Wisła: 93. Daniel Szczepankiewicz - 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 14. Marko Radić, 17. Arkadiusz Mysona - 7. Krzysztof Janus (68, 16. Fabian Hiszpański), 4. Jacek Góralski, 25. Filip Burkhardt (76, 18. Piotr Wlazło), 10. Janusz Dziedzic (82, 9. Łukasz Sekulski), 8. Paweł Kaczmarek - 11. Marcin Krzywicki.

żółte kartki: Kurzawa, Szary, Kutarba - Krzywicki, Radić.

źródło: własne / Wisła Płock / SportSlaski.pl

pok - 17 sierpnia 2013, 21:21:51 - *.plock.mm.pl
Brawo Wisła.Cięzki rywal,który chciał sie pokazac u siebie.Brawo!

tomasz - 17 sierpnia 2013, 21:22:23 - *.class101.petrotel.pl
brawo Petra!

R - 17 sierpnia 2013, 21:22:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo chłopaki za walkę. Kolejny cenny punkt. ZKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WiślakP - 17 sierpnia 2013, 21:23:09 - *.adsl.inetia.pl
Oj Wisła, strata punktów, bo padł samobój. Jest niedosyt, chociaż wcześniej każdy brał by remis w ciemno. Ale jak sie prowadzi, i traci bramkę samobójczą, to jest żal. Ale i tak-MAMY LIDERA, Hej WISŁA MAMY LIDERA

P - 17 sierpnia 2013, 21:25:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Nafciarze ! kolejny mecz bez porazki, super Krzywy ! Teraz jedziemy z Dolcanem za tydzień !!

szkoda - 17 sierpnia 2013, 21:27:14 - *.centertel.pl
Szkoda bo powinna byc wygrana, ale nie ma co darowanemu koniowi w zeby zagladac brawo WISLA, 23 mecz do kolekcji WISLA nadal niepokonana na boiskach ligowych od 23 meczow AVE ZKS!

zks - 17 sierpnia 2013, 21:29:45 - *.185.c94.petrotel.pl
Fajnie ze Krzywicki znalazl w koncu klub w ktorym mu ufaja i odplaca sie dobra gra. ze stylu gry to 100% przeciwienstwo typowego pilkarskiego dwumetrowca.

Krupsky - 17 sierpnia 2013, 21:32:26 - *.olsztyn.vectranet.pl
brawo Wisełka, dobry mecz, powinny 3pkt jechać do Płocka ale cóż pech... ehh bywa bedzie dobrze,takiej gry to sie nie spodziewałem w tym sezonie(tak dobrej)- SUUUPER! Do przodu! TYLKO Płocka Wisła!

Nafciarz - 17 sierpnia 2013, 21:35:07 - *.adsl.inetia.pl
w najgorszym przypadku po rozegraniu całej kolejki na które miejsce możemy spasc?

kokus - 17 sierpnia 2013, 21:38:28 - *.dip0.t-ipconnect.de
Szkoda i tyle! Ale brawo ROW!Jeszcze bez porażki-przyjdą i zwycięstwa! Frekwencja całkiem całkiem co najmniej 4500 !

ZKS - 17 sierpnia 2013, 21:39:01 - *.172.252.226
Na pierwsze co za pytanie

ara - 17 sierpnia 2013, 21:42:29 - *.172.252.203
Dobry wynik dla Arki.

Nafciarz - 17 sierpnia 2013, 21:42:42 - *.adsl.inetia.pl
jak na 1 jak dużo zespołów moze nas wyprzedzic...

MvP - 17 sierpnia 2013, 21:51:41 - *.centertel.pl
matematycznie na 7 :-(

jaculski - 17 sierpnia 2013, 21:57:02 - *.zone7.bethere.co.uk
Super, jestem z was dumny. Hej ZKS!!!

nowy1 - 17 sierpnia 2013, 22:16:34 - *.leon.com.pl
Mecz na remis. W pierwszej połowie goście mieli może lepsze sytuacje ale i ROW miał okazje. W drugiej połowie Wisła więcej miała z gry ale sytuacji groźnych więcej stworzył ROW. W polu karnym gości dwukrotnie ordynarnie za koszulkę był trzymany Cisse i w jednym przypadku była chyba ręka obrońcy. Ostatnie 10 minut ROW opadł z sił ale Wisła nie stworzyła żadnej sytuacji poza wrzutkami w pole karne.

gruby - 17 sierpnia 2013, 22:17:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Idrissa Cisse to jest koń , za Prezesa do Górnika w razie ewentualnego transferu

sulek - 17 sierpnia 2013, 22:29:14 - *.leon.com.pl
Mecz na remis, ale ze wskazaniem na Wisłę.
Z piłkarzy Góralski na plus, pomimo samobója i niewykorzystanej sety w 5 minucie, Krzywicki wybornie. Kaczmarek coś się starał, dorzucał jednak to było takie średnie. Spodziewałem się więcej po Burkhardtzie, jakoś nie widoczny w meczu.
Szczepan jak zwykle pajacował.
Nafciarzy w Rybniku ok. 20, na początku starali się dopingować, w 2 połowie siedzieli cicho aż do 85 minuty.

aaa - 17 sierpnia 2013, 22:34:03 - *.adsl.inetia.pl
matematycznie na 7, dobre, chyba bez uwzględniania meczy pomiędzy sobą zespołów z wyższych miejsc.

Zez - 17 sierpnia 2013, 22:34:05 - *.leon.com.pl
Sulek - tak. Mecz na remis. W II połowie rządziła Wisła, ale ROW miał więcej sytuacji. Z trzech kontrowersyjnych w polu karnym powinien być przynajmniej jeden karniak dla ROW. Gdyby Cisse mniej protestował, to byłby na pewno. Swoją droga druga bramka dla ROW to bramka Cisse. Poszedł po linii od połowy mijając trzech zawodników. Samobój był nieudana próba zatrzymania Cisse.

sulek - 17 sierpnia 2013, 22:42:43 - *.leon.com.pl
Nie wiem jak wyglądają dokładne statystyki, jednak gra Wisły w pierwszej połowie wyglądała dużo lepiej. Druga połowa to była totalna klapa w wykonaniu obydwóch ekip. Więcej spodziewałem się od ultrasów Rowu. Oprawa nie zachwyciła, a był to powrót pierwszej ligi po latach do Rybnika...

kokus - 17 sierpnia 2013, 22:45:09 - *.dip0.t-ipconnect.de
Jakie wskazanie na Wisłę ? Jasne ze ROW miał więcej sytuacji. Ty se możesz mieć 70% posiadania piłki no i co z tego?W środku pola kopać ?

brz - 17 sierpnia 2013, 23:10:21 - *.216.c71.petrotel.pl
Nie na 7 tylko najniżej na 6, zresztą co to za znaczenie

zks - 17 sierpnia 2013, 23:20:55 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Wisełka!
Za tydzien mecz na szczycie z.. Dolcanem :D
23 mecze bez porazki, moze uda sie dojsc do 30?

kibic - 17 sierpnia 2013, 23:28:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"ultrasów ROWu"
a coś takiego w ogóle istnieje??

can pack - 17 sierpnia 2013, 23:39:02 - *.219.50.125
a pamiętacie maecz z włochami w płocku?

Markus - 17 sierpnia 2013, 23:55:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedną miłość mam to Płocka Wisła dla niej serce me to nie zmieni się choć milion jest dróg moim życiem klub na zawsze kocham Cię niech każdy o tym wie...... tak trzymać punktować w każdym meczu jak do tej pory i będzie naprawdę dobrze aviva aviva aviva ZKS!!!!!!!!

bauer - 18 sierpnia 2013, 0:16:44 - *.sileman.net.pl
to byl mecz przyjazni ??
Petra ma sztame z Gornikiem a ROW to FC Gornika

do bauer - 18 sierpnia 2013, 0:27:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ROW nie jest Fc Górnika, Petrochemia nie ma już zgody z Górnikiem!!

kombajnist - 18 sierpnia 2013, 0:28:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem , widziałem i moim zdaniem wynik zasłużony choć okazji do zdobycia zwycięskiego gola było nie miara Brawo ROW bo niby 4 mecz i 4 remis ale widać po grze że spokojnie sobie dają radę w 1 lidze Frekwencja : myślę że z 5 tyś. było spokojnie

Haha - 18 sierpnia 2013, 0:30:58 - *.internetia.net.pl
w jakim Wy świecie żyjecie ludzie. Petrochemia już długo nie ma zgody z Górnikiem, a ROW nie jest żadnym fc. W okół Rybnika jest dużo klubów typu Górnik, Ruch, GKS Katowice, Polonia Bytom itp. itd. więc rozkręcanie się idzie powoli. 5000 ludzi to było max na ile dopuściła ilość biletów.

Franio - 18 sierpnia 2013, 0:31:09 - *.leon.com.pl
Mecz ok, ale w kolejce za piwem to się stało prawie pół godziny ...

aztecs - 18 sierpnia 2013, 5:40:09 - *.13-2.cable.virginmedia.com
ROW jest FC Górnika. Każdy kto uważa inaczej to żyje w swoim świecie i nie zna sie na realiach kibicowskim w subregionie zachodnim

RybniccyZa - 18 sierpnia 2013, 8:24:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzień dobry i do widzenia I ligo!
Energetyk był i będzie fac clubem Górnika Zabrze nikt NIGDY tego nie zmieni!!!!!!!!!

adikol516 - 18 sierpnia 2013, 8:41:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co Wy wypisujecie. ROW i KSG to jedność, a kibiców było 6 tysięcy, czyli tyle ile biletów przygotowali

FC.KNUROW - 18 sierpnia 2013, 8:44:04 - *.opera-mini.net (*.108.208.162)
Zgadza się,Rybnik to FC.Górnika Zabrze tak samo jak Knurów - tylko mi się coś pomieszalo bo w moim sercu Gdyńska Arka ... na zawsze!!! Pozdrawiam wszystkich Arkowców z Knurowa.

Obiektywny - 18 sierpnia 2013, 8:59:15 - *.31.74.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przy bramce samobójczej Gorala to złe zagranie Kaczmarka i z tego poszła kontra Cisse . Ogólnie dobry mecz , Hiszpan dobra zmiana .

DonPedro - 18 sierpnia 2013, 9:11:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajny meczyk. Ludzi sporo bo sie zabek z sasiednich gmin nazjezdzalo. Jakby to kolidowalo z meczem Gornika to by bylo o 2 tys. mniej ludzi. Nastepna w Rybniku Sandecja. Wydaje sie ze frekwencja bedzie spadac. Zawsze pierwsze szpile to optymizm i sie ludzie z przypadku cisna na trybuny a potem juz tylko zdecydowani.

FC Kutno - 18 sierpnia 2013, 10:36:32 - *.26.74.54
Dobry mecz, szacunek dla kibiców ROW Rybnika I Górnika Zabrze. TERAZ WSZYSCY NA DOLCAN!!!

ROW - 18 sierpnia 2013, 11:03:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj napinacze :D Don Pedro to się zdecyduj czy żabki z okolicy czy ludzie z przypadku,pozatym Górnik grał w Bełchatowie mimo to wielkie dzięki dla KSG i Concordii za wsparcie

dsds - 18 sierpnia 2013, 11:06:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pełno tu napinaczy prawdopodobnie z Wodzisławia Jastrzębia itp bo ich kluby po pastwiskach grają

do dsds - 18 sierpnia 2013, 11:30:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Energetyk był,jest i będzie fan clubem Górnika!
Nikt i nic nigdy tego nie zmieni,jesteśm sługami i nie mamy zdanie w żadnym temacie!

do dsds - 18 sierpnia 2013, 13:24:09 - *.internetia.net.pl
Jastrzębie i Wodzisław długo grały w klasach wyższych niż ROW więc się nie napinaj, bo jak Janik nie znajdzie kasy to będzie z ROW-em to samo.
Zobacz ilu graczy ROW-u grało kiedyś w Jastrzębiu z obecnej kadry: Kostecki, Buchała, Wieczorek, Feruga a jeszcze wcześniej grali Paś, Wrześniak, Sałek, Skrocki.

krys - 18 sierpnia 2013, 13:34:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki powód tak malej liczby Nafciarzy w Rybniku ?

email - 18 sierpnia 2013, 13:34:54 - *.34.217.136
Dlaczego na mecze Energetyka chodzi tak mało ludzi? Widziałem zdjęcia i jestem przerażony tymi pustkami na trybunach!!! To na Niecieczę chodzi więcej ludzi, jak na Energetyk.

arda - 18 sierpnia 2013, 13:49:35 - *.altkom.net
czy ktoś obeznany jest w stanie odpowiedzieć na pytanie ile było widzów na meczu ??

Płockier - 18 sierpnia 2013, 13:53:12 - *.plock.mm.pl
Email ja też widziałem zdjęcia i stadion był dobrze zapełniony, było około 5k, więc jak najbardziej się dobrze zaprezentowali brawo przynajmniej normalne miasto z kibicami a nie jakas wioska.

Piła - 18 sierpnia 2013, 14:05:09 - *.180.121.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Za ta stratę Kczmarka na 2:2 , to posadzil bym gościa na ławę niech przemysli i nie gwiazduje . jak widać na wideo to strata i stoianow. Góral był 4-5 metrów za nim i gonił do końca .

bystry - 18 sierpnia 2013, 19:14:42 - *.166.191.130.static.lyse.net
Ponawiam moje pytanko.
Jkiemu klubowi sie kibicuje w Plocku Wisle czy Petrze??

WP - 18 sierpnia 2013, 19:36:33 - *.class100.petrotel.pl
Słabo bystry jesteś widać. Wystarczy poszukać na YT czy w necie, zobaczyć oprawę czy posłuchać dopingu. Wisła wróciła kilka lat temu do swojej historycznej nazwy. Petrochemia to był zakład i sponsor klubu, od którego później wzięła się nazwa. Ze względu na czasy pierwszego awansu do ekstraklasy (wtedy 1 ligi) pozostał senstyment u kibiców do Petry i do tej nazwy. Chodziło wtedy po kilkanaście tysięcy ludzi na każdy mecz, a nasz awans świętowało prawie 20tysięcy ludzi. Więc podsumowując - kibicuje się w Płocku Wiśle, ale ze względu na szacunek dla dawnych czasów usłyszysz też czasem na stadionie okrzyki - Petrochemia ZKS !

WP - 18 sierpnia 2013, 19:41:27 - *.class100.petrotel.pl
Petra to także nazwa używana przez grupy hools.

real - 18 sierpnia 2013, 20:50:18 - *.1000lecie.pl
Ale jak można nazwać klub rów - to takiej wichury jeszcze w 1 lidze nie było ... Ale im roznieśli rowa ...

kokus - 18 sierpnia 2013, 20:58:21 - *.dip0.t-ipconnect.de
@email
Pustki widzisz bo stadion wielki ;)

ZKS - 18 sierpnia 2013, 22:50:21 - *.26.74.54
W Płocku wszyscy kibicują Wiśle. Dzisiejsza Petra to przede wszystkim grupy kibiców związanych z hools.

ziutek - 19 sierpnia 2013, 13:32:16 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
szacunek za frekwencje

gliwickiza - 19 sierpnia 2013, 16:11:32 - *.182.137.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo ROW .Wisła jest tylko jedna ta z Płocka

Obstawiacz - 19 sierpnia 2013, 16:49:58 - *.dynamic.chello.pl
Następny mecz ROW przegra. Na 80 proc., a na ponad 90 proc. nie zremisuje. Obliczyłem, że bardzo rzadko zdarzają się kolejne remisy po czwartym remisie z rzędu. Na cztery z pięciu przypadków taka drużyna przegrywa następny mecz. Dlatego w następnym meczu warto postawić u buków mecz Flota Świnoujście - ROW Rybnik 1, a jeśli chce się mieć prawie stuprocentową pewną pewność trafiania typ 12. Kurs powinien być w miarę dobry. Kiedyś postawiłem na 12 mecz Miedź Legnica - GKS Katowice, który był po czterech remisach z rzędu GKS-u Katowice i GKS Katowice wygrał (nie zremisował), a ja wygrałem pieniądze.