2 sierpnia 2013, 18:00 - Kraków (stadion Cracovii)

Cracovia: 80. Krzysztof Pilarz - 20. Marcin Kuś, 5. Mateusz Żytko, 3. Miloš Kosanović, 6. Adam Marciniak - 17. Sebastian Steblecki, 7. Krzysztof Danielewicz, 21. Sławomir Szeliga (46, 9. Edgar Bernhardt), 40. Rok Štraus, 37. Bartłomiej Dudzic (46, 10. Saïdi Ntibazonkiza) - 4. Vladimir Boljević (58, 11. Dawid Nowak).

Ruch: 12. Krzysztof Kamiński - 13. Artur Gieraga, 20. Marek Szyndrowski, 2. Piotr Stawarczyk, 15. Martin Konczkowski - 27. Pavel Šultes (67, 87. Jakub Kowalski), 32. Marcin Malinowski, 4. Łukasz Surma, 16. Bartłomiej Babiarz, 5. Marek Zieńczuk (78, 14. Łukasz Janoszka) - 9. Grzegorz Kuświk (62, 34. Maciej Jankowski).

żółte kartki: Danielewicz - Szyndrowski, Babiarz, Konczkowski.

sędziował: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra).
widzów: 9153.

siwewlosy - 2 sierpnia 2013, 19:54:22 - *.dynamic.chello.pl
Mecz dwóch drużyn z dołu tabeli zrobił się ciekawy w końcówce. Po raz kolejny ten nieobliczalny Saidi dał znać o sobie, taki mały smyk a ma patent chyba na wszystkie drużyny w Polsce. Szkoda że w Cracovii nie gra już brat Tomka Kłusa. Ale ten bramkarz Ruchu chyba brał lekcje u swojego krajana Wojciecha Skaby. Sędzia w białym mylił mi się, no ale przyzwyczaimy się z czasem do tego, że już nie biegają tylko żółtale. Dobra, brawooo!

Przemek - 2 sierpnia 2013, 19:54:28 - *.adsl.inetia.pl
Po powrocie z wczasów od razu z dziadkiem pojechałem na mecz do Krakowa a tam emocje aż do końca spotkania ale po kolei. Na początku były problemy z wejściem przez bramkę ponieważ system nie mógł rozpoznać mojej twarzy przy wejściu. Potem na ciasnych krzesełkach rozlałem napój. W końcu rozpoczął się mecz i na prowadzenie najpierw wychodzi Ruch. Zieńczuk oczywiście musiał pokazać komu sympatyzuje w Krakowie. Ciekawe czy ma lożę wykupioną po drugiej stronie błoń. Cracovia jednak w końcówce wychodzi na prowadzenie przy pomocy bramkarza Ruchu. Saidi chciał także dołożyć swoje dwa grosze (nie wiem ile to będzie we frankach burundyjskich) ale wyglądał jakby chyba dzisiaj nic nie pił i bramki nie strzelił.

ges - 2 sierpnia 2013, 19:54:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wstyd

Ciamciara - 2 sierpnia 2013, 19:54:46 - *.31.14.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Saidi i Nowak to atak na górę tabeli. Problem z Cracovią, że wchodzą dopiero w 2 połowie, i dopiero końcówki Cracovia ma efektowne. Gdyby z Ruchem w końcówce byli skuteczni, Saidi sam mógłby ustrzelić hattricka. Dlaczego jest tak słabo jeśli jest tak dobrze? Ponieważ Pasy bez tych dwóch graczy grają znacznie słabiej, nie widać u nich szybkości w grze, nie ma składności w ich zagraniach. Obrona dziurawa. Ruch powinien to wygrać, ale nie dobił rywala gdy powinien, zemściło się bramkami dla rywali. Ciekawe czy grając z dwoma swoimi gwiazdami w ataku, Cracovia byłaby w stanie grać pewniej i zdecydowanie wygrywać, bo dzisiejszy mecz to mimo wszystko dużo szczęścia.

rrr - 2 sierpnia 2013, 19:54:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ni ma sie co chopy czarowac, durch na ambicji tych synków ni pojadymy, ni ma jakości z przodku, torman z potencjałem ale flyje mu sie zdarzają

dr_Hammer - 2 sierpnia 2013, 19:55:24 - *.23.rev.vline.pl
Prawie usnalem ogladajac ten mecz, kopanina na maxa Ruch frajersko oddal punkty.

ed - 2 sierpnia 2013, 19:55:25 - *.dynamic.chello.pl
najsłabsze ekipy w ekstraklasie. Obie spadek po sezonie

maR - 2 sierpnia 2013, 19:55:31 - *.147.81.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zieliński miej honor!W poniedziałek nie chcę Cię widzieć w Chorzowie.

Ketald - 2 sierpnia 2013, 19:55:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Saidi trochę lepsza skuteczność i znowu będzie gwiazdą ekstraklasy. Cracovia ma swój styl i choć czasami wygląda to nerwowo, to jak najbardziej podoba mi się ich gra. Filipiak nie ruszaj Stawowego!

lesiek - 2 sierpnia 2013, 19:55:51 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Craxa. Do 80 min grali dramatycznie słabo ale fajnie że udało im się wygrać bo taki minimalizm trzeba karać.

xxx - 2 sierpnia 2013, 19:56:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch ukarany za swoja pasywną grę. Przez 75 minut aż sie wulgarne słowa na usta cisnęły i oczy bolały ;) no ale wygrana z drużyną z którą ostatni raz wygralismy w 2007 roku ;)

bu - 2 sierpnia 2013, 19:56:23 - *.pool.mediaWays.net
I co Zieliński taki mondrala był jak Lecha trenował a teraz to widać co z niego na trenerzyna. Fornalik z Ruchem v-ce mistrza zrobił. Zieliński to przereklamonany trener- za to mocny w gembie

zks - 2 sierpnia 2013, 19:56:39 - *.class103.petrotel.pl
Dajcie spokoj, Ruch Chorzow od 30 minuty gral na czas. To jest kompromitacja futbolu.

toruniak - 2 sierpnia 2013, 19:56:59 - *.torun.mm.pl
Pierwszy meczyk na kuponie wszedł , pięknie! Choć nerwowo było to fakt! Saidi chłopaku zacznij w końcu jeść, olej ramadan he he, będzie pociecha z Ciebie, Nowak też widać wraca do formy, no za tak mniej więcej miesiąc może być bardzo ciekawie dla Cracovii, ale gra w obronie koniecznie do poprawienia!!! Koniecznie!!!

Stańczyk - 2 sierpnia 2013, 19:57:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
O proszę! Dziadek Siwe Włosy i wnuczek Przemek powracają po wakacjach! Witamy witamy i prosimy o więcej, mam nadzieję, że nasz eksportowy duet się rozkręci. Sedzia w białym OK, jeszcze w dodatku śpiewający sędzia Jarek Rynkiewicz, gwiazda PoloTV

Obserwator - 2 sierpnia 2013, 19:59:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry mecz Cracovii, Saidi powinien wykorzystać przynamniej jedną z sytuacji. Prawda jest taka, że mecz Ruchowi zawalił Kamiński, dwa jego błędy i dwie bramki. Nowak jak rasowy kiler - dwie sytuacje, dwie bramki

hahaahah - 2 sierpnia 2013, 19:59:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ahhahahaahhahahaahhahahaahhahahaahhahaha ruch to najgorszy zespoł na swiecie

kibuś - 2 sierpnia 2013, 19:59:33 - *.multi-play.net.pl
Wojtuś uratował pupcie Nowak wielkie wzmocnienie

Łynek - 2 sierpnia 2013, 19:59:40 - *.dynamic.chello.pl
Jałek Łynkiewicz ewidentnie nie poradził sobie w tym jakże łatwym i nudnym meczu. Jak stwierdził Borek z Motyka w 38 minucie "sędzia jeszcze nie wszedł w ten mecz" Czuję, że jakby mecz był cięższy to Jałek by sobie nie poradził No ale tata delegatem w PZPN więc...

KSG - 2 sierpnia 2013, 19:59:46 - *.zabrze.vectranet.pl
hahahahahahahaha cudownie Brawo niebiescy, tym razem nikt was nie uratuje przed spadkiem, czyli tam gdzie wasze miejsce

jaRa - 2 sierpnia 2013, 20:00:39 - *.adsl.inetia.pl
@Katowice: przegrać z craxom to nie wstyd, przegrać w takim stylu to wstyd, brawo Zielina za trafione zmiany

michal - 2 sierpnia 2013, 20:01:20 - *.opera-mini.net (*.60.238.36)
brawo dla kibiców cracovii za oprawe patriotyczna i za hymn

do Przemek - 2 sierpnia 2013, 20:01:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przemek, nie czepiaj się Saidiego.
Ciekawe ile byś Ty miał siły w takim upale po prawie miesiącu postu (Ramadan)

gp - 2 sierpnia 2013, 20:01:54 - *.ip.netia.com.pl
No i mamy potwierdzenie, że remis z Lechem nie może nas zmylić i zmierzamy w kierunku tego, czego nie udało się osiągnąć jesienią. Wywalić Zielińskiego, to żaden trener.

rafalski - 2 sierpnia 2013, 20:02:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ksiądz Wojciech Stawowy !

Barhyz - 2 sierpnia 2013, 20:02:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pisza to jako kibic Niebieskich od lot. Jak mocie tak grać to slećdzie i nie róbie gańby tymu Klubowi. no potym jakieś gorole i najńduchy sie z nos śmiejom

CIMCIARA - 2 sierpnia 2013, 20:03:08 - *.adsl.xs4all.nl
Dziadek ma problemy żołądkowe.. po wczorajszym kebabie z Radomia, więc poszedłem na mecz sam. I mówiąc szczerze było warto, widowisko nie najgorsze, stylem gry do złudzenia przypominające jeden z meczów 1 rundy Pucharu Burkina Faso z sezonu 1949/50 Kakanti vs Wuwulonga. Gospodarze bardzo chcieli zdobyć punkty, jednak zachowywali sie jak przedszkolaki na Harvardzie, nie wiedzieli co i jak oraz dlaczego. Co do gosci to zagrali bardzo ambitnie z polotem, stosując pressing, i kreatywnie me oko zadowalali. Pasy 2 bramki w 3 minuty i sa upragnione 3 pkt. Lecę już zmienić kolegę bo odwczoraj stoi w kolejce po iPada 9

Katowice - 2 sierpnia 2013, 20:03:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedyny prawdziwy klub z Górnego Śląska!!!

tolo - 2 sierpnia 2013, 20:03:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i bardzo dobrze

Xfish - 2 sierpnia 2013, 20:05:02 - *.as13285.net

Powtorka meczu Piast - Zaglebie z poprzedniej kolejki. Nawet bramki prawie dokladnie w tych samych minutach.
Odpowiedz

ilo - 2 sierpnia 2013, 20:06:37 - *.bialystok.vectranet.pl
Szkoda
PozdRo!!!

Katowice - 2 sierpnia 2013, 20:07:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cały Górny Śląsk jest pogrążony w smutku. Ten klub powinien już mieć 50 tytułów Mistrza Polski

1920 - 2 sierpnia 2013, 20:08:50 - *.sileman.net.pl
zmiany ...zieliński zmiany .. jankowski nieee ...

@ - 2 sierpnia 2013, 20:09:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wygląda na to, że obie drużyny będą kandydatami do spadku.. Cracovia wygrała niesamowicie szczęśliwie- gdyby nie ten słaby bramkach ruchu..

Katowice - 2 sierpnia 2013, 20:10:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na Górnym Śląsku tylko Ruch Chorzów

niko - 2 sierpnia 2013, 20:11:32 - *.swietochlowice.vectranet.pl
Jako kibic Ruch muszę stwierdzić że 100% zasluzona wygrana Crakovi Ruch dobrze gral do momentu strzelenia bramki a potem autobus a raczej pociag towarowy na swojej polowie Zielinski won

polo - 2 sierpnia 2013, 20:12:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
haha to serio ten sędzia

cygan - 2 sierpnia 2013, 20:18:58 - *.dynamic.chello.pl
naprzód Cracovio!!! górna część tabeli, tam Nasze miejsce!!! pozdro dla rodowitych pasiaków, wróciłem z meczu szybciej niż WY:P

Kolo - 2 sierpnia 2013, 20:19:28 - *.zabrze.vectranet.pl
@Katowice cały Górny Śląsk który się ogranicza do paru dzielnic chorzowa, reszta jak Zabrze, Katowice, cała Ruda Śląska i inni jest wniebowzięta
ruch to góra w 3 lidze powinien występować

aqa - 2 sierpnia 2013, 20:23:27 - *.as13285.net
Brawo Cracovia za wole walki

kaos - 2 sierpnia 2013, 20:23:46 - *.bb.online.no
Ludzie skonczcie z tą napinką jak dziecioki ruch zagrał mega bide dlatego przegral! Druzyna ktora od 30 minuty broni wyniku nie ma jaj ,po 2 posiadanie pilki 72-28 na korzysc Cracovii mowi samo za siebie.Kibic Cracovii pozdrawia

Pszczyna - 2 sierpnia 2013, 20:24:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kolo - taa a poźnij sie budzisz... hah i tak polew z "ultrasów" craxy nima to jak zrobić oprawa do góry nogami :D

kaos - 2 sierpnia 2013, 20:29:36 - *.bb.online.no
@pszczyna ty za to wiesniaku masz stadion i ultrasow w tej pszczynie z ktorych nikt beki nie cisnie ;) ciesz sie ze ci juz tam neta podpięli.Brawo dla Cracovii za hymn i oprawe !

needle - 2 sierpnia 2013, 20:31:38 - *.adsl.inetia.pl
NOWAK!
Odpłacił się od razu za przyjście (pozostanie w ex)
CRAXA spokijnie, nie wadzi nikomu; wygrywa co może, zremisuje co się uda i ok.
Akurat dziś rozmawiałem ze znajomym (wówczas studentem AGH) o czasach gdy prof (zwyczajny!) Filipiak miał katedrę na tej uczelni. Trafne decyzje biznesowe, inwestycje w sport, rozsądek w ż6yciu osobistym-tylko pogratulować.
Może jeszcze nie cza na wyższe miejsca, ale jest stadion, jak trzeba. Jest tradycja, jakiej nikt nie ma. Są wierni kibice. Miejmy nadzieję, że przyjdą wyniki nie tylko w hokeju
pozdro z W-wy
IGła
PS Nie to, aby miał cos do RUCHu; wprawdzie komuniści byli tam u steru, ale i symoatyczny Śrutwa i wspaniała przeszłość i wicemistrzostwo kraju i akcje na NC -wydawałoby się, że powinno iśc z górki.
Nie idzie; trener odszedł, kilku zawodników również, a i kibice wyjątkowo czerstwi.
Przypadkowo uchronili się od spadku przez upadek POLONII i tyle. Ile czasu można żyć na farcie...?
a inni nie śpią, się starają...choćby CRACOVIA

wowww - 2 sierpnia 2013, 20:35:08 - *.centertel.pl
Nowak dobił dwa strzały i wypełnił normę na sezon. Teraz pora na kontuzję. Oba zespoły w dolnej połówce powalczą o utrzymanie niestety

Potok - 2 sierpnia 2013, 20:36:18 - *.180.246.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cracovia przycisnęła drugą połowę i jest wynik. Dla mnie powtarzam raz jeszcze organizacyjnie i zapleczem stadionowym Ruch Chorzów 1 Liga

Katowice - 2 sierpnia 2013, 20:37:36 - *.dynamic.chello.pl
całe Katowice dziś piją zdrowie Sraxy dobra robota !

Pacio92 - 2 sierpnia 2013, 20:54:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A Patryk Lach ten z rezerw Ruchu dlaczego nie wszedł w drugiej połowie wie ktoś ? Bo jego asystentka Ania mówiła, że wejdzie a co się z nim stało ???

DENIS - 2 sierpnia 2013, 21:11:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do 3 razy sztuka

niebieski7 - 2 sierpnia 2013, 21:12:05 - *.204.33.167
Niestety jak się tylko broni wyniku od 15 min. to musiało się tak skończyć.I po co to wprowadzenie Janoszki - on powinien siedzieć na ławie w 3-cio ligowych rezerwach. Jedzie na nazwisku ojca od kilku sezonów.Nie wnosi do drużyny absolutnie nic gwiazdorek.I skączcie układać skład ekstraklasy na podstawie wyglądu stadionu.Jak Ruch wybudował stadion to wasze drużyny grały na łąkach za stodołą.Poczytajcie sobie trochę historię uwczesnej 1 ligi.Wtedy jakby patrzeć po infrastrukturze klubu to nie miałby Ruch z kim.STADIONY NIE GRAJĄ.A czy spadniemy to się okaże.Pozdrawiam normalnych.

N.K.W.D. - 2 sierpnia 2013, 21:13:58 - *.26.131.234
DErBY blisko :-)

quentin - 2 sierpnia 2013, 21:19:29 - *.dynamic.chello.pl
tak, tak niebieski jak Wyscie zaczynali to w ogole ... okazalo sie ze inni byli przed Wami daleko z przodu np. dzisiejszy rywal

do Katowic - 2 sierpnia 2013, 21:25:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mam nadzieję że pijecie je płynem do przetykania rur "KRET"

XxX - 2 sierpnia 2013, 21:42:44 - *.172.252.159
Ciamciara co ty bierzesz chłopie tego co ty piszesz nie da sie czytać po prostu żenada zlituj sie i nie pisz tu wiecej.

sosnaKSG - 2 sierpnia 2013, 21:55:47 - *.90.147.197
czekamy na derby ... mecz jak wiekszosc w naszej lidze nie zwala z nóg ... GÓRNIK ZABRZE !

rumunek22 - 2 sierpnia 2013, 22:09:47 - *.slupsk.vectranet.pl
Pozdrawiam Janoszke!Schodzil jak gwiazdorek!Podrowienia.usmieszek...za to bierze ten szmal !?Jego Ojciec to mial serce!

parada78 - 2 sierpnia 2013, 22:19:28 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Pasy.Ruch powiedzcie co sie działo na powiślu hahahhhahhaa JG

wito - 2 sierpnia 2013, 22:33:05 - *.static.sitel.net.pl
Jak dla mnie to grały dwie drużyny z dolnej ósemki podobnie jak Zawisza i Widzew. Do tego dołączy pewnie Podbeskidzie i Pogoń. Z tej grupy Ruch i Widzew są dla mnie kandydatami nr I do spadku bo w odróżnieniu do pozostałych tam robi się równia pochyła i brak realnych perspektyw

mędrzec - 2 sierpnia 2013, 22:43:54 - *.30.87.224
Prawda jest taka,że w ekstraklasie 3/4 drużyn to prezentuje poziom 3ligi z przed kilku lat, podobnie jest w 1 lidze. Niestety w polskim futbolu od 2 lat panuje również kryzys i kluby nie mają kasy na lepszych zawodników, ostatni i obecny seson to jest najsłabszy w ekstrakklaklasie i 1 lidze od 15 lat pod względem budżetowym a to się przekłada na poziom sportowy, organizację itp. Jedyny plus to, że stadiony się budują

Kosecki - 2 sierpnia 2013, 22:51:37 - *.toya.net.pl
Cracovia 1,5 Ruch 1

jawmars - 2 sierpnia 2013, 22:54:20 - *.tomaszow.mm.pl
Brawo Pasy! Dochodzi Wasiluk będzie git obrona. Oby tak dalej!

wawrzek - 2 sierpnia 2013, 22:54:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żeby Nowak na wiosnę dwa razy strzelił Ruchowi, to dziś Ruch grałby w 1 lidze , a nie w ekstraklasie.

jo - 2 sierpnia 2013, 23:11:30 - *.swietochlowice.vectranet.pl
Jestem Chorzowski i rozwala mnie nasza taktyka i te glupie nagle szybkie latanie 6 minut przed koncem. Cala druga polowa nakreslona byla pewnie slowami " panowie bronimy wyniku". Niestety nie mamy trenera - mamy tylko pana od wf-u. Jeszcze tylko Legia i puchar z Arka i Pana Zielinskiego juz nie bedzie. Nie nadarmo Dariusz Fornalak przyszedl jako tymczasowy asystent. Taki pewnie byl plan zarzadu wrazie braku wynikow.

FortArt - 2 sierpnia 2013, 23:16:37 - *.opera-mini.net (*.154.174.139)
Uczciwie trzeba poqiedziec ze chwile przed bramka na 1:1 zawodnik Ruchu wychodzacy na swietna pozycje byl trzymany za koszulke i nalezal sie faul i kartka.
Kibice Ruchu skandaliczna postawa podczas hymnu Polski.

aka - 3 sierpnia 2013, 0:01:34 - *.play-internet.pl
postawa "kibiców" Ruchu podczas śpiewania hymnu była żenująca , puknijcie się w pałę pajace

Katowice - 3 sierpnia 2013, 0:12:00 - *.dynamic.chello.pl
wszystkie te zagrywki anty-polskie ruchu są do zwrócenia uwagi na siebie bo ani ultraską ani grą niestety nie mogą tego zrobić

Arboos - 3 sierpnia 2013, 0:41:21 - *.dynamic.chello.pl
Kiedyś myślałem, że Zieliński to w miarę nie zły trener, ale wtedy z Lechem każdy by mistrza zdobył.
Taktyka bronimy w dziewięciu cały mecz okazała się o kant du.. rozbić i bardzo dobrze.
Cracovia w pierwszej połowie tragedia. Szeliga co piłka to strata. Jak można grać tym chłopem tyle lat i nie widzieć , że to koń trojański ?

puscak - 3 sierpnia 2013, 0:44:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
życze powodzenia cracovi w utrzymaniu sie. Dacie rade panowie.Są inne ekipy do spadku.

kwaz - 3 sierpnia 2013, 2:00:43 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
pieknie Cracovio , ARKA zawsze z WAMI!!!!!!!!!

ŻabaGieKSa - 3 sierpnia 2013, 6:14:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Katowice dzis sie bawia!Prawdziwi Katowiczanie,TYLKO GKS KATOWICE,klub naszego miasta!Graty Craxa!

KATon - 3 sierpnia 2013, 6:54:05 - *.opera-mini.net (*.225.208.240)
Jako kolega Żaby ,stwierdzam że nic się nie stało i oby tak dalej

ŻabaGieKSa - 3 sierpnia 2013, 7:03:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
za tydzien bedzie troche gupio...całe Katowice kibicuje...Legii Warszawa :D

Robben - 3 sierpnia 2013, 7:37:52 - *.134.148.193
Za postawę podczas hymnu aż prosiło się zaśpiewać
" Powiedz mi matko, powiedz mi Ojcze dlaczego Chorzów to są volksdeutsche"

kris - 3 sierpnia 2013, 8:06:31 - *.centertel.pl
Brawo.ruch wasze miejsce jest w I lidze a wy ciągle historia żyjecie.Noto zatrudnijcie Cieslika volsdeutsche

tipico - 3 sierpnia 2013, 8:22:50 - *.hsi7.kabel-badenwuerttemberg.de
Hymn spiewa sie lub gra przy waznych dla panstwa lub obywateli sytuacjach a nie na meczach ligowych ale jak ktos prostak to nie kuma

Gacek - 3 sierpnia 2013, 8:32:36 - *.ip.netia.com.pl
Ntibazonkiza powinien grać od początku meczu aby zrobić więcej zamieszania !!! Trenerze Stawowy wystawiaj go częściej !!!!

Snajper - 3 sierpnia 2013, 8:42:25 - *.adsl.inetia.pl
kibic Białej Gwiazdy gratuluje Cracovii

stg1 - 3 sierpnia 2013, 8:56:59 - *.dynamic.chello.pl
Pytanko czy pan zielinski doplaca zeby trenowac ?

cykor - 3 sierpnia 2013, 9:06:54 - *.dynamic.chello.pl
pierwsza połowa jak na taki skład ruchu przyzwoita,ale po przerwie ruch wogóle nie grał a cracovia chciała ten mecz wygrać i tak się stało,2 karygodne błędy w polu karnym i porażka,a zieliński niech lepiej odejdzie jak po strzeleniu bramki po kwadransie ustawia cały zespół do obrony,to jest chore,mecz trwa 90 minut i to pokazała cracovia,GRATULACJE,kibic ruchu

obiektywny - 3 sierpnia 2013, 9:29:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oglądałem mecz w tv i mam pytanie do fanów Cracovi.Dlaczego przeze 80min słychac było doping Ruchu a was dopiero po dwóch strzelonych bramkach?Dowaliliście do pieca tym coś cie tak ciicho hej.... ...jak to was nie bylo słychac przez prawie cały mecz

kibic - 3 sierpnia 2013, 12:09:32 - *.204.81.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wy ino jedziecie po zielinskim a lon nic nie je winien tego zawiodla obrona . A z drugi strony to ruch sie buduje a bez piniedzy nie ma nic . Gra ruchu polegala na kontrach , to sa mode chopcy i musza sie zgrac . Jak sie zgraja to beda wyniki ! Ta druzyna potrzebuje czasu a nie krytyki , ambicja jest ino zrozumienia miedzy zawodnikami niema . Pozdrowienia dla normalnych . GRatulacje dla craxy yno szkoda za opony

torman - 3 sierpnia 2013, 12:22:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I zaś Kamiński przegroł mecz!

Znany - 3 sierpnia 2013, 12:37:44 - *.adsl.inetia.pl
Moim Zdaniem Cracovia gra ładną piłkę dla Oka i czemu każdy mówi że Cracovia nie ma napastnika zobaczcie że w każdym meczu Ekstraklasy strzelali co najmniej po golu a Nowak pokazał że Cracovia ma już dobrego napastnika nadzieje z wyprzedzeniem Wisły wciąż są realne bo nie chce mi się wierzyć żeby Wisła wygrała w Wrocławiu

DP - 3 sierpnia 2013, 13:22:39 - *.centertel.pl
Jeżeli Nowak tradycyjnie nie złapie kontuzji na połowę sezonu, to Cracovia będzie miała z niego dużo pożytku.

Turek WLKP - 3 sierpnia 2013, 13:24:07 - *.net-system.pl
Pozdrowienia z Wielkopolski!
CRACOVIA!

hymn - 3 sierpnia 2013, 13:59:51 - *.174.228.114
stawowy miej godnosc i podaj sie do dymisji

Aa - 3 sierpnia 2013, 14:03:28 - *.toya.net.pl
Minimalizm Wy zobaczycie co to minimalizm jak za rok będziecie dostawać wypłaty w 1 lidze

Pasiak - 3 sierpnia 2013, 15:37:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
PASY !!! Pozdro dla Stalówki. Jechać z motorem, bo narazie 2:0 w plecy. Cracovia & Stalówka

ff - 3 sierpnia 2013, 18:06:36 - *.144.116.250
centusie to napinacze na wyjazdy praktycznie nie jezdza oprawy przez pol meczu nie potrafia rozwinac, a dopingowac tez nie umieja.
Co potrafia potrafia ciac opony maczetami i nozami i wyzywac sie na martwych rzeczach.
cracovia co za frajerzy i utasy.
cracovia pasy frajerzy urwy i utasy.

zawsze AW - 3 sierpnia 2013, 19:27:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ff bravo internetowy CHÓLIGANIE he he he dobrze ze masz neta bo bys musial do lusterka sie napinac he he he kolejny zakompleksiny plebs ... a MY swoje CRACOVIA KRAKOW !!! a ff pamietaj ze juz koniec wakacji i czas do gimnazium he he he boCHater za monitorem

Judasz - 4 sierpnia 2013, 9:58:16 - *.toya.net.pl
brawo Craxa! Pozdro z Trójkolorowych Katowic

do judasz - 4 sierpnia 2013, 18:06:49 - *.opera-mini.net (*.158.216.180)
gieksa trzymie z judkami haha co za klubik dospele=beksa

morsak - 5 sierpnia 2013, 12:42:10 - *.mielec.mm.pl
zauważył ktos moze,ze bramkarz ruch gral z nr 12 na koszulce a 1 na spodenkach taki szczegól mi sie rzucil w oko