5 sierpnia 2013, 22:21:42 - R_91
Bramka Piotra Celebana i debiut Jakuba Wilka w FC Vaslui

Jakub Wilk zadebiutował w FC Vaslui w wygranym 4-0 (4-0) meczu 3. kolejki rumuńskiej Ligi I przeciwko CFR Cluj. 28-letni zawodnik zaliczył dwie asysty i przebywał na boisku do 76. minuty, gdy zmienił go Sabrin Sburlea. Swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył polski obrońca Piotr Celeban, który zagrał całe spotkanie.

5 sierpnia 2013, 20:30 - Vaslui (Stadionul Municipal)
FC Vaslui 4-0 CFR Cluj
Piotr Celeban 4, Liviu Antal 6, 24, Cauê 33

żółte kartki: Lucian Sânmartean, Liviu Antal - Robert Maah, Nwankwo Obiora, Rui Pedro.
czerwone kartki: Mike Temwanjera (67. minuta, FC Vaslui, za brutalny faul) - Derick Ogbu (78. minuta, CFR Cluj, za brutalny faul).

sędziował: Sebastian Colțescu.

FC Vaslui zajmuje 4. miejsce w tabeli rumuńskiej Ligi I z dorobkiem 6 punktów.

WKS - 5 sierpnia 2013, 22:25:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Celik! Przydałbyś się nam teraz w pucharach... Powodzenia!

Kiemlicz - 5 sierpnia 2013, 22:26:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Celeban jest dobry. Musi trafic do Bundesligi albo na wyspy.

bellamy - 5 sierpnia 2013, 22:26:47 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje Kuba dwie asysty i dziękuje

Mądry - 5 sierpnia 2013, 22:29:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Celeban to obrońca ...napastnikowaty.
Brawo,tacy też są potrzebni,zwłaszcza w reprezentacji gdzie gra pewien oszukany i pokłócony celebryta.
Dobry kolega Wojewódzkiego i Pazury...szkoda że z kolegami,Polakami z klubu tak dobrze nie żyje.
Reprezentacja na tym traci.Szkoda tego 1:1 z Mołdawią po okazałym zwycięstwie nad Realem !!!

b - 5 sierpnia 2013, 23:10:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Celeban i Wilk, kolega do niedawna K.Bilińskiego w Zalgirisie Ponoć Wilk i Biliński do polskiej ligi się nie nadają MAMY ZA TO BAŁKAŃSKI SZORT

wiseman - 6 sierpnia 2013, 0:18:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
festiwal kompleksów Madrego ciag dalszy

Auuu - 6 sierpnia 2013, 0:46:39 - *.pl
W kadrze zdecydowanie by się nadał jak dla mnie .

dsad - 6 sierpnia 2013, 9:07:48 - *.dynamic.chello.pl
A co nie powołał Celebana?!

Słoma - 6 sierpnia 2013, 10:39:14 - *.205.65.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
CFR Cluj niedawno na old Trafford wygrało a teraz 0:4 w plecy z Vaslui. Ale dobra gra naszych dwóch polaków Kuby Wilka który miał dwie asysty i Piotrka Celebana który razem w Lidze Rumuńskiej strzelił 7 goli to był pierwszy w tym sezonie ,ale i tak dobrze jak na obrońcę

Mądry - 6 sierpnia 2013, 11:06:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo dla Jakuba !!!
Dwie asysty w debiucie.
Dla obu powodzenia w kolejnych meczach.

Mądry - 6 sierpnia 2013, 11:17:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Obym czytał o waszych golach i asystach.
A nie o tym że komuś po kostce przeszliście tak jak zrobił to ten co ostatniego gola dla Polski z gry strzelił w meczu otwarcia Euro 2012.

Mądry - 6 sierpnia 2013, 11:53:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Obym nie zobaczył Was nigdy w babskich gazetach tak jak ma to miejsce w przypadku Wieczorka Kawalerskiego i jego karateczki.
Szkoda że te gazety nic nie napisały o Marku Saganowskim który wrócił do gry po poważnych kłopotach zdrowotnych a teraz walczy o LM.

DENIS - 6 sierpnia 2013, 15:34:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl