28 lipca 2013, 20:50:44 - euzi
II liga, gr. wschodnia: niedzielne mecze

W ostatnich meczach inauguracyjnej kolejki grupy wschodniej II ligi najlepiej zaprezentował się Radomiak Radom, który wygrał na wyjeździe z Garbarnią Kraków 3-0 (2-0). W drugim niedzielnym spotkaniu Znicz Pruszków pokonał na własnym boisku Stal Mielec 3-1 (1-0).

Znicz Pruszków 3-1 Stal Mielec
Kamil Kościelny 11 (s), Krzysztof Kopciński 66, Maksymilian Banaszewski 88 - Damian Buczyński 54

Ze świata - 28 lipca 2013, 21:02:41 - *.58.14.80.bredband.tre.se
to za tydzień w Radomiu mecz na szczycie wicelider podejmuje lidera ! pozdrowienia dla Zielonej braci oby tak dalej !

Brawo, wiedzialem ze bedzie 3:0

gelu RKS - 28 lipca 2013, 21:39:46 - *.opera-mini.net (*.108.171.103)
druzyna bardzo dobra chlopaki ambitnie grali pozdrowienia z trasy i oby tak dalej tylko RKS

1910RKS - 28 lipca 2013, 22:07:39 - *.opera-mini.net (*.105.145.141)
Brawo Radomiak walka o utrzymanie zacięta ! do końca RKS

DENIS - 28 lipca 2013, 22:11:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam pytanie ile drużyn spadnie z ligi? połowa tabeli czy 4 jak zawsze?

NWM - 28 lipca 2013, 22:13:45 - *.opera-mini.net (*.61.131.84)
Z faworytow ligi nie zawiodl tylko Znicz i Wigry. Motor, Pelikan i Siarka ponizej oczekiwan. SKS@KKS

FKS Stal - 28 lipca 2013, 22:37:14 - *.dynamic.chello.pl
@DENIS: Wg tabeli na 90minut spada 10, bardzo źle dla Stali, bo (nie tylko ja) chciałbym żeby się utrzymała. Co do meczu nie wyglądało to źle, niestety szkoda bramki samobójczej oraz tej ostatniej, straconej w osłabieniu (Getinger czerwona). Mam nadzieję, że w następnych meczach Stali pójdzie lepiej.

llv - 28 lipca 2013, 22:40:59 - *.anonymouse.org
Stali 150 w Pruszkowie??

Mądry - 28 lipca 2013, 22:46:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibice Stali stali w klatce i dopingowali.
Ale to ZNICZ wygrał.
Oby awansował do 1 ligi.

fAn - 28 lipca 2013, 22:54:33 - *.range86-168.btcentralplus.com
Brawo Radomiak!

WPR - 28 lipca 2013, 22:59:17 - *.dynamic.chello.pl
Znicz ładnie wypunktował gości,którzy grali efektownie,ale mało efektywnie.Pruszków awansować nie musi,ale może...Stal jeśli poprawi skuteczność spokojnie powinna się utrzymać.
A kibice Stali ok.100 to jedna lepszych ekip jaka zawitała na stadion Znicza w ostatnich latach z porządnym sportowym dopingiem przez cały mecz.

Mądry - 28 lipca 2013, 23:46:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pruszków awansować powinien,ten klub,ten obiekt i ci kibice na to zasługują.
Po bolesnym ciosie jakim było wycofanie koszykarek z ekstraklasy niech chociaż piłkarze dadzą troszkę emocji...

stalmielec - 29 lipca 2013, 3:42:54 - *.dynamic.chello.pl
3 autokary z Mielca czyli 150 osob. Tyle było.

kibol - 29 lipca 2013, 7:27:28 - *.172.252.54
A co tam robiła Olimpia?

desay - 29 lipca 2013, 7:29:03 - *.usr.onet.pl
Radomiaka tak ok 70-80 osób

asda - 29 lipca 2013, 9:00:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Radomiaka około 100 osób i nikt nikogo nie obija, szczególnie Olimpia :-)

rand - 29 lipca 2013, 9:35:51 - *.play-internet.pl
WPR, doskonale podsumowałeś wczorajszy mecz, nic ująć. Dodam, że Stal bardzo ciekawie wykonywała kornery, bywało groźnie.

lukas - 29 lipca 2013, 9:51:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo dla Pogoni Siedlce

znicz - 29 lipca 2013, 10:00:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dobra postawa Znicza.Na plus Maks Banaszewski , Konrad Pieczara i Krzysiu Kopciński.Stal zagrażała głownie ze stałych fragmentów gry ale to Znicz miał cały mecz pod kontrolą.

Neongeva - 29 lipca 2013, 11:08:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz Derbich. Turek pozdrawia i pamięta.

gool - 29 lipca 2013, 11:58:33 - *.adsl.inetia.pl
Olimpia w snach chyba obiła Radomiaka. Prawda taka , że to Radomiak może przebiec po Olimpii.

olimpijczy - 29 lipca 2013, 15:26:14 - *.play-internet.pl
tak to byla olimpia zambrow....i radomiak przebieg po nich...

ssss - 29 lipca 2013, 16:05:14 - *.radom.vectranet.pl
W Krakowie ponad 100 Zielonych twarzy

Green - 29 lipca 2013, 18:54:27 - *.radom.vectranet.pl
SupeRR Radomiak oby tak dalej. Na oficjalnej stronie jest podana liczba kibiców Radomiaka 92 hmm.

And - 29 lipca 2013, 19:10:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bzik - Powtórzę za WPR - Kibice Stali to jedna z najlepszych ekip jaka przyjechała do Pruszkowa na mecz. I obejrzeli cały mecz z pięknym dopingiem.
Bo wiedzieli że do klatki w Pruszkowie wchodzi 150 osób i w tyle przyjechali. A wszystkie ekipy które się do tego nie chcą dostosować przyjeżdżają, postoją poza stadionem otoczeni przez kordon że nawet nic nie widzą, a po meczu odjeżdżają.
I dlatego też masz rację - w zeszlym sezonie Radomiak w 310 osób był w Pruszkowie (ale nie na meczu).
Pozdrawiam.

player - 29 lipca 2013, 19:15:35 - *.dslgb.com
Kompletnie nierozumiem tej napinki kibicowskiej. Szkoda ze kibole sie nie szanuja. W koncu gramy w tej 3 lidze razem, nasze kluby klepia bide I dlatego slabiutko graja. Jedziemy na tym samym wozku. W efekcie co sie dzieje:
na stadionie leca bluzgi I inwestorzy nie chca sie identyfikowac z takimi ludzmi, dlatego nie bedzie nowych stadionow itd,
Nie pojde z zona na mecz tylko sam bo nie chce zeby przez conajmniej 105minut sluchala jakichs wiazanek od ludzi obok, w dodatku ja pod adresem mojego klubu tez uslysze od gosci ze moj klub to k...a.
Szkoda ze tak sie dzieje bo kasa w Polsce jest. Ale w siatkowce I koszykowce na przyklad. Ale tam nie robi sie bydla na trybunach.tam sa pieniadze na SWIATOWEJ SKALI GWIAZDY.
Ale nie, lepiej demolowac swoje stadiony, wyzywac wszystkich z trybun na 100 gardel. Fajnie, ale nasze kluby beda klepaly bide bo kibole lubia robic folklor na trybunach. Niestety taka jest prawda... pozdro dla wszystkich. Stali, Motoru, Radomiaka, Kszo, Hutnika, Znicza itd...

olimpijczy - 29 lipca 2013, 20:17:55 - *.play-internet.pl
do player.bo to POLSKA nie elegancja francja...... u mnie w klubie tez kibel,a jestem kibicem Olimpii Elbląg.trzeba żyć da

1910 - 30 lipca 2013, 13:46:34 - *.play-internet.pl
w sobote mecz na szczycie RADOMIAK - WIGRY ten mecz pokarze na co stac te zespoly mecz prawdy

ja - 30 lipca 2013, 14:56:00 - *.adsl.inetia.pl