18 sierpnia 2013, 22:54:45 - Tony
Czerwona kartka Pawła Kieszka

Bramkarz Vitórii Setúbal Paweł Kieszek obejrzał czerwoną kartkę w przegranym 1-3 (1-0) meczu 1. kolejki portugalskiej ekstraklasy przeciwko FC Porto. Polak przebywał na boisku do 49. minuty, po czym musiał opuścić plac gry.

18 sierpnia 2013, 21:00 - Setúbal (Estádio do Bonfim)
Vitória FC Setúbal 1-3 FC Porto
Rafael Martins 14 - Josué 49 (k), Juan Quintero 61, Jackson Martínez 88

żółte kartki: Ricardo Horta, Bruno Sabino, Ramón Cardozo, Nélson Pedroso - Fernando, Josué, Aléx Sandro.
czerwona kartka: Paweł Kieszek (49. minuta, Vitória Setúbal, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: João Carlos Santos Capela (Lizbona).

bbb - 18 sierpnia 2013, 22:56:21 - *.nidzica.vectranet.pl
no brawo do tego momentu prowadzili 1-0 z Porto...

kaczazupa - 18 sierpnia 2013, 23:04:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oj, Porto, słabiutko, Nakoulmy wam trzeba...

Mądry - 18 sierpnia 2013, 23:07:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mamy tylu bramkarzy...
A rywalizacja w reprezentacji odbywa się między celebrytą a zgrywusem !!!
I jest to nie zdrowe.

Porto - 18 sierpnia 2013, 23:08:16 - *.warszawa.vectranet.pl
dajemy rade bez Nakoulmy

oic. - 18 sierpnia 2013, 23:32:57 - *.dynamic.chello.pl
czy mi się wydaje czy on dość często łapie te czerwone kartki?

Maxi - 18 sierpnia 2013, 23:33:40 - *.dynamic.chello.pl
Mądry to może podaj jakieś konkretne nazwiska bramkarzy którzy mają wystarczające umiejętności i doświadczenie na kadrę?

Mądry - 18 sierpnia 2013, 23:41:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sandomierski,Kieszek,Skorupski,Kurto,Kuszczak, Fabiański,Tytoń...
Być może oni wszyscy są słabsi od naszych dwóch "jedynek"...ale może są bardziej NORMALNI.
A rep.Polski potrzeba NORMALNOŚCI a nie zamieszania z gwiazdami.

ygly - 19 sierpnia 2013, 0:27:48 - *.zamosc.mm.pl
Panie mądry, jednak wszyscy z tych panów albo wpuszczają dużo szmat, albo nie wpuszczają ich wcale, bo nie grają. Taka gratka.

yoyoł - 19 sierpnia 2013, 1:55:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@mądry:
nie ćpaj tyle, najlepszy polski bramkarz Boruc, potem na równi mniej więcej Kuszczak Fabiański i młody Szczęsny potem długo długo nic i tytoń. Reszta tych co wymieniłeś nie jest nawet średnia... normalności brakuje? wyrzucić lewandowskiego i tak nic na tym boisku nie robi tylko człapie spacerkiem, do główek nie skacze bo po co? do prostopadłej nie ruszy bo on do nóżki musi mieć a jak strzeli zza szesnastki to kulanke w ręce bramkarza albo na wiwat, największy impotent w ataku od czasu warzychy. aha Tevez Davids Balotelli - zupełnie normalni ludzie, widzę że twoja ksywka to tak dla zmyłki

pawcio426 - 19 sierpnia 2013, 9:15:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nienawidzę już tego sędziego!

Mądry - 19 sierpnia 2013, 9:54:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:yoyoł
Nie ćpam,nie palę papierosów nawet w przeciwieństwie do wielu...
Nie rozmawiamy teraz o Lewandowskim !!!
Co z tego że z Ukrainą stał na bramce pan szalenie dowcipny Król Artur jeżeli po paru minutach było 0:2.na własnym boisku...

Castorp - 19 sierpnia 2013, 10:18:33 - *.multi-play.net.pl
bbb,to nie Kieszek faulował przy karnym(kto widział ten wie):zawodnik Porto po strzelonym karnym chciał Kieszkowi odebrać piłkę,a ten "strzelił" go z łokcia. Dwie następne bramki to konsekwencja grania przez Vitorię w 10(co nie zmienia faktu,że Porto w całym meczu było lepsze).

DENIS - 19 sierpnia 2013, 16:57:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie dość że przegrali to jeszcze czerwona kartka gorzej chyba sezonu nie można rozpocząć

korek - 19 sierpnia 2013, 18:45:42 - *.150.59.98.tmi.telenormobil.no
Piotr Leciejewski . tego człowieka warto byłoby sprawdzić w kadrze . wielokrotnie widziałem go w akcji . zarówno na linii jak i na przedpolu - kapitalny!!!!!!1 fenomenalne recenzje w prasie . tylko szkoda że norweska Tippeligaen jest tak bardzo niedoceniana . warto dać mu szanse ........