30 sierpnia 2013, 19:00 - Rybnik (stadion MOSiR)
Energetyk ROW Rybnik 2-3 Sandecja Nowy Sącz
Daniel Feruga 29, 51 - Marcin Grolik 62 (s), Fabian Fałowski 65, Adam Mójta 90 (k)

Energetyk ROW: 1. Marcin Skrzeszewski - 7. Marek Krotofil (79, 17. Marek Gładkowski), 3. Marcin Grolik, 21. Sławomir Szary, 4. Daniel Kutarba - 10. Rafał Kurzawa (79, 19. Mateusz Szatkowski), 9. Mariusz Muszalik, 15. Szymon Jary (66, 5. Mateusz Słodowy), 11. Daniel Feruga, 8. Marcin Nowacki - 14. Idrissa Cissé.

Sandecja: 80. Marcin Cabaj - 17. Marcin Makuch, 18. Peter Petrán, 24. Arkadiusz Czarnecki, 16. Adam Mójta - 7. Maciej Bębenek, 25. Matej Náther, 6. Tomasz Margol (72, 15. Sebastian Szczepański), 14. Łukasz Grzeszczyk, 8. Rafał Zawiślan (61, 11. Jozef Čertík) - 9. Fabian Fałowski (82, 23. Wojciech Kalisz).

źródło: własne / ekstraklasa.net / Lajfy.com

hhdh - 30 sierpnia 2013, 20:53:31 - *.adsl.inetia.pl
A juz bylo2-0

miki - 30 sierpnia 2013, 20:55:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, że Rybik nie wykorzystał wszystkich sytuacji w 1 połowie a 2 połowe szybko oddał

ju - 30 sierpnia 2013, 20:55:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A taka była szansa na szósty remis,heh,żartuję
Energetykowi na pewno nie jest do śmiechu,była doskonała szansa na pierwsze zwycięstwo,przyjeżdzała ostatnia drużyna w tabeli,a tu porażka,która na pewno bili ich tm bardziej,że prowadzili już 2-0.

TAK ! - 30 sierpnia 2013, 20:56:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiedziałem ze ten dzien nadejdzie <3

aol - 30 sierpnia 2013, 20:57:01 - *.244.241.11
buahahahahha brawo Sandecja teraz będzie tylko lepiej.Trochę pokory Rybniczanie !!!

soyloco - 30 sierpnia 2013, 20:57:40 - *.play-internet.pl
w 91 i 93min dwa nieuznane gole dla Row'u

nie - 30 sierpnia 2013, 20:58:27 - *.plusgsm.pl (*.217.71.76)
nie

ns - 30 sierpnia 2013, 20:58:56 - *.147.214.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
uffff, co za ulga!! nareszcie!! brawo sanedcja !!

kksFAN - 30 sierpnia 2013, 20:58:59 - *.166.191.130.static.lyse.net
Szacunek chlopaki !!! Brawo Fabian !!! Tak trzymać morale w góre i teraz bedzie lepiej

aly - 30 sierpnia 2013, 20:59:42 - *.opera-mini.net (*.67.136.154)
jest w Rybniku jakas rzeka? bo cud jak nic

ja - 30 sierpnia 2013, 21:00:23 - *.plusgsm.pl (*.217.71.76)
co to za napinacze fergi albo mario ROW ? NA sf, zróbcie z nimi porządek rybniczanie

ns - 30 sierpnia 2013, 21:01:08 - *.147.214.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
redakcjo 90minut.pl , kiedy zaktualizujecie tabelę? śpicie?

d - 30 sierpnia 2013, 21:05:29 - *.static.tychy24.pl
Brawo Sandecja dla Was pozdro - kibicom Energetokowi życzę utrzymania . Był będzie jest Tyski GKS.

Mexx - 30 sierpnia 2013, 21:07:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tego nawet najstarsi górale nie mogli przewidzieć! z 2-0 na 2-3 . Brawo !

rybniczek - 30 sierpnia 2013, 21:37:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz wyjazd do Brzeska a z tego co widziałem w ostatnią niedziele w orange sport z Okocimskim łatwo nie będzie. Mecz w piątek 6 IX o 16.30

hel - 30 sierpnia 2013, 21:39:34 - *.legnica.vectranet.pl
jak zagrał Nowacki?

