25 lipca 2013, 20:55:02 - dufusik
eLE: Bramka Łukasza Gikiewicza

Łukasz Gikiewicz strzelił bramkę dla AS Omónia Lefkossías w przegranym 1-2 (0-1) rewanżowym spotkaniu II rundy eliminacji Ligi Europy z Astrą Giurgiu. Polak rozegrał całe spotkanie.

25 lipca 2013, 19:00 - Stróvolos (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Ta Pangýpria)
AS Omónia Lefkossías 1-2 Astra Giurgiu
Łukasz Gikiewicz 55 - Constantin Budescu 39, 69

żółte kartki: José, Platini, Anthony Scaramozzino - Constantin Budescu, Kehinde Fatai, Vincent Laban.
czerwona kartka: Vincent Laban (60. minuta, Astra, za drugą żółtą).

sędziował: Steven McLean (Szkocja).

W pierwszym spotkaniu w Rumunii padł remis 1-1, a więc drużyna Polaka odpadła z rozgrywek.

Cały mecz na ławce Astry przesiedział były zawodnik Arki Gdynia Mirko Ivanovski.

Miki - 25 lipca 2013, 20:58:26 - *.net-bis.eu
W śląsku by grał dalej stoczył sie łukaszek

bo - 25 lipca 2013, 21:24:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Giki !! Szkoda że nie ma cię Łukasz w Śląsku ! Są nieudacznicy Albana

Ryzy - 25 lipca 2013, 21:25:42 - *.31.30.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
a tymczasem Differdange wyeliminowało Utrecht...

@xc - 25 lipca 2013, 22:05:17 - *.adsl.inetia.pl
Klub ten został przeniesiony z Ploiesti do Giurgiu. Ot takie widzimisię właściciela.

naxim - 25 lipca 2013, 22:18:30 - *.204.101.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
powiem tak lepiej strzelac gole jakims kelnerom w lidze europy niz sie kopac po boiskach Ekstraklasy boli mnie tylko to ze wszyscy sie od Niego odwrócili w Śląsku bo miał racje chłopak z tym Mrazem a potem go wszyscy przez to znienawidzili i co i nic bo Mraz myslał ze jest obcokrajowcem to jest gwiazda a to nie prawda. Nie bd grac w Europejskich pucharach jak nie beda grac piłkarze którym zalezym a nie patrza tylko na kontrakty bo to nie sa piłkarze tylko Materialiści macie przyklad Poloni Warszawa i za to ich szanuje ze bez pieniedzy grali i pokazali sie z jak najlepszej strony wybili sie i bd walczyc o 1 skład dziekuje ;p

ron - 25 lipca 2013, 23:00:49 - *.dynamic.chello.pl
@naxim, racja. Mraz nie dość, że kiepski, to jeszcze zamiast pracować nad sobą aby dawać więcej drużynie to se bimbał. Gikiewicz może wirtuozem nie był, ale w każdym meczu walczył, nie to co Mraz. Końcówkę sezonu miał naprawdę dobrą. Szkoda, że tak go w Śląsku potraktowano, bo tak naprawdę zrobił im dużą przysługę, bo bez dowodów musieliby tego niedołężnego Mraza trzymać i nie móc rozwiązać kontraktu z winy zawodnika.

Matt. - 26 lipca 2013, 0:09:44 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Z przyzwyczajenia myslalem ze chodzi o Cieslewicza

bbbb - 26 lipca 2013, 1:01:18 - *.retsat1.com.pl
a podobno tam jak poszedl bylo 6/7 napastnikow wiec caly mecz go trzymali ?

bizon - 26 lipca 2013, 3:17:11 - *.rdns.blackberry.net
No I super

Sane - 26 lipca 2013, 11:29:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szacun dla Gikiewicza za sportowy tryb życia i walkę przez 90 minut na boisku, lecz jego czysto piłkarskie umiejetności nie są zbyt wysokie ...
Tę bramkę Rumunom strzelił do pustej siatki po wcześniejszym rozklepaniu obrony przez swoich kolegów. Obiektywnie rzecz biorąc to Plaku i Paixao wydają się jednak lepsi na ten moment : )

DENIS - 26 lipca 2013, 13:01:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl