2 sierpnia 2013, 17:22:09 - MichalMKS
Debiut Dawida Pietrzkiewicza w Qəbələ FK

Polski bramkarz Dawid Pietrzkiewicz zadebiutował w swoim nowym zespole - Qəbələ FK. Jego drużyna wygrała w meczu 1. kolejki azerskiej ekstraklasy z FK Bakı 2-1 (0-1). Polak na boisku przebywał przez całe spotkanie.

2 sierpnia 2013, 15:30 - Baku
FK Bakı 1-2 Qəbələ FK
Mindaugas Kalonas 11 - Victor Mendy 61, 81

sędziował: Fariz Yusifov.

W 87. minucie w drużynie gości na boisku pojawił się były zawodnik Legii Warszawa Dejan Kelhar. Honorowego gola dla FK Bakı zdobył były pomocnik Stomilu Olsztyn Mindaugas Kalonas.

Qəbələ FK jest obecnie liderem azerskiej ekstraklasy.

pan - 2 sierpnia 2013, 17:41:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niezła kabała

aly - 2 sierpnia 2013, 17:45:27 - *.opera-mini.net (*.67.136.154)
bach, bach, Karabach

Pelo - 2 sierpnia 2013, 18:01:47 - *.dynamic.chello.pl
Artur Boruc II podobny :P Azerowie za 2-3 sezony będą mieć zespół w fazie grupowej LM !!!

Banita - 2 sierpnia 2013, 18:03:01 - *.opera-mini.net (*.254.196.112)
Czemu kabała? Oni grają a nasza piłka stoi w miejscu. Taki piłkarz Karabachu zastanawia się za co w polsce biorą takie pieniądze skoro nic nie grają. Myślą że godzinę pobiegają i są gwiazdami tak są ale na solarium u fryzjera i dyskotekach jak stawiają

spec - 2 sierpnia 2013, 18:06:27 - *.231.14.210.koba.pl
ale kalonas bram ładuje w tej lidze nawet w I-ligowym stomilu tyle nie miał choć też ze 4 czy 5

Slavo - 2 sierpnia 2013, 18:21:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl