4 sierpnia 2013, 20:46:45 - nn17
Žalgiris wygrał w lidze

Žalgiris Wilno wygrał u siebie 3-0 (2-0) z Taurasem Tauragė w meczu 22. kolejki litewskiej ekstraklasy. Ich następnym rywalem będzie Lech Poznań. Rewanż trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy zostanie rozegrany w czwartek o godz. 19:00. Litwini pierwszy mecz z Lechem wygrali 1-0 (1-0).

4 sierpnia 2013, 19:00 - Wilno (LFF stadionas)
Žalgiris Wilno 3-0 Tauras Tauragė
Andrius Velička 38, 44 (k), Rytis Leliūga 54

Žalgiris: 1. Armantas Vitkauskas - 3. Georgas Freidgeimas, 5. Algis Jankauskas, 14. Luka Perić, 8. Egidijus Vaitkūnas (46, 20. Vaidotas Šilėnas) - 29. Povilas Krasnovskis, 16. Paulius Janušauskas (83, 45. Edvinas Baniulis), 9. Rytis Leliūga, 17. Takuya Kanai, 21. Eivinas Zagurskas - 27. Andrius Velička (61, 19. Kamil Biliński).

żółte kartki: Laimonas Trakšelis, Deividas Malkevičius (Tauras).
czerwona kartka: Julius Meištininkas (43. minuta, Tauras, za faul taktyczny).

sędziował: Donatas Rumšas.
widzów: 500.

W 61. minucie na boisku pojawił się polski napastnik Kamil Biliński, który zmienił strzelca dwóch pierwszych bramek Andriusa Veličkę. Cały mecz w drużynie Žalgirisu rozegrali za to Georgas Freidgeimas (dawniej ŁKS) oraz były zawodnik m.in. Nielby Wągrowiec, Bogdanki Łęczna i Wisły Płock Eivinas Zagurskas. Cały mecz na ławce rezerwowych zespołu z Wilna spędził Pawieł Komołow (dawniej GKS Bełchatów). Były zawodnik Korony i Jagiellonii Andrius Skerla nie znalazł się w kadrze meczowej Žalgirisu.

Žalgiris Wilno jest liderem litewskiej ekstraklasy z dorobkiem 50 punktów.

Mądry - 4 sierpnia 2013, 21:36:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziennikarz orange sport cały czas mówił o Wilku a przecież Wilka już tam nie ma ...
Dziennikarz sportowy a wiadomości marne o klubie z Litwy.

z - 4 sierpnia 2013, 21:40:41 - *.gtnet.net.pl
Jak Lech zagra na swoim poziomie, to rozniesie ten zespolik. Ludzie to nie jest zespół przed którym mają się bać polskie zespoły. Lech zagrał poniżej krytyki w Wilnie, ale na pewno wyciągnie wnioski z tej kompromitacji. Wygra co najmniej 4 bramkami.

bet - 4 sierpnia 2013, 22:01:16 - *.85-237-169.tkchopin.pl (*.25.228.104)
Zalgris ostatni raz przegrał 5 miesięcy temu z Atlantasem więc ten sezon jest ich najlepszym od dawna a dokładnie od 14 lat kiedy ostatni raz wygrali ligę. To będzie trudny mecz. Coś ala Inter Baku i mogą być karne

DENIS - 4 sierpnia 2013, 22:22:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiepsko to wygląda ale oby się Lechowi udało

Kolejorz - 4 sierpnia 2013, 22:52:54 - *.play-internet.pl
Żalgiris grał z Taurogami.Tymi z Potopu (siedziba zdrajcy Radziwiłła).

Anton - 4 sierpnia 2013, 22:59:12 - *.dynamic.chello.pl
@z: Błąd, Polskie zespoły są na tyle słabe, że musimy bać się zespołów typu Żalgiris.

@@@ - 4 sierpnia 2013, 23:15:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Faktycznie większość podstawowych zawodników nie grała. Żeby później się nie okazało że zagrają w 11 chłopa we własnym polu karnym, i Lech nie odda nawet celnego strzału na bramkę :D

Aloiz - 5 sierpnia 2013, 0:47:57 - *.adsl.inetia.pl
Do boju żalgidis! Kibicuję wam z całego serca! Ograć tych kozakow z poznania!! Co to oni nie są!

do z - 5 sierpnia 2013, 9:33:38 - *.39.167.100
zaczynam sie martwic ze to ich normalny poziom jest

wks - 5 sierpnia 2013, 11:38:02 - *.ssp.dialog.net.pl
Trzeba być niezłym c.fffelem zeby kibicowac niepolskiej druzynie w pucharach. współczucia dla rodziców tego wyrostka.

tkt - 5 sierpnia 2013, 14:32:45 - *.privacyfoundation.ch
Co by nie mówić jeśli ich nie ograją to będzie wstyd na dłuuugie lata. Jeśli się nie otrząsną a obawiam się, że z tym trnerem to raczej mało perspektywiczne to Żalgiris przejdzie ich i to nie grając jakoś nawet poprawnie w piłkę a jedynie samą ambicją. Oczekuję, że Lech rzuci się na nich już od pierwszej minuty jak szczerbaty na suchary w innym wypadku jeśli przyjmą styl rywala na przetrzymanie to w końcu prześpią mecz.

poznaniak - 5 sierpnia 2013, 18:12:41 - *.icpnet.pl
to przykre ale prawdziwe w lechu coś jest nie tak, brak świeżości i pewności siebie, za ten numer na wilnie powinni wracać z buta do poznania.

@wks - 5 sierpnia 2013, 20:30:57 - *.opera-mini.net (*.37.181.234)
niby dlaczego? ja twoim współczuje, chociaż pewnie takie wychowanie że teraz chodzi po internecie i wyzywa, wstyyyd