27 sierpnia 2013, 22:34:26 - Adrian10
Arsenal zagra w Lidze Mistrzów

Arsenal FC, w barwach którego występują Wojciech Szczęsny oraz Łukasz Fabiański, awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W rewanżowym meczu czwartej rundy eliminacyjnej angielski klub pokonał turecki Fenerbahçe SK 2-0 (1-0). W pierwszym meczu Arsenal wygrał 3-0. Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Szczęsny, z kolei Fabiański spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

27 sierpnia 2013, 20:45 - Londyn (Emirates Stadium)
Arsenal FC 2-0 Fenerbahçe SK
Aaron Ramsey 25, 72

żółte kartki: Per Mertesacker, Aaron Ramsey - Egemen Korkmaz, Emmanuel Emenike, Raul Meireles, Gökhan Gönül.

sędziował: Carlos Velasco Carballo (Hiszpania).

hanys - 27 sierpnia 2013, 22:36:12 - *.free.aero2.net.pl
Gratulacje z Raciborza.pyrsk

czepi - 27 sierpnia 2013, 22:38:11 - *.175.73.120
i gdzie tra Legia, co po tych wzmocnieniach, Helio Pinto taki grajek i najsłabszy w lidze, Urban obudz sie albo bądz tym rzecznikiemk z PRL-u

DQA - 27 sierpnia 2013, 22:40:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ostatni raz. Od następnego sezonu już tylko LE.

astan - 27 sierpnia 2013, 22:41:50 - *.dynamic.chello.pl
Jak grał Szczęsny proszę powiedziec tak obiektywnie ? Dziękuje.

Piotr - 27 sierpnia 2013, 22:42:53 - *.play-internet.pl
@czepi - a co to ma wspólnego z tą informacją? Zresztą wybacz ale pierdzielisz trzy po trzy

mario90 - 27 sierpnia 2013, 22:46:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczęsny wybronił kilka naprawdę trudnych piłek, ogólnie na duży plus.Fenerbahce cisnęło momentami naprawdę mocno.

dsdfs - 27 sierpnia 2013, 23:27:10 - *.sti.net.pl
Może cisnęło , ale Arsenal zdecydowanie lepszy. Bez wzmocnień z grupy wyjdą , ale na więcej nie ma co liczyć a i o pierwszą czwórkę w lidze będzie ciężko

CKunios - 28 sierpnia 2013, 2:14:00 - *.9-3.cable.virginmedia.com
I TO JEST DRAMAT TEGO KLUBU !!! Bo myślę, że gdyby odpadli to "trzęsienie ziemi" mogło by im wyjść na dobre...a tak to Wenger wygra jeszcze ze dwa mecze i zaraz będzie bredził, że ma skład na mistrza kraju...bo on tak potrafi . A ewentualne odpadnięcie z LM postawiło by Wengera i właścicieli pod ścianą...ale takie to życie w Arsenalu...JESZCZE Z PIĘĆ SEZONÓW NA PEWNO NIC NIE UGRAJĄ...no może puchar ligi...jak reszta zespołów odpuści. Pozdro

Adrian - 28 sierpnia 2013, 13:48:00 - *.axelspringer.pl
Arsenal nie powinien zatrudniać nowych pracowników, świadczy o tym ich wynik finansowy.
Sami spójrzcie.
al-crisis-infographic
larskich/

A.c.q. - 28 sierpnia 2013, 14:20:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sędzia, który sędziował ten mecz, był arbitrem meczu Polska - Grecja dobrze, że znowu nie wywalił Szczęsnego

DENIS - 28 sierpnia 2013, 14:51:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl