23 sierpnia 2013, 11:38:31 - MichalMKS
Damian Gieracz piłkarzem Rozwoju

Bramkarz Damian Gieracz został nowym zawodnikiem Rozwoju Katowice. Do drugoligowca trafił na zasadzie rocznego wypożyczenia z Siemianowiczanki Siemianowice Śląskie.

W swojej karierze grał także m.in. w Zagłębiu Sosnowiec oraz Zagłębiaku Dąbrowa Górnicza.

Rozwój - 23 sierpnia 2013, 13:49:18 - *.dynamic.chello.pl
@Do Rozwój - ale kurde po co 4 bramkarzy w kadrze (z czego dwóch słabych) kiedy np. na ataku mamy tylko 2-3 zawodników.
Niech sprzedadzą nawet za dwie piłki Płonkę i/lub Fabera (chciaż jego to można tylko wypożyczyć), bo po co oni?

Kolo - 23 sierpnia 2013, 14:16:57 - *.katowice.multimetro.pl
@Rozwój: Kaj ty widzisz dobrych bramkarzy w Rozwoju?! Gieracz nie zanosi się na jakiegoś dobrego bramkarza, a Sławik ma przebłyski raz dobrze broni raz trocha gorzej.

Rozwój - 23 sierpnia 2013, 15:18:35 - *.dynamic.chello.pl
@Kolo- raz lepiej, raz gorzej? 3 mecze w lidze 3 czyste konta. Z legią może i nie wyszło mu (przymajmniej przy jednej bramce zawalił) no ale błędy zdarzają się nawet najlepszym, a Sławik to tylko dobry II ligowiec...

Kolo - 23 sierpnia 2013, 15:26:04 - *.katowice.multimetro.pl
@Rozwój- Może z Sławikiem trochę racji masz, ale z tego co widziałem w necie to ten Gieracz jest o klasę gorszy od Fabera.

Grzybiarz - 23 sierpnia 2013, 16:52:10 - *.toya.net.pl
Prawie jak Gierczak

Calvin - 23 sierpnia 2013, 17:22:59 - *.e-siemianowice.pl
Widziałeś w necie, że jest słaby ? :D Jakbyś widział jakikolwiek jego mecz to byś wiedział, ze gościu ma potencjał i papiery na granie dlatego jego transfer do Rozwoju nie jest przypadkiem.

zaglebiak - 23 sierpnia 2013, 17:27:30 - *.dynamic.chello.pl
Perspektywiczny w miarę młody bramkarz, jak był w formie wiele pokazywał w Zagłębiaku ale dawno nie bronił.

Ktoś - 23 sierpnia 2013, 18:15:29 - *.katowice.multimetro.pl