24 lipca 2013, 19:47:06 - MichalMKS
PP: Rozwój 0-0 pd. k. 4-2 Stomil

24 lipca 2013, 17:00 - Katowice (stadion Rozwoju)
Rozwój Katowice 0-0 pd. k. 4-2 Stomil Olsztyn

karne: (0-0 Piotr Łysiak - przestrzelił), 1-0 Robert Tkocz, 1-1 Paweł Tomkiewicz, 2-1 Sebastian Gielza, (2-1 Daniel Michałowski - Sebastian Faber obronił), 3-1 Przemysław Gałecki, 3-2 Arkadiusz Koprucki, 4-2 Robert Mandrysz.

Rozwój: Sebastian Faber - Marek Herrmann, Przemysław Szymiński, Przemysław Gałecki, Łukasz Winiarczyk - Daniel Paszek (46 Sebastian Gielza), Robert Mandrysz, Damian Gacki, Robert Tkocz, Maciej Wolny (77 Łukasz Kut) - Adam Żak (69 Szymon Kapias).

Stomil: Michał Leszczyński (57 Michał Przyborowski) - Paweł Tomkiewicz, Dawid Szymonowicz, Arkadiusz Koprucki, Arkadiusz Mroczkowski - Bartosz Bartkowski (106 Dariusz Gawryś), Daniel Michałowski, Piotr Łysiak, Dominik Kun, Patryk Kun - Paweł Łukasik (70 Mateusz Sienikowski).

żółte kartki: Szymiński, Mandrysz, Gielza, Herrmann - Gawryś.

sędziował: Robert Marciniak (Kraków).
widzów: 450.

1/16 finału Pucharu Polski odbędzie się 16-17 sierpnia.

krupsky - 24 lipca 2013, 19:48:56 - *.olsztyn.vectranet.pl
ale jaja... 100-mil odpadł... co to bedzie w lidze?????????

ave - 24 lipca 2013, 19:48:57 - *.cdma.centertel.pl
Rozwoj wygrywa z drugim zespolem Stomilu, zobaczymy co teraz powie trenerio wysylajac ten sklad na ten mecz, zobaczymy jak sie spisze zespol, ktory sie przygotowuje do meczu z Arka... Juz jeden w plecy, drugi z Arka i Kaczmarek out

olsztyn - 24 lipca 2013, 19:49:30 - *.olsztyn.vectranet.pl
I tak niespodzianka, że do karnych doszło. Młodzież z Olsztyna należy pochwalić i palnąć w łeb trenera za odpuszczenie pucharu.

Andreas - 24 lipca 2013, 19:49:36 - *.adsl.alicedsl.de
Brawo Rozwój!!!!

janmos27 - 24 lipca 2013, 19:49:52 - *.olsztyn.mm.pl
Stomil wysłał do Katowic prawie samą młodzież,ale jak już dociągnęli do karnych,to myślałem,że dadzą radę.
Gdyby wygrali,do Olsztyna przyjechałaby drużyna z Ekstraklasy.

Majkel - 24 lipca 2013, 19:54:17 - *.dynamic.chello.pl
Ładnie Rozwój teraz tylko jeszcze GieKSa musi wyGrać i bedzie eleGancko!!

patologia - 24 lipca 2013, 19:54:26 - *.play-internet.pl
patologi ciag dalszy 9 porazka stomilu według kaczmarka i biedrzyckiego ma być siła tego zespołu a co do czego jest kula u nogi ten zespoł jest żle przygotowany d.kun.p.kun.michałowski, łukasik to piłkarze którzy grali w poszedniej rundzie szykuje sie wielka kompromitacja w ostródzie

Kibic Stom - 24 lipca 2013, 19:54:42 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo chlopaki!Fantastycznie zagraliscie!Mamy swietna mlodziez.9 zawodnikow Stomilu to zawodnicy z rocznika 94/95.Wystarczy spojrzec na zdjecia,ze same mlodziaki.Mimio to wytrzymali z solidnym zespolem drugoligowym 120 minut(!),a nawet przez spora czesc meczu mieli przewage!Szkoda karnych,ale wygralo doswiadczenie.Jeszcze raz brawo!

do patolog - 24 lipca 2013, 19:55:33 - *.olsztyn.vectranet.pl
gdzie Ci ten P. Kun i Michałowski grali w poprzedniej rundzie ?

Olo Iława - 24 lipca 2013, 20:03:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nic tak nie cieszy jak przegrana stomilu !

www - 24 lipca 2013, 20:07:40 - *.subscribers.sferia.net
no to mamy awans zapewniony juz nam nikto nie dorówna gumki chronia przed adaidasem

zx - 24 lipca 2013, 20:08:56 - *.gtnet.net.pl
3 raz (z rzędu!) Rozwój wygrywa po karnych, najpierw Moto-Jelcz, Hetman, teraz Stomil.

zx - 24 lipca 2013, 20:11:33 - *.gtnet.net.pl
A nie coś mi się pomyliło, za pierwszym razem to był Świt i to nie w karnych a po dogrywce. Nie zmienia to faktu, że 3 raz z rzędu rostrzyga mecz nie w regulaminowym czasie gry.

7yt - 24 lipca 2013, 20:18:48 - *.dsl22.newtelsolutions.net
Gratulacje dla Rozwoju.Tylko Stomil OKS!!!

dzidek - 24 lipca 2013, 20:28:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Praktycznie ten sam skład, który przegrał 0-5 z Legią II ostatnio. Czyli w 3/4 rezerwy Stomilu

hubal - 24 lipca 2013, 20:28:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
bravo Rozwój-a pomnik stoi i krzywo deluwka tyż!!!

orne@ - 24 lipca 2013, 20:44:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To grały rezerwy drugiego zespołu OKS Stomil, a nie pierwszy skład.Mysleli że młodzi hanysów pogonią.

gg - 24 lipca 2013, 20:44:46 - *.dynamic.qsc.de
Stomil-Arka 0-3

do dzidek - 24 lipca 2013, 20:48:35 - *.cdma.centertel.pl
nie 3/4 rezerwy tylko caly sklad rezerwowy, bo nikt z tych chlopakow raczej nie rozpocznie meczu z Arka. Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Dawid Kucharski, Rafał Remisz, Kamil Hempel - Bartosz Papka, Łukasz Jegliński, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech, Tomasz Bzdęga - Szymon Kaźmierowski. Tutaj masz sklad, ktory najprawdopodobniej wybiegnie od pierwszej minuty meczu z Arka, moze dojsc jedynie do "kosmetycznych" zmian w skladzie, wiec nikogo z tych co grali w Katowicach nie bylo, bo przygotowuja sie do meczu ligowego. Tak czy inaczej szkoda odpuszczonego pucharu wystawiajac taki, a nie inny sklad.

Hetman - 24 lipca 2013, 20:49:59 - *.zamosc.mm.pl
Brawo rozwoj mistrzowie rzutow karnycch;d

bociek - 24 lipca 2013, 20:58:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nalezy zobaczyć jacy zawodnicy strzelają karne w ROZWOJU ! i musi być pieć trafien !

do Olo - 24 lipca 2013, 21:29:54 - *.olsztyn.vectranet.pl
tak nisko jak Jeziorak nie upadniemy

piechu56 - 24 lipca 2013, 21:41:18 - *.olsztyn.mm.pl
3 piłkarzy z Węgorzewa

he-man - 24 lipca 2013, 21:48:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najgorsze jest to, że w relacji z meczu wielokrotnie było pisane, że obie drużyny grają jak by były na wakacjach jeszcze, jak by nie chcieli wygrać i inne w taką mańke opinie.

hel - 24 lipca 2013, 22:11:01 - *.legnica.vectranet.pl
niespodzianka

SędziaDred - 24 lipca 2013, 23:12:34 - *.swietochlowice.vectranet.pl
Rozwój się rozwija są wyniki ! jest utalentowana młodzież ! nawet słyszałem że pozyskali piłkarza mistrzowskiej drużyny UKS Ruchu Chorzów ! robi się ciekawie w Katowicach :D !!!

GKS - 25 lipca 2013, 8:30:49 - *.133.198.18
w Katowicach tylko GKS!!!!!!!!!!!!!!!

BL - 25 lipca 2013, 10:42:36 - *.dynamic.chello.pl
GKS tylko w Bełchatowie!

ju - 25 lipca 2013, 13:02:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zamiast Stomilu w pierwszej lidze powinien grać Rozwój,nie dla wiosek typu Olsztyn!

Ole - 25 lipca 2013, 18:15:56 - *.51.238.93
A stoimilowcy zawsze jak przegrywają to piszą ze rezerwy ze to i tamto i tak do 2 ligi marsz!

needle - 27 lipca 2013, 12:10:49 - *.adsl.inetia.pl
Szanowni gracze i kibice ROZWOJU
LEGII znów nie dacie rady..., ale to dla Was dobra wiadomość! Naprawdę...
Liczę na to, że najbliższym sezonie podmienicie w II lidze (dla zmyłki nazwanej I) rywala z Waszego miasta. W przyszłości możecie awansować do Ekstraklasy, zupełnie mi to nie przeszkadza