9 sierpnia 2013, 21:20:51 - Adrian10
II liga, gr. wschodnia: piątkowe mecze

W piątek rozegrano dwa spotkania trzeciej kolejki II ligi wschodniej. W pierwszym z nich Wigry Suwałki zremisowały 1-1 (0-0) z Limanovią Limanowa. W drugim meczu Znicz Pruszków wygrał z Pelikanem Łowicz 3-1 (1-0), dzięki czemu awansował na drugie miejsce w ligowej tabeli. Bohaterem tego spotkania został Adrian Paluchowski, który popisał się zdobyciem trzech bramek.

kibic - 9 sierpnia 2013, 21:28:43 - *.internetia.net.pl
Sędzia tragedia !!! Przyjechał z Radomia wykartkować piłkarzy z Suwałk za niewygrany mecz przez Radomiak tydzień temu z Wigrami.

Legia - 9 sierpnia 2013, 21:33:42 - *.centertel.pl
Radomiak cały czas robi wałki. Tam kibole rządzą klubem.

1945 - 9 sierpnia 2013, 21:38:19 - *.lowicz.mm.pl
Walczysz Pelka walczysz!!!

ja - 9 sierpnia 2013, 21:46:00 - *.244.150.138.ostrow2.tnp.pl
żenada Wigry, z taką grą - III liga, zangażowanie jak na plaży. Tuttas czas na ławkę, zupełnie bez formy. Niech powalczy o miejsce to moze się zmobilizuje. Tarnowski wyglada jakby miał za sobą sezon a nie 3 mecze ligi

Walduś - 9 sierpnia 2013, 21:53:17 - *.31.32.21
Brawo Znicz ! Żeby z wyjazdów przywozili punkty to by było OK

aly - 9 sierpnia 2013, 22:01:51 - *.opera-mini.net (*.67.136.154)
brawo Paluch. (L)egia pamieta

bolan - 9 sierpnia 2013, 22:18:18 - *.suwalki.vectranet.pl
W Suwałkach dziś piknik pełną gębą, jedyne emocje dostarczyło ostatnie 10 minut. Zastanawia mnie obsada sędziowska na mecze Wigier, niedawno Tarnowski dostał za gratis dwie żółte kartki i po pół godzinie schodził z murawy, a dzisiaj łotysz dostał drugą żółtą, bo pokazał że był pociągany za koszulkę na polu karnym rywala...ktoś wie kiedy gotowi do gry będą Radzio i peruwiańczyk??

Atanakckov - 9 sierpnia 2013, 22:23:20 - *.emouse.pl
Do ja święta racja, Tuttas i Tarnowski masakra, lepiej wprowadzić zawodników mających chęć i wolę walki do gry np. Makaradze chłop bardzo dobry + liczyć trzeba na jak najszybszy transfer Sebastiana Radzio. Romachów wróci do gry i będzie dobrze. Bogusz dzisiaj nie zagrał na swoim poziomie + bardzo dobra gra golkipera gości. Bramkę wpuścił pod koniec bo nie miał jakichkolwiek szans, Widejko ładnie huknął pod poprzeczkę z bliskiej odległości. Czas teraz na wyjazd do Lublina i niestety zapewne będzie bardzo ciężko. Wigrom słabiutko idzie na wyjazdach, ale czas passę przełamać. Karan po raz kolejny na noszach, szkoda, bo jest naprawdę waleczny. TUTTAS do zmiany + Tarnowski (WTF??!!) Pomian trochę wniósł do gry i to on jak na razie powinien grać w pierwszym za Tarniego. Cóż wszedł Sane na parę minut i jak na złość strzelił bramkę Cieszy zdobyty punkt, bo po nie najlepszej (co dziwne) grze Wigier można było nawet przegrać. Liczę, iż trener "ożywi" trochę zespół, bo zawodnicy potrafią grać bardzo bardzo dobrze... skuteczności trochę brak, ale zarząd zapewnia o sprowadzeniu napastnika.
BRAWO WIDEJ!

And - 9 sierpnia 2013, 22:33:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Bolan - musisz się przyzwyczaić że sędziowie są NIEOMYLNI. I nic nie pomoże, a wręcz zaszkodzi próba dyskusji z nimi (patrz druga żółta). W Pruszkowie gwizdał sędzia z Legnicy, to przynajmniej w większości były kartki za faule - i ostre i drobne, ale nikt nie próbował dyskutować.(bilans Pelikan - 5 , Znicz - 4 + Trener właśnie za dyskusję).

zala - 9 sierpnia 2013, 23:01:06 - *.uznam.net.pl
Nie rozumiem dlaczego Bełchatów nie wziął Paluchowskiego?

wigry - 9 sierpnia 2013, 23:16:35 - *.emouse.pl
Przede wszystkim brak ruchu z przodu, co sie stało z Tomkiem Tuttasem, choć dzisiaj miał swoje momenty w I połowie. Liczę że Radzio zostanie zakontraktowany, razem z Makaradze mogą stworzyć dobry duet, bo Tomkowi z taką grą plus temu wypożyczonemu z Wisły, choć nie zagrał źle, wielkiej nadziei nie wróżę. No i czas wymienić Tarnowskiego na Pomiana, a i bardzo ważne: drugi błąd Drągowskiego przy bramce! ostatnio z Radomem, dzisiaj znowu. Po co pchać na środek obrony, jak jest Makarewicz?!

Radomiak - 9 sierpnia 2013, 23:25:39 - *.algo.radman.pl
Tak to nasza wina, że Wigry nie wygrały...

wigierki - 10 sierpnia 2013, 0:08:49 - *.play-internet.pl
szkoda nie zdobyytych trzech punktów! wielki szacunek dla Alexa Atanackovicia chłopak robi cała gre w środku pola.. była przez cały mecz kryty przez murzyna a on i tak dawał sobie radę z nim.. szkoda że nie wykorzystał jednego strzału z dystansu które miał w pierwszej połowie i drugiej.. chłopak naprawdę z wielkim zaangażowaniem.. na pierwsza ligę!

edison - 10 sierpnia 2013, 0:16:55 - *.opera-mini.net (*.61.129.37)
pelikan dno.na mecz nie ide.i na nastepnym meczu bedzie ze 200 kibicow.goluch powinien grac od 1 minuty.no niestety wzmocnienia potrzebne bo ci zawodnicy sa za mali wzrostowo

kibolek - 10 sierpnia 2013, 0:46:32 - *.suwalki.vectranet.pl
jak sie nie znacie to nie piszcie,tarnos to zawodnik o umiejetnosciach a nie z glowa w dol biegajacy jak pomian,ktory jezdzi wszedzie i nikt go nie chce.a tuttas zacznie strzelac,to poczatek sezonu,dragowski to zawodnik dobry kazdy popelnia bledy,a alex zagral dobrze ale bez przesady.wida ze znajomosci pisza na tej stronie.ludzie ktorzy nie znaja sie na pilce.wigry do boju.macie dobra ekipe

jero - 10 sierpnia 2013, 6:02:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Napastnik dobry potrzebny pilnie w Wigrach

wilk - 10 sierpnia 2013, 7:03:22 - *.toya.net.pl
Pelikan gdzie do 1 ligi? A trzecia to nie łaska?

kibuc - 10 sierpnia 2013, 8:36:52 - *.182.231.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ile Pelikana w Pruszkowie?

ja - 10 sierpnia 2013, 8:48:18 - *.suwalki.vectranet.pl
@, że niby co?? Alex z zaangażowaniem?? Jaki ty mecz oglądałeś??? Strzały Alexa z dystansu są żałosne jak jego gra. Wolny, bez zaangażowania w odbiór piłki i bez pomysłu na grę!! nie tylko mi, ale dla wielu kibiców na trybunie podnosi ciśnienie swoją grą!! Tuttas potrzebuje godnych zmienników... faktem jest, że spuścił z tonu!! Setki marnuje jak się patrzy, gdyby to dotyczyło jednego meczu, ale to się dzieje raz za razem!! @jero najlepiej to ujął!! Wigrom brakuje na obecną chwilę dwóch zawodników!! W środku pola, który by zagrywał piłkę do napastników i egzekutora w polu karnym! Być może duet Tuttas - Karłowicz wypali i bedą strzelać bramki... ale trzeba albo Alexa przywrócić do porządku albo poszukać na jego miejsce zawodnika

wigrzak - 10 sierpnia 2013, 9:05:53 - *.146.194.104.internetia.net.pl
Tarnowski nie jest złym piłkarzem, wygląda po prostu na przemęczonego. Zresztą nie tylko on. Tuttas również bez świeżości. Może okres przygotowawczy nie wyszedł najlepiej? Ciekawe że Widejko który w zasadzie nie trenował z Wigrami bo jeździł na testy do innych klubów kondycyjnie wygląda najlepiej(pomijam Lauryna, ale Kamil zawsze gra jakby miał dwa serca do walki a nie jedno;)). Alex nie jest typem walczaka, gra dobrze, momentami bardzo dobrze, ale potrzebuje do pary solidnego defensywnego pomocnika który popracuje na niego z tyłu. Ma zrywy, ale i często jest przez parę minut zupełnie niewidoczny. Martwi niemoc Tomka Tuttasa. Widać że stara się ale nic mu nie wychodzi. Może powinien trochę odpocząć? Na pewno nie pomaga mu presja. Pomian nie ma siły na 90 minut gry. Dlatego nigdzie go nie chcą. Ma talent, ma umiejętności(trochę gorzej z grą zespołową), ale trzeba liczyć się z tym że albo musi wchodzić z ławki na podmęczonego przeciwnika, albo być zmieniany w trakcie meczu bo przestaje grać.

Mądry - 10 sierpnia 2013, 10:14:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
BRAWO Znicz !!!

b-n - 10 sierpnia 2013, 14:14:28 - *.play-internet.pl
Sklad Wigier w tym meczu byl smieszny. Zmiany jak zawsze nie w pore. Ogolnie mecz byl nudny i wrecz usypiajacy, wiec moze wlasnie dlatego bramka Widejko w ostatniej sekundzie byla tak wielkim wrazeniem.
Lauryn teoretycznie wklada serce w to co robi (tak jak ktos powyzej napisal), ale w praktyce bylo inaczej, az do tego sezonu, duzo lepiej mu idzie i oby tak dalej
Tuttas cos tam zaczal sie ruszac przynajmniej, bo ten sezon zaczal tragicznie i nie ma co sie oszukiwac.
Wigry w dosc dobrej formie (bylo to widac tez w PP) i mogloby byc lepiej gdyby nie te dziwne myslenie trenera.

rand - 10 sierpnia 2013, 15:26:29 - *.play-internet.pl
Około 10 pelikanów w pruszkowskiej klatce - w II połowie mieli prysznic gratis. PS - dlaczego tym chłopakom nikt z Pruszkowa nie zaproponował miejsc pod dachem ? Nie stworzyli by żadnego zagrożenia przecież.

Mądry - 10 sierpnia 2013, 16:39:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To przykry widok...ta klatka !!!
W mieście które się rozwija.
W mieście w którym jest piękny tor kolarski.
W mieście blisko stolicy.

olimpijczy - 10 sierpnia 2013, 16:53:40 - *.play-internet.pl
Dzis wielki melanz w legionowie.LEGIA WARSZAWA OLIMPIA ELBLĄG ZAGLEBIE SOSNOWIEC,bez pogoni!!!!!

smyk - 10 sierpnia 2013, 18:49:19 - *.play-internet.pl
Sędzia przyjechał z Radomia żeby wykartkować zawodników Wigier i dał im jedną kartkę za to że kopnął zawodnika gdy tamten już zagrał piłkę i dwie za to że zawodnik gości wyprowadza piłkę a obrońca łapie go za koszulkę przerywająć kontrę no i drugą żółtą daje zawodnikowi który raz przewraca się w polu karnym i gdy nie ma gwizdka wali ręką w boisko że powinien byc karny a sędzia zwraca mu uwagę że nie może tak się tak zachowywać , a następnym razem po starciu w polu karnym leci do sędziego i macha rękami że go ciągną za koszulke a sedzia nie reaguje , nie widzi bo to normalna walka w polu karnym , to za krytykę decyzji musi dostać kartkę.