24 lipca 2013, 13:13:53 - MichalMKS
Paweł Tabaczyński w Chrobrym

Napastnik Paweł Tabaczyński został nowym piłkarzem drugoligowego Chrobrego Głogów.

W poprzednim sezonie zawodnik grał w Lechu Rypin oraz Calisii Kalisz. W tym czasie na boiskach drugiej ligi wystąpił w 32 meczach, w których strzelił czternaście bramek.

źródło: Chrobry Głogów

76-76 - 24 lipca 2013, 13:19:07 - *.ssp.dialog.net.pl
Razem 7 nowych zawodników - szykuje się mała rewolucja- bramkarz+obrońcy+pomocnicy+napastnik= czy to starczy na załapanie się do ósemki?? A może Chrobry powalczy o awans??? Szkoda Kaliciaka i Kaczmarka... Realnie patrząc miejsce na koniec sezonu coś w okolicy 5-8 miejsca.

ChG - 24 lipca 2013, 13:28:29 - *.master.pl
O kurde prawdziwy napastnik w Chrobrym, ale mnie zaskoczyli, oby tak on zaskakiwał bramkarzy rywala.

verton - 24 lipca 2013, 13:28:31 - *.93.162.233
A miał być w Radomiaku.

karnet - 24 lipca 2013, 13:30:11 - *.play-internet.pl
Wreszcie napastnik z prawdziwego zdarzenia.Powodzenia Paweł i dużo bramek:-)

xyz - 24 lipca 2013, 13:30:30 - *.internetdsl.tpnet.pl
Chrobrego czeka walka o zachowanie 2 ligowego bytu. Zresztą po co w Głogowie 2 liga, skoro na mecze przychodzi po 200-300 osób. Owszem zdarza się, że przyjdzie 2 tysiące, ale 90% to kibice sukcesu.

a - 24 lipca 2013, 13:53:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niezrozumiała decyzja Tarasiewicza, nie ma napastnikow i tak po prostu oddaje Tabaczynskiego

karlito - 24 lipca 2013, 14:10:47 - *.ip.netia.com.pl
Lechu to ewentualnie Wałęsa, a nie Rypin

Nilsol - 24 lipca 2013, 14:13:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
?o? :-) to naprawde Napastnik z Prawdziwego zdarzenia ,tyle bramek Strzeli?. Oby w CHG sie Wykaza? . Powodzenia Pawe? w Nowej Druzynie CHG .

do a - 24 lipca 2013, 15:51:15 - *.adsl.inetia.pl
No wlasnie i do tego wychowanek...

xxx - 24 lipca 2013, 19:27:52 - *.master.pl
do xyz : po to ,żebyś się pajacu pytał,pochwal się skąd jesteś

DGL - 24 lipca 2013, 19:40:24 - *.dip0.t-ipconnect.de
przestańcie i zapomnijcie o Kaliciaku ja nigdy nie widziałem w nim rasowego napastnika dla mnie to panienka latająca pod bramką bez wielkiego sukcesu a wszyscy za nim beczą strzelił 9 bramek w tym 4 z karnego od cały jego wynik na 30 spotkań

Rafał - 28 lipca 2013, 0:23:37 - *.master.pl
Tabaka przegoni Kaliciaka w tej rundzie zobaczycie ile bramek strzeli!To prawdziwy napastnik który sie rozwija dopiero.Kaliciak to raczej sęp nie napastnik jak mu ktoś nie poda to nie szczeli podzielam kolegi zdanie wyżej.Pozdrawiam