12 sierpnia 2013, 19:20:13 - zumek
Gol Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński zdobył bramkę dla Žalgirisu Wilno w meczu 23. kolejki litewskiej ekstraklasy z Dainavą Alytus. Jego drużyna wygrała 1-0 (1-0), a Polak zagrał całe spotkanie. To czternasty gol 25-letniego napastnika w obecnym sezonie.

12 sierpnia 2013, 17:30 - Olita (Alytaus miesto stadionas)
Dainava Alytus 0-1 Žalgiris Wilno
Kamil Biliński 36

żółte kartki: Darius Cibulskas, Renaldas Stankevičius - Luka Perić.

sędziował: Sergėjus Slyva.
widzów: 1500.

W drużynie Žalgirisu Wilno wystąpił także były zawodnik GKS-u Bełchatów Pawieł Komołow, który wszedł w 46. minucie za piłkarza w przeszłości reprezentującego barwy m.in. Nielby Wągrowiec, Bogdanki Łęczna i Wisły Płock Eivinasa Zagurskasa. Andrius Skerla (Žalgiris), który w przeszłości grał w Koronie Kielce i Jagiellonii Białystok cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Po tej wygranej Žalgiris ma w swoim dorobku 53 punkty (w 20 rozegranych meczach) i zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

M.Rumak - 12 sierpnia 2013, 19:21:08 - *.dynamic.mm.pl
Przecież to są kelnerzy.

yyzy - 12 sierpnia 2013, 19:27:10 - *.51.94.167
To boli choć Lechowi bramki nie strzelił to wciąż jest skuteczny, a co sobota odwiedza kluby w Wilnie

Dżokej - 12 sierpnia 2013, 19:28:02 - *.dynamic.chello.pl
Rumak zajade cie :P

Mądry - 12 sierpnia 2013, 19:30:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jedyną furtką do rep.Polski dla niego mogą być bramki z FC Salzburg.
Innej drogi nie ma.
Powodzenia w pucharach !!!

Steffen - 12 sierpnia 2013, 19:32:50 - *.adsl.inetia.pl
Rach, ciach, Žalgiris! ;-)

spec - 12 sierpnia 2013, 19:38:48 - *.231.14.158.koba.pl
co wy z tym bilińskim w reprezentacji , że duzo goli na litwie strzela? to liga półamatorska a lech się skompromitował, bilinski w ekstraklasie 5 goli by nie strzelił, powiedzcie mi który litwin sie sprawdził w Polsce a troche ich grało (taki matulevisius przychodził jako król strzelców i co?!)

Liroy - 12 sierpnia 2013, 19:39:18 - *.walbrzych.vectranet.pl
Dlaczego on nie gra w kadrze, a jest tam człowiek "jestem więcej wart niż reszta zespołu"?!

obiektywny - 12 sierpnia 2013, 19:55:14 - *.gdansk.vectranet.pl
Kibicuję Lechowi od lat..ale to co zrobili kibice z tym "transparentem" to ŻENADA...WSTYD NA CAŁĄ POLSKĘ!!!! Banda prymitywów!

Borek - 12 sierpnia 2013, 19:59:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl