27 lipca 2013, 20:49:54 - euzi
II liga, gr. wschodnia: 1. kolejka

W inauguracyjnych meczach grupy wschodniej II ligi najlepiej z beniaminków zaprezentowała się Limanovia Limanowa, która zwyciężyła na wyjeździe Stal Stalowa Wola 1-0 (1-0). Dzielnie walczyła ponadto Legionovia Legionowo. Podopieczni Marka Papszuna wygrywali z Wisłą Puławy 1-0, jednak przez ponad dwadzieścia minut z powodu czerwonej kartki dla bramkarza w tej roli występował napastnik Szymon Lewicki i w końcówce Wisła wydarła zwycięstwo. Wiceliderem po wyjazdowej wygranej 3-0 (1-0) z Siarką Tarnobrzeg w derbach województwa podkarpackiego została Stal Rzeszów, a na prowadzenie wyszły Wigry Suwałki, pokonując 4-1 (1-1) Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Wigry Suwałki 4-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Artur Bogusz 7, Valentin Jeriomenko 47, Bartosz Widejko 53, Tomasz Tuttas 90 (k) - Szymon Kiwała 36

Brawo Wigry !

tomasz - 27 lipca 2013, 20:57:01 - *.172.68.156 (*.28.148.49)
Olimpa Zambrów przeleżała cała drugą połowę udając kontuzje przy każdym kontakcie. Po to awansowali do drugiej ligi, żeby pajacować 45min?? Wstyd i żenada. Nie chcemy oglądać takiej piłki!!

kibic - 27 lipca 2013, 20:57:27 - *.net.pulawy.pl
w Lublinie założyli nowy klub? czy nadal chodzą na spartakusa i udają że to motor? bez napinki.

bolo - 27 lipca 2013, 21:03:43 - *.play-internet.pl
Olimpia urwała punkty Pelikanowi który jest pewnym kandydatem do awansu. Siarka mnie zaskoczyła, myslałem że ograją Stal. Ciekawe wyniki.

mundek - 27 lipca 2013, 21:11:19 - *.183.211.130.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Tak zwany Motor powinien wziąć przykład kolegów z Łęcznej i zmienić nazwę na poprawną - Spartakus, a podobno lubelscy kibice zapowiadali bojkot tego twora... ehhh

ojtam ojta - 27 lipca 2013, 21:15:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
bolki was ten Motor, po nocach pewnie nie spicie, haha napinacze

E-g - 27 lipca 2013, 21:16:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ktoś moze wie ile nysek milicyjnych spłonęło dzisiaj w Suwałkach?

Nafciarz - 27 lipca 2013, 21:17:11 - *.plock.mm.pl
Brawo Wigry zwycięstwo ze Świtem uratowanym spadkowiczem jest się czym chwalić.

ninja - 27 lipca 2013, 21:20:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sędzia wypaczył wynik w Legionowie, niesłusznie wyrzucił bramkarza Legionovii (faul był na żółtą kartkę a nie czerwoną)a bramkę strzelili w 98minucie a sędzia doliczył 6 minut!!!!!!!!! Z drugiej strony wstyd dla Legionovii że nie mieli drugiego bramkarza!!! Łatwą ręką pozbyli się Pawła Błesznowskiego który walnie przyczynił się do awansu!!!!

hary32 - 27 lipca 2013, 21:21:43 - *.tel.tkb.net.pl
tomasz -- czego sie zalisz jak fałlujesz to sedzia odgwizduje a moze w lublinie sa inne zasady gry w "kopaną"
a co do ogladania to ktos was tam zmusza do tego ??

antifaLegi - 27 lipca 2013, 21:28:19 - *.opera-mini.net (*.67.136.154)
Szarowola!!
Co?
wasza gra to dno!!!

Maryjusz - 27 lipca 2013, 21:34:36 - *.xdsl.centertel.pl
W Siedlcach trudny mecz. Concordia przyjechała nastawiona na bronienie remisu. Bałem się, że mecz znów zakończy się wynikiem 0:0 jak przed rokiem. Później 0:1 i byłem wręcz wkurywiony. Na szczęście Pogoń wygryzła dwie bramki. Ogólnie rzecz biorąc goście bez większych szans chociaż remis mogli urwać przy większym szczęściu. W strzałach w meczu było 22 do 3 dla Pogoni.

mach - 27 lipca 2013, 21:34:51 - *.dynamic.chello.pl
praktycznie wszyscy ci, którzy wygrali środowe mecze pucharowe dziś zbierali baty...
a Siarka to na razie drużyna z łapanki z bardzo wąską ławką... mecze co trzy dni ich przerastają, puchar odbił się czkawką także w Stali SW.. reszta wyników bez niespodzianek

Wiślak - 27 lipca 2013, 21:41:39 - *.adsl.inetia.pl
@ninja
Jakoś o dwóch niegwizdniętych karnych dla Wisełki milczysz...Czerwona jak najbardziej zasłużona, beka z trenera za brak rezerwowego bramkarza. ;)

fAn - 27 lipca 2013, 21:45:17 - *.range86-168.btcentralplus.com
Uzbrojona po zęby Siarka hehehehe

pop - 27 lipca 2013, 21:49:00 - *.jjs.pl
Czerwo dla bramkarza Legionovii ewidentne. Gospodarze zapłacili po prostu frycowe, ale jak tak dalej będą grać, to pierwsza ósemka jak najbardziej realna. Świetne warunki fizyczne tych zawodników, dobra organizacja gry. Musicie tylko popracować jeszcze nad organizacją spotkań bo jednak II liga to nie III

Matusek - 27 lipca 2013, 21:51:37 - *.tychy.pl
Brawo dla stali oby tak dalej pozdrowienia z Łodzi

ninja - 27 lipca 2013, 21:56:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiślak
z wysokości trybun widziałem te dwie sytuacje i z mojego punktu widzenia obu karnych nie było więc sędzia dobre decyzje podjął a poza tym było pare sytuacji w których sędzia z Poznania gwizdał na korzyść Wisły a o liniowym który biegał od strony trybun pozostawię bez komentarza

ninja - 27 lipca 2013, 21:58:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legionovia przegrała bez bramkarza
Opublikowano: sobota, 27, lipiec 2013 21:32
Beniaminek II ligi Legionovia Legionowo przegrał 1:2 z Wisłą Puławy. Po czerwonej kartce od 67 minuty w bramce Novii stał napastnik Szymon Lewicki, ponieważ szykowany na drugiego bramkarza Kamil Kaminski wystawił klub do wiatru.
Amerykanin polskiego pochodzenia uczestniczył w sesji zdjęciowej zespołu, a nawet był w meczowej kadrze. Jednak nie miał podpisanej umowy z Legionovią i ku zaskoczeniu wszystkich spakował się i opuścił klub. Od poniedziałku Kaminski ma zacząć testy w I-ligowym Górniku Łęczna...
Sytuacja jest o tyle dziwna, że Kaminski widnieje w bazie PZPN i jest zarejestrowany jako gracz Legionovii. Tymczasem zawodnik podobno nie podpisał kontraktu.
W pierwszej połowie meczu okazje miały zarówno Legionovia, jak i Wisła, ale brakowało finalizacji. Po zmianie stron w zdobywaniu bramek „pomógł” sędzia. W 56 minucie karnego na bramkę zamienił Paweł Tomczyk. Dziesięć minut później Mateusz Matracki został wyrzucony z boiska za faul w polu karnym i z braku rezerwowego między słupkami bramki gospodarzy musiał stanąć Lewicki. Golkiper z przymusu został pokonany z karnego i w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

mamona - 27 lipca 2013, 22:00:16 - *.165.enf.pl
Panie Tułacz tak to jest jak sie żeruje na biednych. Kasa to nie wszystko

toruniak - 27 lipca 2013, 22:05:53 - *.torun.mm.pl
to Tarachulski jeszcze gra? no proszę , szacun;)

Lublin - 27 lipca 2013, 22:09:53 - *.ennet.pl
Świetny mecz Olimpii Zambrów, przeleżeć całą drugą połowę, nawet przy najdrobniejszym kontakcie, gratulacje. Sędzia, ewidentnie sędziował na korzyść Olimpii, nie gwiżdżąc ewidentnego karnego dla Motoru i kilku innych fauli.

witja - 27 lipca 2013, 22:17:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stal Stalowa Wola wygrywa u siebie ze Stawową Lolą (pardon, Cracovią) i przegrywa z beniaminkiem Limanovią. Te wyniki określa właściwą pozycję Cracovii.

Olimp - 27 lipca 2013, 22:31:36 - *.xdsl.centertel.pl
lubelscy fani Spartakusa Szarowola przyzwyczajajcie sie do walki o utrzymanie.

wigrzak - 27 lipca 2013, 22:34:33 - *.146.194.104.internetia.net.pl
Dobry mecz Wigier, świetny wynik. Gra troszkę gorsza niż w środę, ale wreszcie są bramki. Mam nadzieję ze Tutti przełamie się po tym strzelonym karnym i zacznie ładować bramki. Dziś znowu miał 2-3 takie piłki że tylko postawić kropkę nad i, wiosną wykorzystywał takie sytuację seryjnie.

z bieguna - 27 lipca 2013, 22:36:53 - *.suwalki.vectranet.pl
Wigry wygrały zasłużenie,oby tak dalej!
Ale Świt ma bardzo prostego trenera ,wdał się w pyskówkę(przekleństwa) z kibicem...co za trener,jaki przykład dla młodych piłkarzy którzy zasiadali na ławce Świtu!

Stan - 27 lipca 2013, 22:38:54 - *.230.90.205.rzeszow.mm.pl
Panie Tułacz dzięki za zostawienie lepszych piłkarzy w Rzeszowie.

jero - 27 lipca 2013, 22:40:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wigry rozwalą tą ligę w tym sezonie. Jak jeszcze tego snajpera z Portugalii pozyskają nie ma zlituj !

E-g - 27 lipca 2013, 22:40:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No tak ,gdyby ciagle nie oszukiwali sedziowie tego biednego Lublina to pewnie teraz graliby w LM a tak po staremu , ruskie paliwo i szarowola

asr - 27 lipca 2013, 22:50:28 - *.158.216.162.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pelikan pewniakiem na podium z bramkostrzelnym Pascalem Ekwueme, kto wie moze awans. Mam prosbe...Ktory z zespolow jest silny kadrowo i kto moze walczyc o awans???

sts - 27 lipca 2013, 22:51:59 - *.ennet.pl
Olimpia w I polowie zdecydowanie lepsza , grali piłką szybko i z pomysłem . Druga połowa to bezmyślne bicie głową w mur przez gospodarzy ...dwa podania w poprzek boiska i fanga do przodu na aferę . najsłabsi na boisku Broż , Król . Najlepszy Migalewski . generalnie poziom załosny , obiektywnie remis ze wskazaniem na Olinpię

asr - 27 lipca 2013, 22:52:53 - *.158.216.162.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

zks - 27 lipca 2013, 22:57:13 - *.plock.mm.pl
Czy ja dobrze widze ? Siarka przegrała z drużyną w której skład wchodzą większości młode chłopaki i zawodnicy zakontraktowani na ostatnią chwile ? Tym razem mam nadzieję że raz na zawsze spadniecie,ani kibicowsko ani sportowo nie znaczycie NIC.

kibic42 - 27 lipca 2013, 22:59:46 - *.dynamic.mm.pl
Obiektywnie patrząc w Lublinie zagrały dwie słabe drużyny. Kopanina przy słabym sędziowaniu. Ostrzeżenie dla przyszłych przeciwników Olimpii: taktyka "panienek" z Zambrowa jest jedna - kłaść się na boisku przy każdym kontakcie. Żenada. A jeśli sędzia jest du..waty jak p. Marciniak i na to pozwolił to druga połowa to jedna wielka przerwa w grze

ZAMBRÓW - 27 lipca 2013, 23:00:39 - *.zambrow.net.pl
Cóż za wielki żal kibiców z Lublina do sędziego. W sumie to się nie dziwie, wielkie transfery na ten sezon, a tu wielki zawód, bo jak to "kelnerzy","ogórki", jak można było usłyszeć z trybun zremisowali z Wielkim MOTOREM, przecież to niemożliwe. Żałosne są komentarze kibiców z Lublina, że sędzia.., że symulowanie.. Fakt Olimpia momentami grała na czas, ale nie wiem czy krwotok z nosa czy brak możliwości wstania na własne nogi po zejściu z boiska można nazwać "symulką". Niestety kibicom Motoru pozostaje tylko pogodzenie się z faktem, że zremisowania z "kelnerami" i przygotowania się do następnego meczu(potencjał jest)
Remis jak najbardziej sprawiedliwy
pozdrowienia dla normalnych.

kera - 27 lipca 2013, 23:08:20 - *.tmodns.net
Smiesza mnie wypowiedzi dzieci ktorzy juz widza spadkowiczow lub Wigry w 1 lidze

kera - 27 lipca 2013, 23:10:36 - *.tmodns.net

vedzir - 27 lipca 2013, 23:13:42 - *.siedlce.domtel.com.pl
siedlecka pogon pokonala concordie naknizszym wymiarem kary, w drugiej polowie istniala tylko pogon, s. szacun dla tarachulskiego, po wejsciu bardzo ozywil mecz no i strzelil bramke, szkoda mi agu, zmarnowal najpierw sam na sam, a na koncu meczu, tez mial setke, ominal bramkarza i na pusta bramke puscil pilke nad poprzeczka.

wigrzak - 27 lipca 2013, 23:19:17 - *.146.194.104.internetia.net.pl
kera - Wigry nie mierzą w 1 ligę, zwyczajnie brak nam na to kasy. Celem klubu jest pierwsza ósemka i pozostanie w nowej II lidze.

do vedzir - 27 lipca 2013, 23:20:17 - *.piratenpartei-bayern.de
Chyba byliśmy na innym meczu, bo w meczu Pogoń-Concordia Agu nie był na boisku ani minuty. Pomyliło Ci się z Odunką
PS nazwy klubów pisze się wielką literą!

Kilowat - 27 lipca 2013, 23:43:03 - *.240.130.23
OOO STAL RZESZÓW! OOO ZKS!
Z tego dzisiejszego wyniku trzeba się cieszyć, bo nie chce mi się wierzyć, żeby Stalowcy grali tak konsekwentnie do ostatniej kolejki, ale to jest na pewno miły prezent na inaugurację rozgrywek.
Niech jeszcze tylko jutro Garbarnia powalczy i będzie pięknie
---
KPię z KP Rzeszów

aidzpanw. - 27 lipca 2013, 23:56:22 - *.node72.doloremipsum.com
Do wiele znaczących chulsów i znawców futbolu z Płocka: Proszę przestudiować kilka pierwszysch kolejek zeszłego sezonu w tej lidze w wykonaniu swojej drużyny, zanim zaczniecie odbierać szanse na cokolwiek Siarce. Dziękuję, dobranoc.

Piotrek - 28 lipca 2013, 0:00:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Legionowie parodia sędziowania. Co robił sędzia Idzik to woła o pomstę do nieba. Dwóch karnych dla Wisły brak, spalone z kapelusza, za faul na Nowaku czerwona kartka powinna być dał żółtą. Swoimi decyzjami wprowadzał same niepotrzebne zamieszanie i zaostrzał grę.

pilkarz - 28 lipca 2013, 0:01:25 - *.toya.net.pl
nikt Siarce niczego nie odbiera z wyjatkiem patałacha Tułacza jakiego sobie wzieliście. Gość nie ma pojęcia o piłce i obraża się na wszystko. Był dzisiaj na konferencji czy wysłała zastępce?

do aidzpan - 28 lipca 2013, 0:10:33 - *.plock.mm.pl
Za to wasi znawcy po naszym remisie z Miedzią również nam wróżą awans,cios za cios.

do aidzpan - 28 lipca 2013, 0:12:10 - *.plock.mm.pl
*spadek

gg - 28 lipca 2013, 0:33:18 - *.e-gco.pl
Widzisz Tulacz z Resovia zawsze pokonywales stal...a teraz baty...boli oj...

aidzpanw. - 28 lipca 2013, 0:34:06 - *.cloudlix.com
Jacy wasi? Ja tam widzę jednego chlopa z nickiem Siarka, który jakby nie patrzeć opisuje jakieś szczegóły z meczu Wisły a ty tak samo tu jak i tam tylko się sadzisz, wypisując nic nie znaczące domysły. Weź i już się nie pogrążaj może.

loki - 28 lipca 2013, 0:46:52 - *.204.58.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
vedzir ale tym Agu to mnie rozwaliłeś ,myslalem ze pękne ze śmiechu , być na meczu 90 minut i nie umiec odroznic 2 czarnoskórych piłkarzy Pogni mianowicie Agu- który wogole nie grał, od Odunki .dobra beka .a swoja droga to szkoda Odunki miał pecha a zasluzyl na ta bramke jak nikt

kibic42 - 28 lipca 2013, 1:01:02 - *.dynamic.mm.pl
do ZAMBRÓW. Byłem widziałem i napisałem obiektywnie że zagrały dwie słabe drużyny przy słabym sędziowaniu. I zgadzam się z Tobą że remis sprawiedliwy. Nikt Was ogórkami i kelnerami nie nazywał (nie słyszałem) ale za to... okazaliście się "panienkami" a nie normalnymi piłkarzami. Bo oprócz 2 kontuzji przeleżeliście na trawie większość drugiej połowy a sędzia na to pozwolił. I taka jest prawda obiektywna

123 - 28 lipca 2013, 5:05:21 - *.interblock.pl
Ktoś wyżej napisał o tym, że Stalówka ogrywając Cracovię i przegrywając z Limanową pokazała faktyczną wartość Cracovii. Co za durne rozumowanie. Mecz meczowi nierówny. Trener Wtorek nie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy. Sam fakt, że została dokonana w naszym zespole tylko jedna zmiana w tym meczu może świadczyć o tym, że we znaki zawodnikom z pewnością dał się pucharowy mecz z Cracovią, w który włożyli wiele zdrowia. Swoją drogą, to wynik nie jest sprawiedliwy. Najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby tutaj chyba remis, ale goście wczoraj strasznie farcili na Hutniczej. Nie chciałbym za wcześnie oceniać Płonki, ale wydaje mi się, że to jest taki sam niewypał, jak swojego czasu Tomasz Walat. Druga liga to chyba za wysokie progi dla niego.

kibic - 28 lipca 2013, 5:51:45 - *.centertel.pl
Gratulacje Artur ,trzymaj tak dalej

Marcin35 - 28 lipca 2013, 6:04:28 - *.radom.vectranet.pl
Panowie nie skreślał bym Siarki, zobaczycie zaczną wygrywać i będą się liczyć w walce o awans.

kibic - 28 lipca 2013, 6:05:34 - *.centertel.pl
Artek dobrze że nie zostałeś w Grudziądzu ,Olimpia u siebie 0:5 z Dolkanem

lublin - 28 lipca 2013, 6:40:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Remis ze wskazaniem na Olimpię Zambrów. Czy mógłby ktoś wyjaśnić z władz Motoru dlaczego 3/4 stadionu jest zagrodzone?

resoviak - 28 lipca 2013, 6:44:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów,28.07.2013 rok
Resoviak do 1player W Rzeszowie tylko CWKS Resovia Rzeszów king Królowa miasta Rzeszowa, A Stal Rzeszów w sezonie 2013/2014 w II Lidze Grupie Wschodniej zajmie miejsca od 9 do 18 miejsca i będzie miała spadek do III Ligi Grupy Podkarpacko - Lubelskie i w sezonie 2014/2015 Stal Rzeszów będzie grać w III LIDZE Grupy Podkarpacko - Lubelskie to jest prawda w 100 %!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A w sezonie 2013/2014 w III Lidze Grupy Grupy Podkarpacko - Lubelskie Resovia zajmie 1 miejsce i w 2 barażach wygra mecze i w sezonie 2014/2015 będzie grać w II Lidze to jest prawda w 100 %!!!!!

zkszbych - 28 lipca 2013, 8:53:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
resoviak = prorok ;)

b - 28 lipca 2013, 8:53:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dlaczego Resovia nie gra w II Lidze ? W sezonie 2012 / 2013 nikt nie spadał ? ?

qwe - 28 lipca 2013, 9:47:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Resoviak to nie twój temat, w tej lidze już nikogo Resovia nie interesuje.

1944 - 28 lipca 2013, 10:20:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do resoviak - masz jakieś złe info. Po tym sezonie będzie reorganizacja lig i nie będzie już III Ligi Podkarpacko-Lubelskiej.
Myślę, że reszty wypowiedzi komentować nie trzeba
Każde punkty w tej lidze są na wagę złota dla drużyn walczących o utrzymanie. Myślę, że Siarka się rozkręci jeszcze, Sytuacja wyklaruje się po kilku kolejkach dopiero.

Świętokrzy - 28 lipca 2013, 10:28:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witam! Szubryt kupi sobie tą ligę !!! Południowa Polska najlepsza w Polse !!! Pozdrawiam. TKA... .

fAn - 28 lipca 2013, 11:53:50 - *.range86-168.btcentralplus.com
wyginam śmiało ciało, 3:0 mało

rychu - 28 lipca 2013, 13:05:51 - *.toya.net.pl
Resoviak mimo ze klubu nie ma to ty zostan bo bez ciebie 90minut to kupa dresow i nic wiecej, ty sprawiasz ze chce sie tu wchodzic

rychu - 28 lipca 2013, 13:07:13 - *.toya.net.pl

wasyl - 28 lipca 2013, 13:22:09 - *.play-internet.pl
123 zgadzam się co do Płonki, chłopak jest bardzo wolny biegowo co przy jego warunkach dziwi, a co do zwrotnosci i startu do piłki to już tragedia. Decyzja o jego ściągnięciu była dobra ale nie można grać bez napastnika, jak się u siebie przegrywa 0-1 to trzeba zaryzykować, nawet dwóch ofensywnych junioròw i niech walczą, dlatego uważam dokonanie tylko jednej zmiany było błędem, Limanovia miała chyba 4 zmiany i wytrzymali do końca

Z(S)wSercu - 28 lipca 2013, 14:11:15 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Piszę z mojego punktu widzenia.
Siarka grała dobry mecz do czerwonej kartki ( i tu w zasadzie mamy winowajce , głupie przewinienie w środku boiska i symulowanie karnego choć wiedział że ma już żółtą kartkę ) później było już gorzej bo większość spotkania trzeba było grać 10/11 w upale ponad 30 stopni. Nie chcę usprawiedliwiać Siarki ale po prostu miała pecha i dobrze w tym dysponowanego odziwo rywala który miał kupę szczęścia i tyle . Pozrdo

lip - 28 lipca 2013, 15:06:20 - *.adsl.inetia.pl
Ale oprócz tych co moją to Siarka nie ma nikogo na rezerwie.I tak morze być jak wczoraj że zero wartościowego zawodnika na ławce by pociągnąć grę.

m - 28 lipca 2013, 16:02:22 - *.238.201.25
śmieszą mnie te komentarze że Motor to Szarowola bo ani Pogoń, ani Lech, Widzew, Lechia, Zawisza nie mają nic wspólnego z stowarzyszenia które były prawdziwymi klubami. Teraz każdy z tych i wielu innych klubów jest w takiej samej sytuacji jak Motor. Każdy gra jako nowe stowarzyszenie czy spółka nie mająca nic wspólnego z pierwotnym stowarzyszeniem.
a sam mecz to dziadostwo, chaos kopanina. Sędzia nic nie wypaczył ale był żenująco słaby, jak Motor ma z 40-50 zagrań niecelnych w aut lub w nogi innego zawodnika. 97% akcji to kick and run na aferę bo może coś się uda to trudno o korzystny wynik

groszek - 28 lipca 2013, 16:38:08 - *.lublin.mm.pl
Do m!!Jak to nie ma nic wspólnego Motor spółka zwana Szarowolą ze starym prawdziwym stowarzyszeniem LKP MOTOR LUBLIN!A kto przekazał 9 drużyn juniorów ,dzieci do spółki?Oni nie mają nic wspólnego tylko wtedy jak mówimy o zadlużeniu?Zeby nie stary Motor to skąd by wzieli juniorów z licencją?A jeśli chodzi o LKP MOTOR Lublin to ma się świetnie!Szkolimy obecnie mlodzież ,dzieci!Wychodzimy po mału z długu! biednie to biednie ale z honorem! Smreczynska wam w głowie namąciła to teraz się wstydżcie za SzarowolęI tyle w temacie!

m - 28 lipca 2013, 17:50:41 - *.238.201.25
przypomnę że LKP Lublin po upadku Motoru nic z Motorem wspólnego nie miał dopiero potem dodano człon Motor. I obecny twór i LKP Lublin z Motorem miało tyle wspólnego co nic tak jak obecny Lech z dawnym KKS-em cy obecny Widzew z dzisiejszym itd itd. Poza tym pamiętaj że akurat Motor był pod totalną ścianą. W radzie miasta ważyły się losy stadionu (bez stadionu Motor mógł sobie pogwizdać a nie myśleć o jakimkolwiek rozwoju) i w ogóle finansowania klubu i jego istnienia. Jak było wyjście trzeba było zakładać nowe stowarzyszenie tylko ciekawe gdzie by grało i ktto by na to płacił, a nie opowiadać bajki.Gdyby nie kasa z miasta LKP Motor dawno przestałby istnieć i to jeszcze przed wejściem do 1 ligi.

m - 28 lipca 2013, 17:58:02 - *.238.201.25
a miasto miało też wyjście B czyli Lubliniankę bo ile można mieć kłopotów z kibicami, działaczami, beznadziejną kopaniną na boisku.Gdyby wtedy nie podjęto zgniłych decyzji to za 10-15 lat na stadionie przy Krochmalnej grałaby Lublinianka a nazwa Motor byłaby prehistorią.W Lublinie przez przekręty oraz burdy od Motoru odwrócili się prawie wszyscy. Popytać wystarczy ludzi z czym kojarzy się dzisiejszy Motor to każdy powie że z burdami przekrętami chamstwem i na mecz nie pójdzie bo taki jest obraz Motoru na mieście. A tak złego chyba nie ma żaden klub z dużych miast w Polsce.

resoviak - 28 lipca 2013, 18:15:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Resoviak do 1944 ty masz złe informacje po sezonie 2013/2014 będzie III Liga Grupa Podkarpacko - lubelska i będzie też w sezonie 2014/2015 czytaj gazety nie pleć głupstw.

groszek - 28 lipca 2013, 19:27:51 - *.lublin.mm.pl
Do m!Widzę że bajki opowiadasz kolego!Mylisz fakty! Z tego wniosek że ty kibicem Motoru nie jesteś!I nikt się od Motoru nie odwrócił!A ja słyszałem nie o takich przekretach w prawie każdym klubie i w Lubliniance też!

do grocha - 28 lipca 2013, 19:43:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
m poniekad pisze prawde, ty jestes z frakcji ktora ma za zadanie wysmiac spartakusa, i tyle, jak bys tak chcial doglebnie siegac w historie klubow to czemu wszystkie zmienialy nazwy i uciekaly od dlugow? czym to sie rozni? uciekaly od dlugow, zmienialy nazwy a graly w tej samej lidze, to jest dopiero cud nad wisla!! nie ma powiazan do dlugu ale powiazania ze TO TEN JEDEN JEDYNY klub zachowujacy ciag od daty powstania? smieszne rzeczy prawisz, ale twoja sprawa

KibicLubli - 28 lipca 2013, 20:44:43 - *.dynamic.chello.pl
Mecz Motoru z Olimpią to bicie (przez Motor) głową w mur. Zero pomysłu na grę. Tyko długa piłka do przodu na osamotnionego Igora, który szarpał jak mógł ala sam chłopina nic nie mógł zrobić. Mądra obrona Olimpi. A gol dla gości zupełnie ośmieszył naszą obronę - stali i patrzyli się jak Olimpia rozgrywa wolnego.
P.S.
Część sektorów mądrołki z zarządu - zamknęły bo mecz był imrezą niemasową (poniżej 1000 osób) - mniejsze koszty - więc by się "uwiarygodnić" że jest poniżej 1000 zamknęli część sektorów...

StalRz - 28 lipca 2013, 20:52:31 - *.dynamic.chello.pl
Brawo rzeszowska Stal, super wynik na początek sezonu. Oby tak dalej.
Pozdro dla Radomiaka.

polo - 29 lipca 2013, 1:15:13 - *.nycmny.east.verizon.net
Chce, byscie byli szczesliwi i zadowoleni z zycia, kibice wszystkich druzyn. Szacunek i Respekt dla przeciwnikow i ich zdrowia. Pozdrawiam Wszystkich, tych z Polnocy i z Poludnia, z malych miast i wielkich aglomeracji. Pokoj z Wami.....

fasolka - 29 lipca 2013, 8:56:12 - *.plebia.org
Szkopuł w tym, że to szarowolski Spartakus zmienił nazwę na Motor, siedzibę i kopaczy a sam zainteresowany jako taki przeszedł w niebyt. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że wam wielkim lubelaskim chulyganom ta zmiana nawet nie zrobiła różnicy, nawet słowa protestu bo co tam przecież wieś nam utrzymał ligę

groszek - 29 lipca 2013, 9:17:45 - *.lublin.mm.pl
Do fasolka!Masz rację!Zero ambicji ,zero honoru kibice Motoru!

groszek - 29 lipca 2013, 9:26:38 - *.lublin.mm.pl
do grocha!Kolego poczytaj sobie historię Motor Lublin na Wikipedii !A wtedy może się dowiesz o LKP Motor i Szarowoli!Polecam wszystkim!

sts - 29 lipca 2013, 11:35:21 - *.ennet.pl
do groszka - z tymi grupami mlodzieżowymi to niezle bredzisz , bo z tego co wiadomo to właśnie LKP przekazuje do znienawidzonej przez ciebie spółki wszystkie swoje grupy młodziezowe w zamian za etat dla trenera Tomaszka B. oraz odcięcie się od długów tego twojego LKP .Powiedz mi gdzie tu ten honor ?

ZKS - 29 lipca 2013, 12:53:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Z(S)wSercu
Chyba byłeś na innym meczu, wygrana Stali całkowicie zasłużona, Siarka do doliczonego czasu gry nie miała żadnej sytuacji 100%, a Stal prze grze 11/11 miała idealną sytuacje którą powinna wykorzystać.
Pierwsza i druga bramka nie były dziełem przypadku piękne Stalowskie akcje szczególnie ta na 0 : 1, drugi gol z rzutu rożnego, dobrze rozegrany stały fragment.
Siarka nie wiedziała co się dzieje, jak Stal grała sobie w "dziada" na swojej połowie zawodnicy nawet do nich nie podbiegali, a najśmieszniejsza była sytuacja gdzie Lewandowski stal chyba z 40 sekund z piłką przy bucie i czekał jak jakiś przeciwnik do niego podbiegnie. Czerwona kartka prawidłowa. Reasumując wygrana Stali zasłużona i bez grama przypadku.

sts - 29 lipca 2013, 17:12:28 - *.lublin.mm.pl
Do sts :bredzisz , czytaj ze zrozumieniem!

sts - 29 lipca 2013, 18:36:17 - *.ennet.pl
Twoje słowa ? Twoje ! Czy prawdą jest , że Tomasz B. z LKP oddaje dzieciaki do spółki , za etat trenera ? Prawda ! Chyba że o niczym nie wiesz , wiec zwracam honor . Ale zorientuj sie w temacie

sts - 29 lipca 2013, 18:53:24 - *.ennet.pl
Rozumiem , że przekazaliście WCZESNIEJ grupy z LKP w dobrej wierze do spółki , jednak mi chodzi o to co odbywa się TERAZ , a dokładnie od 01.09 roczniki 2002/03/04 mają wejść wraz z braćmi do S.A. którego podobno nie jesteś zwolennikiem ?

groszek - 29 lipca 2013, 20:40:01 - *.lublin.mm.pl
Do sts Nienawidziłem to Smreczynską ale teraz jest spoko!Kuna swój chłop!Chyba że podniosą na nas rękę i zabronią używac nam nazwy i logo Motoru co się mówi po kątach !Wtedy WOJNA!!