4 sierpnia 2013, 4:31:57 - mogiel
Dwa gole Tomasza Zahorskiego w debiucie w San Antonio Scorpions

Tomasz Zahorski zadebiutował w barwach amerykańskiego zespołu San Antonio Scorpions. Były reprezentant Polski rozegrał pełne spotkanie i strzelił dwa gole. Klub polskiego napastnika przegrał na własnym stadionie 4-7 (3-4) z Tampa Bay Rowdies w ramach rozgrywek North American Soccer League (drugi poziom rozgrywkowy).

4 sierpnia 2013, 2:30 - San Antonio (Toyota Field)
San Antonio Scorpions 4-7 Tampa Bay Rowdies
Hans Denissen 3, 16, Tomasz Zahorski 18, 79 - Luke Mulholland 25, Keith Savage 32, Evans Frimpong 42, Amani Walker 45, Georgi Christow 67, 90 (k), Etienne Barbara 85

żółte kartki: Greg Janicki - Etienne Barbara.

sędziował: Jair Marrufo.

W zespole Scorpions pełne 90 minut rozegrał także były zawodnik Lechii Gdańsk Luka Vučko, z kolei w drużynie Rowdies w pełnym wymiarze czasowym wystąpił były napastnik Wisły Kraków Georgi Christow, strzelając dwa gole.

Zespół Zahorskiego zajmuje po pierwszej kolejce jesiennej części sezonu ostatnie, ósme miejsce w tabeli. Zwycięzca wiosennej części sezonu (Atlanta Silverbacks) zmierzy się jako gospodarz ze zwycięzcą jesiennej części sezonu w meczu o mistrzostwo (Soccer Bowl). W przypadku, gdy ten sam zespół wygra obydwie części sezonu, drugim uczestnikiem Soccer Bowl będzie zespół, który zajmie drugie miejsce w łączonej tabeli obu części sezonu.

W rundzie wiosennej Scorpions zajęli trzecie miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do zwycięzcy.

tomek - 4 sierpnia 2013, 5:08:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to już wiemy, jaki tam jest poziom

RaV - 4 sierpnia 2013, 6:21:04 - *.175.68.174
Oni są tacy słabi, że im Barbara strzeliła bramkę

M - 4 sierpnia 2013, 6:40:44 - *.warszawa.vectranet.pl
To nie jest kobieta tylko ten producent od Hanna-Barbera.

Mlody - 4 sierpnia 2013, 7:59:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ależ skąd.. To ten grubas z Akademii Policyjnej, co w budce fotograficznej pracował

@@@ - 4 sierpnia 2013, 9:17:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prowadzić 3-0, strzelić w sumie 4 bramki i przegrać mecz :D Skorpiony inauguracja marzenie :P

ju - 4 sierpnia 2013, 9:55:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To samo mówiliście,że Biliński strzela na Litwie,bo ta liga jest słaba,i co? Lech przegrał.

@@@ - 4 sierpnia 2013, 10:00:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ju
No bo jest masakrycznie słaba, ale polska e tej chiwli jest słabsza od każdej xD

Judasz - 4 sierpnia 2013, 10:03:27 - *.toya.net.pl
co on gra w hokejowej ekipie?! taki wynik...

Bies - 4 sierpnia 2013, 10:19:12 - *.ust.tke.pl
Trzeba dodać że jego klub dzierży też niechlubny rekord frekwencji-na mecz z Edmonton przyszło w zeszłym sezonie 921 meksykanów...tzn widzów

@ju - 4 sierpnia 2013, 10:21:54 - *.ssp.dialog.net.pl
A jak Lech wygrał z ManCity 3-1 to znaczyło, ze Ekstraklasa jest mocniejsza od Premier League?