28 lipca 2013, 15:22:15 - mogiel
Kamil Kaminski opuścił Legionovię

19-letni amerykański bramkarz Kamil Kaminski zrezygnował z gry w drugoligowej Legionovii Legionowo. Zawodnik mimo podpisania deklaracji gry amatora i zgłoszenia do rozgrywek nie pojawił się na wczorajszym spotkaniu II ligi pomiędzy Legionovią a Wisłą Puławy.

Kaminski oznajmił, że jedzie na testy do Górnika Łęczna.

W spotkaniu Legionovia - Wisła Puławy czerwoną kartką w 64. minucie został ukarany bramkarz gospodarzy Mateusz Matracki i wobec braku rezerwowego bramkarza z konieczności w tej roli wystąpił napastnik Szymon Lewicki. Ostatecznie Legionovia przegrała swój debiutancki mecz w II lidze 1-2.

MP - 28 lipca 2013, 16:12:05 - *.net.e-net24.pl
A taki był ładny, amerykański

??? - 28 lipca 2013, 16:18:41 - *.mielec.mm.pl
Widać że amator

Lenin - 28 lipca 2013, 16:29:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niecodzienna sytuacja - bramkarz dostaje czerwoną kartkę i nie ma rezerwowego który mógłby wejść za zawodnika z pola - to nie można było zgłosić bramkarza z rezerw ? to niedopatrzenie być może kosztowało utratę 3 pkt

Barbos - 28 lipca 2013, 16:53:24 - *.subscribers.sferia.net
a jest jakiś w rezerwach?!

mm - 28 lipca 2013, 18:29:55 - *.centertel.pl
widocznie jest dobry skoro zaproponowali jemu gre w wyzszej lidze

kawe - 28 lipca 2013, 20:02:37 - *.play-internet.pl
brawo kamil powodzenia menago swierczewski zalatwi ci dobry kontrakt.legionownia zwlekala z podpisaniem umowy.

maro - 28 lipca 2013, 20:45:36 - *.suwalki.vectranet.pl
do Lenin.. akurat to nie takie proste... zgłoszono do gry w II lidze 2 bramkarzy w tym Kamińskiego... ale jak ok nie przybył na mecz Legionovia była pod ścianią... nie miała szans na zgłoszenie kolejnego bramkarza... więc podeszli do meczu z jednym bramkarzem. Ale, że nikt nie przewidział takiego obrotu sprawy to inna bajka... chodziaż, jeśli sędzia wiedział, że Legionovia ma jednego bramkarza a chciał by Wisła wygrała... to stworzenie takiej sytuacji wyszło mu w 100 procentach!!

Wela - 28 lipca 2013, 20:53:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i już się zaczyna.... sędzia chciał.... Żenada

Piotrek - 28 lipca 2013, 20:55:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No jasne sędzia chciał żeby Wisła wygrała i gwizdał przeciwko Wiśle . Ciekawe.
Dziwne, że Legionovia nie miała bramkarza rezerw, bramkarza juniorów w końcu to nie okręgówka ale 2 liga.

zyga - 28 lipca 2013, 22:18:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
trzeba było szanowac starego bramkarza......

ora - 29 lipca 2013, 14:54:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
on sobie może opuszczać...jeśli podpisał deklarację gry i go zgłosili to tylko transfer wchodzi w grę. Już widzę jak Kapelko daje kasę

Elana - 29 lipca 2013, 20:23:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z tym bramkarzem w Elanie też były problemy. Podobnie jak u Was zniknął z dnia na dzień. Kręci się przy nim wędzyński (celowo z małej,bo nie zasługuje by jego nazwisko pisać z dużej litery)i z "ukrycia" chłopakowi mówi co ma robić i tylko czeka żeby parę złotych skasować! Strzeżcie się kluby przed wędzyńskim...

usa - 11 sierpnia 2013, 15:38:21 - *.dyn.optonline.net
Nic z tego nie bedzie, tutaj te same problemy nie lubi pracowac od razu pierwszy zespol. A to zguba.

magz - 17 sierpnia 2013, 21:31:56 - *.hsd1.ct.comcast.net
bramkarz wysoki i dobry . widzialem pare meczy z nim. ma talent. nie patrzcie ludzie na osiagniecia zespolu jak oceniacie gre jednego zawodnika. Kaminski jest dobry. Wyciaga super bramki. Dajcie mu szanse a sie wykarze