19 sierpnia 2013, 22:21:12 - nn17
Bramka Piotra Celebana

Piotr Celeban strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie. W spotkaniu piątej kolejki rumuńskiej Ligi I FC Vaslui z Polakiem w składzie pokonał 1-0 (1-0) Săgeatę Năvodari. 28-letni obrońca rozegrał cały mecz w barwach gospodarzy.

19 sierpnia 2013, 20:30 - Vaslui (Stadionul Municipal)
FC Vaslui 1-0 Săgeata Năvodari
Piotr Celeban 26

żółte kartki: Lucian Sânmărtean, Madson - Apostol Muzac.

sędziował: George Rădulescu.

Inny polski zawodnik Jakub Wilk (Vaslui) rozegrał cały mecz.

t. - 19 sierpnia 2013, 22:22:13 - *.97.91.43
I tak ma być! Brawo Piotrek!

wislak - 19 sierpnia 2013, 22:24:48 - *.net.stream.pl
Dobry ten Celeban mógłby grać w lepszym klubie

asystent - 19 sierpnia 2013, 22:24:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Fornalik go na 10 minut wpszuscza...Glik wysoki, Celeban szybki i tak powinien wyglądac środek

kszo - 19 sierpnia 2013, 22:30:57 - *.45.111.206
powinien grac w lepszym klubie swoja droga gdyby kuchrski byl jego menago to juz by wszystkie serwisy sportowe mowily o perzejsciu do realu lub bayernu
a jesli chodzi o kadre to na dzien dzisiejszy to wlasnie celeban z glikiem powinni grac na srodku

wujeksopra - 19 sierpnia 2013, 22:31:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego on nie jest podstawowym obrońcą w reprezentacji? To cztery pozycje i na pewno On powinien grać!

Baca - 19 sierpnia 2013, 23:14:34 - *.bb.sky.com
Niestety liga rumuńska lepsza od naszej. Nasi u nich grają a nie oni u nas. Już w środę się przekonamy i ocenimy gdy naprzeciw siebie staną Steaua i Legia. Trzeba mieć nadzieję.

slawek - 20 sierpnia 2013, 0:18:14 - *.adsl.inetia.pl
Przynajmniej mu się bramki nie pomyliły w którą ma strzelać jak naszemu gwiazdorkowi z Dortmundu w Brunszwiku

Boateng - 20 sierpnia 2013, 2:13:36 - *.246.124.200
Może go do ataku przestawią, bo strzela więcej goli niż 95 procent polskich napastników.

pawcio426 - 20 sierpnia 2013, 8:40:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl