17 sierpnia 2013, 15:30 - Stalowa Wola (stadion MOSiR)

Stal: Tomasz Wietecha - Adrian Bartkiewicz, Michał Czarny, Michał Bogacz, Mateusz Kantor (90 Tomasz Majowicz) - Radosław Mikołajczak, Mateusz Argasiński, Wojciech Reiman, Damian Łanucha, Sylwester Sikorski (66 Artur Cebula) - Tomasz Płonka (46 Damian Juda).

Śląsk: Rafał Gikiewicz - Krzysztof Ostrowski (80 Mateusz Cetnarski), Mariusz Pawelec, Oded Gavish, Amir Spahić (60 Dudu Paraíba) - Sylwester Patejuk, Dalibor Stevanović (76 Jakub Więzik), Tomasz Hołota, Sebastian Mila, Sebino Plaku - Marco Paixão.

żółte kartki: Bogacz, Cebula - Plaku.

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 3000.

1/8 finału Pucharu Polski zostanie rozegrana 22 października i 5 listopada. Śląsk w tej fazie rozgrywek zagra ze zwycięzcą meczu Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok.

Puchar Polski 2013/2014

źródło: własne / lajfy.com / Echo Dnia / Sport.pl

ELITANIEPY - 17 sierpnia 2013, 17:59:44 - *.dynamic.chello.pl
Wiadomo

. - 17 sierpnia 2013, 18:00:39 - *.dynamic.chello.pl
w europie to potrafia grac, to ze olewaja mecze o 1,5pkt to jeszcze rozumiem ale tu nie wiele do wstydu by bylo

wojewoda - 17 sierpnia 2013, 18:02:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, że Stal przegrała może przynajmniej Śląsk nauczy się grać w ważnych meczach a nie sobie je olewać

fih - 17 sierpnia 2013, 18:02:49 - *.opera-mini.net (*.182.72.202)
jak Cetnarski ?

exKSZOgrac - 17 sierpnia 2013, 18:03:24 - *.251.119.196
@,: dobił po Paixao... Ot i Wiezadlo;)

portowiec - 17 sierpnia 2013, 18:04:32 - *.globalconnect.pl
Mam do was pytanie jak obstawilem 4 mecze Górnik zabrze , legia warszawa , sląsk wroclaw , lechia gdansk mecze pucharu polski na same zwyciestwa gosci to wygralem kase czy nie bo slask wygral ale podogrywce ?? to mi wszedl kupon ? ;d

bogdan - 17 sierpnia 2013, 18:04:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oficjalnie nie mamy zakaz

brian - 17 sierpnia 2013, 18:07:40 - *.77.124.251
no brawo. było ciezko, ale udało się pokazać prowincji, gdzie jej miejsce na futbolowej mapie Polski. teraz rewanż z Jagą za pierwszy mecz w lidze i Wisełka/ Lechia:-)

do portowi - 17 sierpnia 2013, 18:09:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Liczy sie wynik po 90 minutach do kuponu, chyba, ze dales jako awans druzyny.

LS - 17 sierpnia 2013, 18:12:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląsk wyrabia sobie kondycje przed Sevillą.

diaboloxl - 17 sierpnia 2013, 18:16:01 - *.tvsky.pl
wiezik to się w łks-ie czytaj rasiak nie nadawał to w slasku sobie poradzi?,ojciec działa i kasiorka wpada a się prawie nie gra

bolo - 17 sierpnia 2013, 18:24:18 - *.1.212.177
Sląsk hahahahahahaha ale wynik 1;1

F@n - 17 sierpnia 2013, 18:35:02 - *.tvkdiana.pl
Powinien być karny dla Stalówki przy stanie 1:0. Ewidentne zagranie ręką obrońcy Śląska. Szkoda, ale dobry mecz i wiele sytuacji z obu stron.

msc - 17 sierpnia 2013, 18:39:30 - *.tvkdiana.pl
Dudu ordynarnie zatrzymał piłkę ręką w polu karnym przy stanie 1-0, ślepi sędziowie nic nie widzieli, żenada.

adrian - 17 sierpnia 2013, 18:42:22 - *.tvkdiana.pl
Śląsk z pomocą sędziego gra dalej. Szkoda.

kibic - 17 sierpnia 2013, 18:44:34 - *.adsl.inetia.pl
śląsk ma zakaz wyjazdowy do końca roku jak by ktoś nie wiedział

Rks - 17 sierpnia 2013, 18:45:38 - *.dynamic.chello.pl
Jezsteśmy zawsze tam gdzie nasz Wks gra. byliśmy na meczu pozdro dla chłopaków z Wrocławia Śląsk &Motor eeooo

ztrybun - 17 sierpnia 2013, 18:48:59 - *.tvkdiana.pl
Mecz w pierwszej połowie wyrównany.Wiecej sytuacji bramkowych miała Stal i gdyby nie słabo dysponowany Płonka powinna prowadzic minimum 2 bramkami.Sląsk tą połowke całkowicie przespał raz tylko stwarzając sobie dogodną sytuacje.Druga połowa to juz zdecydowanie inna gra Sląska.Trener postawił na atak i goście zdecydowanie przyśpieszyli gre z która... również nie dawała Slaskowi sytuacji aby pokonac świetnie broniącego bramkarza Stali-T.Wietechy. Po kolejnym ataku i rzucie rożnym Stal objeła prowadzenie.Po stracie bramki Sląsk postawił wszystko na jedną karte i jeden z ataków przyniósł w 86 min wyrównująca bramkę. 4 min brakło od blamażu. W dogrywce lekka przewaga Slaska. Goscie z ekstraklasy lepiej kondycyjnie wytrzymali trudy 120-u min meczu rozgrywanego w ponad 30st upale. Stali należą się ogromne brawa za walke i ambitna postawę. W Sląsku na wyróznienie zasłużył ....Pawelec , Paxiao oraz... Więzik. In minus to gra Mili oraz Patejuka.

Racuch - 17 sierpnia 2013, 18:50:02 - *.tvkstella.pl

Mecz roznie sie mogl zakonczyc.do 90 minuty,byl wyrownany,byly podstawy na podyktowanie karnego dla Stalowki,sedzia tego nie zrobil czym pomogl Slaskowi w wygraniu tego meczu/

obiekt - 17 sierpnia 2013, 18:51:56 - *.tvkdiana.pl
Byłem na tym meczu jako korespondent jednego z portali sportowych i nie kibicowałem żadnej z drużyn, ale muszę przyznać, że Śląskowi awans się nie należał.
1. napastnik Stali wychodzi sam na sam, obrońca Śląska ciągnie go od tyłu za koszulkę - sędzia nie reaguje
2. dośrodkowanie Stali, zawodnik uderza głową, a Dudu ewidentnie ręką wybija na rzut rożny - cały stadion widział, tylko nie sędzia
3. przy bramce Więzika, Marco Paixao stanął na stopę bramkarza, przez co ten nie mógł się podnieść, a Więzik dobił do pustej bramki

mach - 17 sierpnia 2013, 18:59:33 - *.dynamic.chello.pl
obiekt.... wypunktowałeś trzy sytuacje według własnej oceny... nie jesteś obiektywny... gdyby Śląsk był skuteczny byłoby rekordowo w plecy... nawet gdyby uwzględnić te twoje żale

bo - 17 sierpnia 2013, 19:02:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam takie dziwne przeczucie, że gdzieś pod koniec września pożegnamy we Wrocławiu sympatycznego wąsacza Stacha. Orest szykuj się . Kompromitacja była dzisiaj bardzo blisko, panie Levy !

obiekt - 17 sierpnia 2013, 19:08:54 - *.tvkdiana.pl
mach, jakie sytuacje? poprzeczkę Mili, poza nią ze dwie dobre okazje... Stal miała dwa razy na początku meczu sytuacje sam na sam i też mogło być już 2:0 w 20 minucie.

do portowi - 17 sierpnia 2013, 19:12:36 - *.satfilm.net.pl
jesli nie typowales awansu a tylko wygrane to wtopa liczy sie wynik po 90 min

zks - 17 sierpnia 2013, 19:18:58 - *.185.c94.petrotel.pl
chyba kpicie ze zwalnianiem Levego ? Najlepszy trener w tej lidze.

bo - 17 sierpnia 2013, 19:19:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ktoś mi może wytłumaczyć co robi w kadrze I drużyny Sląska - p. Spahić ? Przecież ten facet bierze pewnie tyle kasy co 25% piłkarzy Stali. Dlaczego na stałe nie zostanie do końca kontraktu przesunięty do drużyny rezerw. Wiadomo, że do czewrca trzeba go trzymać, bo nikt cwaniaka-obibusa nawet za darmo nie weźmie !

wyssy - 17 sierpnia 2013, 20:20:36 - *.internetia.net.pl
bo to PP i oszczedza sie głownych graczy

Duszan - 17 sierpnia 2013, 20:35:57 - *.tvkdiana.pl
Dlaczego nie grał Tadeusz Socha, czyżby był oszczędzany na Seville ?

bylemnamec - 17 sierpnia 2013, 20:52:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oficjalnie widzów 3000. A w rzeczywistości 4500-5000. Szkoda Stalówki.

wDbyles - 17 sierpnia 2013, 21:05:03 - *.hosted-by.leaseweb.com
Oficjalnie to weź i wytrzeźwiej.

Gwidziales - 17 sierpnia 2013, 22:16:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oficjalnie w okolicach stadionu widziano zaparkowanych ok. 10.000 rowerów, w tym sporo Wigry 3. Kolegom z Suwałk się poj...ło i przyjechali nie na ten mecz co trzeba - po raz kolejny wyjazdowe 0 w Lublinie. Miasto Rowerów, Stalowa Miasto Rowerów!!! Motor ponad wszystko! Pozdro dla WKSu!!!

Kucharski - 17 sierpnia 2013, 22:23:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Duszan - Socha już wyjechał negocjować Z PSG warunki indywidualnego kontraktu, a Tobie nic do tego! Ma chłopak żyłkę do gry i w końcu go docenili! A Ty siedź przed kompem i dalej klikaj póki Ci internetu nie odłączą!

rowiesnik - 17 sierpnia 2013, 22:52:27 - *.tvkstella.pl
dawno nie bylem na meczu stali ale takie dosrodkowania jakie wykonywal argasinski to jest mistrzostwo, graj tak dalej, trenuj trenuj widze Cie w ekstraklasie za dwa-trzy sezony pozdro!

buehehe - 18 sierpnia 2013, 0:09:04 - *.39.164.11
motur szarowola się wypowiada bueheheh.

metyl - 18 sierpnia 2013, 10:16:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
buehehe - nie mając nic do powiedzenia po ch... zaśmiecasz forum swoim nędznym wpisem?

old - 18 sierpnia 2013, 10:47:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
całą robotę dla WKS zrobił ... właśnie .. Więzik

bylemnamcz - 18 sierpnia 2013, 10:54:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do wDbyles : Chyba wiem ile ludzi było bo tam byłem w przeciwieństwie do Ciebie kolego z lublina. Twój Motorek grał z Wigrami, tym się zajmuj. Tam możesz swoje żale wylewać. NIE TU ! Hej ZKS

metyl - 18 sierpnia 2013, 11:36:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do bylemnamcz - "oficjalnie" - rozumiem, że są to dane organizatora, więc nie wiem w jakim celu miałby on zaniżać frekwencję? Pewnie frekwencja była duża wyższa niż na spotkaniu np. z Pelikanem stąd Twoje przekonanie o tych 4.500 osób bo nie sądzę, że wszystkich liczyłeś ;-)))

tony - 18 sierpnia 2013, 11:43:33 - *.interblock.pl
metyl, frekwencja była wyższa, niż te podane 3000. Ja osobiście szacuję frekwencję wczorajszego meczu na 4000-4500. Organizator nie mógł podać więcej, ponieważ 3000 to oficnajlne dane, odnośnie pojemności stadionu. Jeśli nie byłeś na meczu, nie widziałeś, to nie komentuj w ten sposób.

kibic STW - 18 sierpnia 2013, 12:27:19 - *.tvkstella.pl
Gołym okiem było widać panie i panowie , niedowiarki wszystkich maści , że było ponad 4tyś na stadionie Tylko Stal , Tylko ZKS !!!

metyl - 18 sierpnia 2013, 20:28:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ok chłopaki. Niech Wam będzie, w końcu za rywala mieliście Śląsk Wrocław więc mobilizacja musiała być pełna!

stalowiak - 18 sierpnia 2013, 22:44:28 - *.interblock.pl
Wejdzcie na obojetnie jakie fora ze zdjeciami i kropkujcie, nowa trybuna ponad 2.500 ludzi, mlyn około 500 osób, stara kryta ponad 1000... ;)zreszta... kto był ten widział.

TSW - 19 sierpnia 2013, 10:19:39 - *.bt.net (unknown)
Stalowiaki i inne, a co sie tak jaracie czy Was było 4 czy może 5 tysięcy ? tak czy siak jesteście leszcze