25 sierpnia 2013, 6:58:21 - Tony
Gol Tomasza Zahorskiego

Tomasz Zahorski strzelił gola dla San Antonio Scorpions w przegranym 1-2 (0-1) wyjazdowym meczu amerykańskiej NASL przeciwko New York Cosmos. Były reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie. To czwarty gol Polaka w tym sezonie.

25 sierpnia 2013, 1:00 - Nowy Jork (James M. Shuart Stadium)
New York Cosmos 2-1 San Antonio Scorpions
Diomar Díaz 42, Henry López 90 - Tomasz Zahorski 64

żółte kartki: Diomar Díaz - Greg Janicki, Kevin Harmse, Pat Phelan, Wálter Ramírez.
czerwona kartka: Greg Janicki (52. minuta, San Antonio, za drugą żółtą).

sędziował: Jose Carlos Rivero.
widzów: 6852.

Całe spotkanie w barwach zespołu z San Antonio rozegrał także były zawodnik Lechii Gdańsk Luka Vučko.

Newyorker - 25 sierpnia 2013, 7:10:08 - *.nyc.res.rr.com
C'mon Cosmos!!! NY rules

Figo - 25 sierpnia 2013, 7:15:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A tak Fornalik narzeka że nie ma napastnika...

.ycom - 25 sierpnia 2013, 7:27:17 - *.rdns.blackberry.net
SA stracili drugiego w 92 minucie nie 90.Obie druzyny podawaly do tylu kiedy tylko mogly.Obie obrony bardzo chwiejne.Szetela niewidoczny.

Macko - 25 sierpnia 2013, 7:39:40 - *.is.net.pl
w Druzynie NY Cosmos gra Marcos Senna mistrz europy z 2008 i byly pilkarz Villareal

ju - 25 sierpnia 2013, 8:34:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zahorski jest lepszy od Lewandowskiego.Zanim ktoś mnie naskoczy,niech zobaczy,ile Lewandowski bramek z tych co strzela wypracowuje.

def - 25 sierpnia 2013, 8:46:00 - *.rz.izeto.pl
o Diaz, ze śląska strzela już brameczki dla New York Cosmos

M` - 25 sierpnia 2013, 10:11:09 - *.warszawa.vectranet.pl
Tam gra ten Janicki ze szkółki Ajaxu? Kiedyś to był talent.

juzek - 25 sierpnia 2013, 10:28:14 - *.teleinfo.grajewo.net
no to jest alternatywa dla Lewego w kadrze. w koncu

do ju - 25 sierpnia 2013, 10:59:53 - *.dynamic.chello.pl
Napastnik jest po to by wykańczać nie wypracowywać.

misiek - 25 sierpnia 2013, 11:21:46 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo Zahor! Stomil pamięta

ju - 25 sierpnia 2013, 11:53:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Owszem,ale skoro według was to jest najlepszy piłkarz świata na równi z Messim,Ronaldo to powinien także wypracowywać,inaczej nie jest w gronie najlepszych na świecie.

Dark - 25 sierpnia 2013, 12:54:25 - *.dynamic.chello.pl
New York Cosmos > New York RB

miki - 25 sierpnia 2013, 12:54:30 - *.31.62.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No i co za podnieta, to tylko druga liga w USA, wiec nie wiem po co o tym piszecie.

poswojemu - 25 sierpnia 2013, 13:00:51 - *.175.68.226
W takiej lidze jak tamta to połowa piłkarzy mająca jakiekolwiek pojęcie o poruszaniu się po boisku by sobie poradziła.

kibic - 25 sierpnia 2013, 13:03:20 - *.ostrog.net.pl
a jak zachorski gral w górniku to talne dno nie wiem kto go porównuje do Lewandowskiego zachorski to drewno a nie zawodnik

ju - 25 sierpnia 2013, 13:20:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Lewandowski nie strzelił gola z akcji w kadrze od roku chyba,mimo,że w każdym meczu występuje w podstawowym składzie reprezentacji.