barcelona, która w dodatku już będzie zgrana, z Bayernem niedługo zagrają, to na Lechię będą gotowi na tyle, żeby jakieś cztery bramki im strzelić, pytanie ile Lechia, Podbeskidziu strzelili dwie, to Barcelonie pewnie więcej, bo gdzie Barcelonie do Podbeskidzia, nie ? Czyli o wynik Lechia może być spokojna.Wynik na pewno będzie zgodny z ich oczekiwaniami.

rafalski - 23 lipca 2013, 5:48:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Priorytet w Lechii to snajper na szpicę ! Sam Buzała nie da rady nic zrobić To znaczy może coś czasami mu wpadnie Ale jest tyle spotkań że muszą kogoś ściągnąć do ataku?! Jeszcze w tym okienku Szkoda że Rasiak odszedł!!!

scyzor - 23 lipca 2013, 6:36:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
heh byl prawie pierwszym meczem na kuponie ale na koniec sie okazalo ze pan blazejw 93 minucie mi 250 zl zabral szkoda

west - 23 lipca 2013, 6:52:44 - *.adsl.inetia.pl
Obiektywnie jako kibic Podbeskidzia mogę przyznać że remis zawdzięczamy tylko rażącej nieudolności zawodników Lechii pod bramką.Bo Lechia mogła to spokojnie wygrać na szczęście nowy nabytek pokazał przebłysk geniuszu. Co do Podbeskidzia słabiutko do bramki jako tako później obrona Częstochowy Kołodziej i Urban jak to powiedział Robi ślicznie spacerowali Szymanek wolny i bez błysku cała drużyna jakaś zupełnie bez zęba sytuacji bramkowych jak na lekarstwo. Dobrze że przynajmniej w miarę skuteczni.

m - 23 lipca 2013, 7:18:04 - *.bielskobiala.vectranet.pl
...jaki spalony przy drugiej bramce dla Podbeskidzia jaki ...? skoro Podbeskidzie takie słabe to trzeba było je zlać ,a nie czekać gwizdka ... gra się do końca co pokazali goście z gór ...

viking - 23 lipca 2013, 7:49:43 - *.centertel.pl
Boli betonki to dobrze ma boleć.Gdyby Podbeskidzie miało bramkarza a nie powieszony recznik to by was galantnie objechało.Czesław Ty jako były bramkarz tolerujesz w bramce coś takiego!?

amaral - 23 lipca 2013, 12:09:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe ze jak przyjdzie byle jaki piłkarz co w Eropie się ograł, to odstaje na 3 klasy od reszty naszej ligi, nawet jesli przychodzi juz jako emeryt.

Romek - 23 lipca 2013, 20:56:46 - *.orbitel.net.co (*.194.97.76)

kibic pyta - 25 lipca 2013, 10:32:19 - *.e-wro.net.pl
szanuję ekipę 90minut, odwalacie kawał zacnej roboty i zna was każdy szanujący się kibic w kraju a pewnie i niejeden zagraniczny, ale czy musicie do cholery każdy tytuł na siłę rymować?!?!? to trąci tanim efekciarstwem, a stylu tłumaczenia tytułów zagranicznych komedii, np. bandits to u nas śniadanie na włamanie - przecież to niepoważne, podobnie jak Daisuke trafia w luke i wiele innych newsów sportowych - dawajcie suche info, bo strona i tak się obroni, pozdrawiam