16 sierpnia 2013, 18:30 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-1 pd. Podbeskidzie Bielsko-Biała

Katowice: Łukasz Budziłek - Alan Czerwiński, Adrian Jurkowski, Mateusz Kamiński, Rafał Pietrzak - Janusz Gancarczyk (85 Bartłomiej Chwalibogowski), Sławomir Duda, Grzegorz Fonfara (79 Kamil Cholerzyński), Rafał Figiel, Krzysztof Wołkowicz (68 Tomasz Wróbel) - Przemysław Pitry.

Podbeskidzie: Ladislav Rybánsky - Frank Adu Kwame, Bartłomiej Konieczny, Adam Deja, Błażej Telichowski - Damian Chmiel (99 Tomasz Górkiewicz), Dariusz Łatka, Mateusz Kupczak (75 Piotr Malinowski), Rudolf Urban, Marcin Wodecki - Łukasz Żegleń (67 Krzysztof Chrapek).

żółte kartki: Wołkowicz, Figiel, Gancarczyk, Jurkowski, Chwalibogowski - Deja, Chmiel, Chrapek, Telichowski.
czerwona kartka: Frank Adu Kwame (72. minuta, Podbeskidzie, za faul).

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
widzów: 2500.

W 10. minucie Janusz Gancarczyk (GKS Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

1/8 finału Pucharu Polski zostanie rozegrana 22 października i 5 listopada. GKS Katowice w tej fazie rozgrywek zagra ze zwycięzcą pary Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz.

pawel98 - 16 sierpnia 2013, 21:02:32 - *.dynamic.chello.pl
Piszcie kurde GKS! Jeśli piszecie Katowice to piszcie też Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Szczecin itd.!

x - 16 sierpnia 2013, 21:02:34 - *.cm-12-3a.dynamic.ziggo.nl
hehe

fan TSP - 16 sierpnia 2013, 21:02:44 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Dwa karne? Brawo sedzia!

Ktoś - 16 sierpnia 2013, 21:04:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I po co było ściągać tego z Piotrówki? Nie wiadomo ile ma lat i kolejny mecz zawalił.

pawel98 - 16 sierpnia 2013, 21:04:24 - *.dynamic.chello.pl
@do fan TSP - jak gnje faulują...

znafca - 16 sierpnia 2013, 21:05:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
TSP bez napastników to raczej na sukcesy nie może liczyć. Ale runda dłuższa to może z 10 pkt ugrają.
Zarząd powinien wiedzieć, że nic dwa razy się nie zdarza........

rafaell - 16 sierpnia 2013, 21:05:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
teraz zawisza a pozniej derby z gornikiem ladnie

kukas - 16 sierpnia 2013, 21:05:23 - *.tvk-net.pl
A ja mam sraczkę i nawet z nią lepiej bym zagrał niż kopacze z Podbeskidzia.

Będzin - 16 sierpnia 2013, 21:05:26 - *.kg.net.pl
Kurcze, szkoda że nie mogłem być na dzisiejszym meczu.Awans cieszy i to bardzo.
Gratulacje od GieKSy z Będzina-syBEERki!

tomektsp - 16 sierpnia 2013, 21:06:09 - *.adsl.inetia.pl
podbeskidzie przegralo
ale naleza sie tu slowa krytyki pod adresem pilkarzy gks-u Katowice
po pierwsze mieli karnego w 10 minucie i janusz gancarczyk strzelil w slupek
oraz w 112 minucie bylo zamieszanie i wystarczylo umiescic futbolowke w bramce a tu tak fatalnie przestrzelil
wiec brawo podbeskidzie szkoda ze przegraliscie
sytuacji niewidzialem ale z tego co czytalem to bramka dla gks-u ta 1 powinna byc nieuznana
podbeskidzie i tak dobrze gralo

Filip - 16 sierpnia 2013, 21:06:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
@pawel98 Redakcja pisze Katowice poniewaz. GKS-ów jest duzo.Jakby napisali GKS-Podbeskidzie to nie wiadomo czy to Tychy czy Katowice lub Belchatow.

Komo - 16 sierpnia 2013, 21:08:22 - *.205.110.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
GKS jest w Tychach lub Belchatowie...

bociek - 16 sierpnia 2013, 21:09:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie Michniewicz gdzie jest to Podbeskidzie ?

cezarenko - 16 sierpnia 2013, 21:10:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo gieksa za wygraną oby tak dalej w nastepnych meczach PP

Kuchenkorz - 16 sierpnia 2013, 21:14:58 - *.net-serwis.pl
nie zagrali Jagiełło oraz Kurowski i od razu są tego efekty...

west - 16 sierpnia 2013, 21:18:18 - *.adsl.inetia.pl
To było do przewidzenia zarząd Podbeskidzia wierzy w cuda tylko już same cuda nie wierzą w nich. A obiecywany pełnowartościowy napastnik kołacze się gdzieś w zaświatach zarząd się pomodli to na pewno przybiegnie do nas na kolanach żenady ciąg dalszy.Ciekawe czy nastąpi jakaś refleksja chyba że Telichowskiego przerobią na napastnika którym kiedyś był.

bolek - 16 sierpnia 2013, 21:18:57 - *.220.76.187 (*.20.246.93)
Nie widziałem meczu ,ale jeżeli w plebiscycie na najlepszego piłkarza Podbeskidzia "Ekstraklasa net" wygrywa junior Żegleń,to albo Podbeskidzie jest tak słabe ze trzeba to towarzystwo rozgonić,lub ten Żegleń to naprawdę duży talent.

anty - gor - 16 sierpnia 2013, 21:22:56 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
brawo GIEKSA liczylem ze wygracie z tymi slabeuszami

Dark - 16 sierpnia 2013, 21:25:36 - *.dynamic.chello.pl
jjj - Ja yhym, faworytem drużyna nie jest ekipa z T-Mobile Ekstraklasy.
pawel98 - Redakcje nie zwykle "skrótów" a takim jest jest GKS. Gdyby istniały oficjalne nazwy klubów jak KP Warszawa, TS Kraków czy KS Gdańsk to redakcja pisałaby nazwy miast.

Ted - 16 sierpnia 2013, 21:28:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać to gołym okiem DRUŻYNA Podbeskidzia KOMPLETNIE NIE PRZYGOTOWANA DO ROZGRYWEK !!! Pozdrawiam

oic. - 16 sierpnia 2013, 21:31:42 - *.dynamic.chello.pl
ekstraklasa albo śmierć?
który to już sezon wybieracie opcje śmierć?

anty - gor - 16 sierpnia 2013, 21:33:45 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
w tamtym sezonie jakims cudem nie spadli a powinni ale teraz to juz nic ich nie uratuje

dzidex - 16 sierpnia 2013, 21:34:37 - *.bb.sky.com
A ja sie pytam po raz kolejny ..Co z ta "forma" Podbeskidzia z wiosny? Oj szybciutko zapomnieli jak sie w pilke gra..i niech mi ktos powie ze nasza piłka jest "czysta"...

tomektsp - 16 sierpnia 2013, 21:34:39 - *.adsl.inetia.pl
brawo telichowski za gola
a jesli chodzi o zeglenia to trzeba dac czas chlopakowi
teraz zobaczycie jak podbeskidzie bedzie wygrywac w ekstraklasie
do anty gor
jesli twoim zdaniem podbeskidzie to slabeusze to czemu dopiero w dogrywce wygrali

Królowie Śląska GKS Tychy Polska

bolek - 16 sierpnia 2013, 21:43:15 - *.220.76.187 (*.20.246.93)
Kto oglądał mecz .Kogo można jakoś wyróżnić z Podbeskidzia,Bo na minus kolejny raz Adu.Skąd oni go wytrzasneli? Przecież to kopacz może na 3 ligę a nie Ekstraklasę.

555 - 16 sierpnia 2013, 21:44:27 - *.adsl.inetia.pl
Żadna tam niespodzianka... Michniewicz nigdzie na dłużej miejsca nie zagrzał, więc pewnie i stąd szybko poleci (zeszła runda to zasługa Kubickiego i Demjana). Fatalne przygotowanie do nowego sezonu plus mizeria w składzie. Meczu nie widziałem, ale z tego co czytałem to sędzia gwizdał ku uciesze takich klinicznych przypadków jak "anty-gor".

Tommaso - 16 sierpnia 2013, 22:01:08 - *.dynamic.chello.pl
Ludzi bylo spokojnie z 3, 5 kola ale na 90 zawsze nam zaniżaja

1@1 - 16 sierpnia 2013, 22:13:06 - *.c201.msk.pl
to na syberce jest Gieksa?

rudilf - 16 sierpnia 2013, 22:14:17 - *.252.59.184.internetia.net.pl
Puchar Polski znowu bedzie nasz znowu bedzie nasz!!!

soczen - 16 sierpnia 2013, 22:14:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pobeskidzie grało padline , w obronie znowu jak zakreceni a w ataku... to jeszcze nie ten poziom.
Miejmy nadzieję że się górale szybko podniosą i zaczną wygrywać.
Wie ktoś dlaczego nie grał Pietrasiak i Pawela?

rudilf - 16 sierpnia 2013, 22:16:52 - *.252.59.184.internetia.net.pl

soczen - 16 sierpnia 2013, 22:17:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mati21 - 16 sierpnia 2013, 22:19:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W następnej rundzie do Katowic przyjedzie ZAWISZA BYDGOSZCZ.

d - 16 sierpnia 2013, 22:25:05 - *.static.tychy24.pl
GKS-w jest 4 -ech Tychy Bełchatów, Jastrzębie no i Katowice

Dark - 16 sierpnia 2013, 22:38:16 - *.dynamic.chello.pl
jo - Nie, bo będzie "Tychy - Gryf" ewentualnie "Tychy - Gryf W.". : )

Majkel - 16 sierpnia 2013, 22:46:22 - *.dynamic.chello.pl
Brawo GieKSiarze oby tak dalej!!! Pitry brawo za brameczke na waGe awansu!!!
GieKSa&Banik&Torcida

macgyver17 - 16 sierpnia 2013, 22:52:25 - *.189.136.193
I tylko GieKSa na dobre i na złe..... Tylko GieKSa!!!

acme - 16 sierpnia 2013, 22:59:06 - *.tmodns.net
To wszystko przez Zaglenia .!

zed - 16 sierpnia 2013, 23:03:32 - *.dynamic.chello.pl
duża niespodzianka, Podbeskidzie chyba odpuściło PP na rzecz walki o utrzymanie.

Gyuma - 16 sierpnia 2013, 23:11:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smieszne jest to Podbeskidzie. Mam nadzieje, ze spadna.

Paprykarz - 16 sierpnia 2013, 23:15:51 - *.93.178.155.plusnet.pte-ag1.dyn.plus.net
No to w 1/8 mamy mecz GKS Katowice - Pogon Szczecin!!
Bo jutro Zjawisza z trojke dostanie. Zjawila sie w PP i zjawi na sezon w Ekstraklasie!!
WKS Zjawisza Bydgoszcz ;)

dynol - 16 sierpnia 2013, 23:16:20 - *.static.espol.com.pl
gksa z pogonią zagaracie jaka srawisza

makTSP - 16 sierpnia 2013, 23:27:33 - *.xdsl.centertel.pl
Sędzia Złotek przekręcił, kto był ten widział.
Ale GKS zagrał dobre spotkanie i widoczenie awansował zasłużenie

DP - 16 sierpnia 2013, 23:35:01 - *.free.aero2.net.pl
No i fajnie, zawsze będzie ciekawiej niż miałoby grać dalej Podbeskidzie.
Ale ta frekwencja... Blisko 300 tys. miasto, jakim są Katowice, a na meczu niewiele ponad 2 tys. ludzi. Wstyd, to mało powiedziane.

Domin - 16 sierpnia 2013, 23:46:38 - *.dynamic.chello.pl
Heheh fajnie gramy z GieKsa ;] Tylko POGON !!

BB - 16 sierpnia 2013, 23:46:46 - *.centertel.pl
do wrocławia z tym pajacem

1948 - 16 sierpnia 2013, 23:48:05 - *.146.29.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogon wom pokoze miejsce w szeregu:-)farbowane hanysy

Witkowski - 17 sierpnia 2013, 0:35:07 - *.centertel.pl
Cóż, zwycięstwo GKS pewnie zasłużone, ale druga bramka z ewidentnego spalonego: http://www.youtube.com/watch?v=b8UbvOO1kSE#t=1m58s

paFF - 17 sierpnia 2013, 6:27:34 - *.centertel.pl
to jednak mecz się odbył a na stronie 90minut było napisane że mecz dopiero dziś.

tomektsp - 17 sierpnia 2013, 7:57:46 - *.adsl.inetia.pl
mecz przelozyli na wniosek policji bo dzis rozwoj katowice - legia
i tu bede liczyl na wygrana rozwoju
mysle ze na plus telichowskiego i chrapka
ktory byl bliski strzelenia gola

1964 - 17 sierpnia 2013, 8:03:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzów około 4 tys. Klub jak zwykle podaje liczbę sprzedanych biletów, W kasie musi się zgadzać

fan TSP - 17 sierpnia 2013, 8:22:42 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Możecie obejrzeć skróty na you..e.com, druga bramka GKSu z metrowego spalonego. Brawo Sędzia!!! Dobrze , że w Ex takich partaczy nie ma.........

Kupie pate - 17 sierpnia 2013, 9:13:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy pod stadionem można kupić patelnie żeliwne???

Ketald - 17 sierpnia 2013, 10:12:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obejrzałem sobie skrót meczu i niezłe jaja, gol Pitrego chyba z 2 metrowego spalonego

Michał - 17 sierpnia 2013, 10:38:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To co sędzia wyrabiał to po prostu śmiech. Panie Złotek WSTYD!

jaro - 17 sierpnia 2013, 10:54:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
po raz kolejny 90 minut zaniza frekwencje tylko po co? w jakim celu? i czy tylko Gieksie? czy innym klubom tez?

bon - 17 sierpnia 2013, 11:10:53 - *.31.251.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzi opór...

dorian - 17 sierpnia 2013, 11:25:12 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
ZAWISZA bierzcie przyklad z GIEKSY musicie wygrac z tymi slabeuszami z podbeskidzia

Judasz - 17 sierpnia 2013, 11:25:28 - *.toya.net.pl
brawo GKS !!! zwycięstwo mimo iż nie najsilniejszym składem!!! tylko GIEKSA

max - 17 sierpnia 2013, 12:24:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polecam skrót na you tubie. Ten pan nie powinien już więcej sędziować.

KibicTSP - 17 sierpnia 2013, 12:43:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Macie jeszcze kasę, żeby przejść następną rundę? Może lepiej ją zostawić na utrzymanie? Pozdrowienia dla Katowic ze Bielska-Białej. TSP, wytrwałość się opłaci. Do boju, do boju, do boju TSP!

tspfan - 17 sierpnia 2013, 12:58:38 - *.111.34.169.ntlworld.ie
Wstyd dla Podbeskidzia, przegrać z pierwszoligowcem, grali padlinę i wygląda to bardzo kiepsko. Pierwszy karny dla GKSu bezdyskusyjny, drugiego nie widziałem, ale jeśli naprawdę było uderzenie łokciem, to też bezdyskusyjny. Natomiast bramka Pitrego z metrowego spalonego i to jest skandal.
Natomiast przy takiej grze TSP ciężko powiedzieć, czy by to wygrali.

jejjej - 17 sierpnia 2013, 13:00:05 - *.dynamic.chello.pl
smieszna liczba kibiców jak na mecz z druzyną z ex. i prawie derby a tak spinaja sie gieksiarze ile to kibiców mają hehehehehehehea tu ledwie 2tys hahahaha

widz - 17 sierpnia 2013, 14:37:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
sędzia pchoł jak mógł - ŻENADA

kibicowsko - 17 sierpnia 2013, 20:55:58 - *.hsd1.il.comcast.net
tragedia.
zawsze lubilem GKS Katowice i choc znam prezesa klubu ze szkolnej lawy nie jedno piwo razem wypilismy ale kibicuje TSPodbeskidzie.
to co pokazal na tym meczu sedzia, jak pchal GieKSe, rzuty karne i bramka na 2:1 ze spalonego wola o pomste do nieba.
futbol w tym kraju z takimi sedziami nadaje sie do przyslowiowej d.
jakby to bylo w Bielsku na stadionie to moznaby zaspiewac na sedziego znana przyspiewke:
ile Ci dali..(..) ile Ci dali?
sedzia ewidentnie po stronie GieKSy.
a TSP spokojnie puchar moze odpuscic i trzeba skupic sie na lidze bo nie ma zabawy.
GieKSa natomiast powalczy o awans i tego im zycze@!

N.K.W.D. - 17 sierpnia 2013, 21:09:05 - *.29.64.205