29 lipca 2013, 19:50:58 - Vuitton
Janusz Gol zadebiutował w Amkarze

Reprezentant Polski Janusz Gol zadebiutował w barwach rosyjskiego Amkaru Perm. Pomocnik wyszedł w wyjściowym składzie swojego zespołu na wyjazdowy mecz 3. kolejki rosyjskiej Priemjer-Ligi z FK Krasnodar, rozgrywając pełne 90 minut i zaliczając asystę. Amkar przegrał to spotkanie 1-2 (1-0).

29 lipca 2013, 18:00 - Krasnodar (Centralnyj stadion "Kubań")
FK Krasnodar 2-1 Amkar Perm
Joãozinho 47, Márcio Abreu 49 - Martin Jakubko 29

żółte kartki: Igor Smolnikow - Petyr Zanew, Georgi Pejew, Vladimirs Kamešs, Błagoj Georgijew, Iwan Czerienczikow.

sędziował: Michaił Wilkow (Niżni Nowogród).

Cały mecz w drużynie FK Krasnodar rozegrał także inny reprezentant Polski Artur Jędrzejczyk.

Amkar Perm po trzech kolejkach rosyjskiej Priemjer-Ligi zajmuje 6. pozycję z czterema punktami na koncie. Z takim samym dorobkiem punktowym FK Krasnodar znajduje się na 10. miejscu.

marcin19x - 29 lipca 2013, 19:51:53 - *.dynamic.chello.pl
Powodzenia Janek

vampir - 29 lipca 2013, 19:54:34 - *.escom.net.pl
Brawo za asystę

Paprykarz - 29 lipca 2013, 19:59:55 - *.169.42.25 (*.0.253.31)

Gol to nie jest były legionista...
Gol to były piłkarz Legii a to różnica !!!

woj - 29 lipca 2013, 20:59:13 - *.belchatow.vectranet.pl
to były piłkarz GKS Bełchatów

- 29 lipca 2013, 21:05:54 - *.play-internet.pl
to były piłkarz Polonii Świdnica

Dark - 29 lipca 2013, 21:18:17 - *.dynamic.chello.pl
Ćwielong też zanotował asystę w meczu Bochum - Dresden na rewirpowerSTADION.

aly - 29 lipca 2013, 22:16:07 - *.centertel.pl
Dziwne. Wszyscy nabijaja sie z Gola. A strzelców bramek każdy klub T-klapy wziął by do składu z pocałowaniem ręki

Mądry - 29 lipca 2013, 22:17:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak Ćwielong zanotował asystę i walczył na boisku...
Powinien dostać powołanie do rep.Polski razem z Szukałą,Bilińskim i Sandomierskim ( oby grał w Chorwacji)
Bo ci co grają to się kłócą i wariują na wieczorach kawalerskich !!!

Bartt - 30 lipca 2013, 2:36:48 - *.23.109.104
Tylko przyszedł do klubu i już przgerali ;) hehe

rafalski - 30 lipca 2013, 7:21:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Ćwielong w Bochum To co ? Też miał debiut raczej udany!

Dark - 30 lipca 2013, 12:27:46 - *.dynamic.chello.pl
rafalski - Jakby co sam debiut Ćwielonga miał miejsce w Berlinie w meczu Union - Bochum. Spotkanie przeciwko zespołowi z Drezna było jego drugim oficjalnym spotkaniem w Bochum.

ja - 31 lipca 2013, 2:32:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl