18 sierpnia 2013, 14:29:04 - euzi
Gol Tomasza Zahorskiego

Tomasz Zahorski strzelił gola dla San Antonio Scorpions w meczu amerykańskiej NASL przeciwko Fort Lauderdale Strikers. Były reprezentant Polski w 45. minucie dał swojej drużynie bramkę kontaktową, ale klub z Teksasu nie zdołał jednak odrobić strat i przegrał 1-2 (1-2). To trzeci gol Polaka w tym sezonie.

18 sierpnia 2013, 2:30 - San Antonio (Toyota Field)
San Antonio Scorpions 1-2 Fort Lauderdale Strikers
Tomasz Zahorski 45 - Martín Núñez 2, Mark Anderson 15

żółte kartki: Stefan Antonijevic, Darnell King, Yaikel Pérez (Fort Lauderdale).

sędziował: Donald Dellavia.
widzów: 6105.

Zahorski rozegrał całe spotkanie, podobnie jak jego kolega z drużyny oraz były obrońca Lechii Gdańsk Luka Vučko. San Antonio Scorpions po trzech porażkach zajmują ostatnie miejsce w tabeli sezonu jesiennego.

pit - 18 sierpnia 2013, 14:49:22 - *.xdsl.centertel.pl
a ja wczoraj postawilem na druzyne tego cieniasa.. fakt ze kupon byl for fun ale i tak liczylem ze te cieniasy potrafia cos wiecej..

lolo - 18 sierpnia 2013, 14:53:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
cienias w cienkiej druzynie wyladowal

pep - 18 sierpnia 2013, 16:00:02 - *.rudaslaska.vectranet.pl
a co to za kase tam płacą??? 2do3tyś dolarów. Takie płace są u nas w I-lidze w średnim zespole. Tam gra bo nikt inny go nie chciał...

df - 18 sierpnia 2013, 16:25:05 - *.xdsl.centertel.pl
jakbym miał wybór I,II liga Polska a gra w 2 lidze USA z płacą w dolarach i mieszkaniem w Stanach to wiadomo co bym wybrał

wasdas - 18 sierpnia 2013, 17:28:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda tylko że nie można awansować

grs - 18 sierpnia 2013, 17:49:37 - *.static.korbank.pl
International level!

Adam - 18 sierpnia 2013, 18:47:00 - *.ssp.dialog.net.pl
Tak się śmiejecie a więcej kibiców na meczu niż na ŁKS'ie w ekstraklasie. Pozdrawiam normalnych.

Kiki - 18 sierpnia 2013, 20:04:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zahor, nie ośmieszaj w tej lidze emerytów, nie masz przecież 38 lat !
Wracaj do Olsztyna bo w Stomilu napadziory na poziomie A-klasy. Jeśli chodzi o forsę - myślę, że Biedrza znalazłby 10-12 tyś. zł/miesiąc. Jakby nie znalazł to oddałby ze swojej pensji, która bierze za friko.

DENIS - 18 sierpnia 2013, 21:13:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl