24 lipca 2013, 21:30:39 - dufusik
Ivan Udarević i Konrad Wrzesiński podpisali kontrakty z Motorem

Ivan Udarević i Konrad Wrzesiński zostali zawodnikami Motoru Lublin.

Dodatkowo w dzisiejszym sparingu Motoru z AMSPN Hetman Zamość w barwach Motoru wystąpił i strzelił gola Gilbert Bayonne - były młodzieżowy reprezentant Haiti z amerykańskim paszportem. Motor wygrał ten sparing 8-0 (5-0).

- Na tle słabego Hetmana zaprezentował się średnio, więc jeszcze nie wiemy, czy go weźmiemy. Z innych, którym się przyglądaliśmy podziękujemy Pawłowi Alancewiczowi - powiedział Roman Garwoła, asystent trenera Motoru.

źródło: własne / Dziennik Wschodni / lubgol.pl

Wit - 24 lipca 2013, 21:31:59 - *.bb.netbynet.ru
Brawo Ivan Udarević!

marian - 24 lipca 2013, 21:32:52 - *.ssp.dialog.net.pl
BRAVO IVAN UDAREVIĆ, brawo Motor, znakomity transfer! Jeszcze raz brawo!

tylko Wójt - 24 lipca 2013, 21:38:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bravo Udarovy Motor Ivana

zks - 24 lipca 2013, 21:39:33 - *.class96.petrotel.pl
Brawo Motor! Brawo Ivan Udarević! Brak braw dla Floty!

a - 24 lipca 2013, 21:41:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Ivan Udarević, brawo Motor, gwizdy dla Floty.

byku - 24 lipca 2013, 21:42:57 - *.legnica.vectranet.pl
Motor Ivan Lublin Bravo Udarević !!

kokos - 24 lipca 2013, 21:47:06 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Lublin Ivan Motor gwizdy Flota Udarević transfer !!! super

Ruros - 24 lipca 2013, 21:56:12 - *.dynamic.chello.pl
Wiadomo czy arifovic przejdzie do Motoru?

kac - 24 lipca 2013, 22:06:57 - *.30.20.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
momentami juniorzy byli równorzędnym partnerem -gdyby nie numery bramkarzyka z juniorów Hetmana to nie wiem jakby to się skończyło. do 20 min było 0-0.taki mecz jest bez sensu,nic nie daje.ilość ,,kelnerów,, których dzisiaj widzieliśmy była szokująca.....a mecz już w sobotę....

motorek - 24 lipca 2013, 22:16:09 - *.dynamic.chello.pl
kac-byłeś na meczu???Bo wydaje mi się,że nie bo gadzasz głupoty.Motor był przez cały mecz zdecydowanie lepszy od juniorów Hetmana.W konsekswencji wynik 8-0.Co do kelnerów to nie wiem kogo masz na myśli bo po tych zawodnikach,którzy grają widać spore zaangażowanie.

pb23 - 24 lipca 2013, 22:46:01 - *.adsl.inetia.pl
Motoru Lublin już od kilku lat nie ma. Przecież w II lidze grupie wschodniej występuje Spartakus Szarowola, tylko podaje się za ten cały Motor...

Kibic - 24 lipca 2013, 22:48:20 - *.centertel.pl