Tu - 30 sierpnia 2013, 21:42:43 - *.rybnik.vectranet.pl
Niestety po meczu w Katowicach będzie zmiana trenera.
Wszystko wskazuje że będzie nim rybniczanin P.Madrysz.
P.Ryśku niestety nie idzie, Szary straszna cieniźna (ten co niby by sobie poradził w ekstraklasie, trochę pokory p.Sławku) a odpady historyczne z Odry nie pomogą, jeszcze tylko Radzy brakuje

Guti - 30 sierpnia 2013, 21:44:35 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Płacą frycowe

sandecja - 30 sierpnia 2013, 21:44:37 - *.adsl.inetia.pl
Za tydzień wszyscy na mecz ! Wracamy z dopingiem !
Sandecja !

nowy1 - 30 sierpnia 2013, 21:49:37 - *.leon.com.pl
Sandecja była dojrzalszym zespołem. Przy 2-0 ROW nie wykorzystał 2 100% sytuacji. Potem w doliczonym czasie sędzia nie uznał 2 bramek dla ROW-u. Pierwsza po wyraźnym spalonym ale druga chyba była prawidłowa. W ROW-ie wyraźnie brakuje Kosteckiego i Wieczorka (w dwóch ostatnich sezonach strzelili ponad 50 bramek). W obronie gramy tak samo źle jak w 2 lidze i teraz mając mocniejszych rywali tracimy masę bramek.

Golbi - 30 sierpnia 2013, 21:52:53 - *.czeladz.vectranet.pl
W Legnicy maja lidera :D Kiedy to nieporozumienie wyleci z Miedzi

Mateu - 30 sierpnia 2013, 21:54:51 - *.leon.com.pl
Hel~~ Nowacki moim zdaniem zagrał bardzo słaby mecz, w pierwszej połowie jeden rajd lewą stroną i marne dośrodkowanie, a w drugiej tylko straty piłki

7dyzio1 - 30 sierpnia 2013, 22:45:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
JARKO zgadzam się z tobą w 100% To co wyprawia obrona to głowa boli. Mieć mecz wygrany a tu taka kicha.Panie Janik proszę pana żeby jak najprędzej wywalić ze składu Szarego i Grolika oni nie nadają się do 1 ligi z tą obroną nie mamy co myśleć o utrzymaniu.Jest jeszcze okienko otwarte jak najprędzej kupić jakichś zawodników do obronysmileyA co do Nowackiego to nie wiem czemu dziś grał w pierwszej 11 Bałuszyński by lepiej zagrał smiley

nirvana47 - 30 sierpnia 2013, 23:19:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do mateu,,, masz jakieś błędne informacje ,,, oceniasz grę zawodnika po relacji life? Doszukaj się szczegółów z całego meczu,,, a docenisz tego zawodnika :-)

bielsko - 30 sierpnia 2013, 23:25:02 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Brawo sandecja

niezadowol - 30 sierpnia 2013, 23:30:22 - *.internetia.net.pl
Panie Janik trza było się zastanowić nad kontraktem dla Błażeja Radlera. Najmocniejsza podpora defensywy Rybnika w 2 lidze, a pan go olał. Teraz tego chłopa brakuje w Rybniku. Po dzisiejszym meczu a w szczególności w 2 połowie to cała obrona jest do wymiany włącznie z bramkarzem. Nowy nabytek Nowacki ma ambicje, ale gość w tym sezonie grał jeden mecz w dodatku w pucharach w barwach Miedzi. 1 połowa w jego wykonaniu jakoś wyglądała, ale druga to już żenada. Wczoraj odbył pierwszy trening z naszą drużyną a dziś grał całe 90 minut. Bałuszynski charuje na treningach i on miał zagrac w pierwszym składzie. Nazwiska meczu nie wygrają. przypuszczam że po dzisiejszym mecz klub srtacił może koło 1000 kibiców

loli - 31 sierpnia 2013, 0:04:29 - *.leon.com.pl
bramkarz bardzo slaby jak na ta lige .grolik to tez zawodnik na nisza klase rozgrywkowa.zbyt malo do produ a jeden cisse z przodu do zbyt malo.juz maja kluby schematy rowu opanowane wiec teraz bedzie trudno o jakiekolwiek punkty.druzyna gra max 60min potem to juz tylko oczekikwanie.widoczny brak Kosteckiego ktory jako jedyny pociagnie z pilka do przodu.

goral - 31 sierpnia 2013, 1:31:18 - *.range86-159.btcentralplus.com
Brawo Sandecja!
Zmiana szkoleniowca zaczyna przynosic efekty!
To byla pierwsza wygrana Sandecji w I lidze od 20 kwietnia 2013, kiedy to Sandecja pokonala szczesliwie 1-0 Okocimskiego.
14 kolejnych meczow ligowych bez zwyciestwa.
Hajdo, byl chyba najgorszym trenerem dla Sandecji.
Mam nadzieje, jak i kibice Sandecji, ze teraz to juz bedzie marsz w gore tabeli.

tak - 31 sierpnia 2013, 8:10:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
gratulacje od fana KSP

GDYNIA - 31 sierpnia 2013, 8:11:57 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Sandecja!!!!!!!!!!!

? - 31 sierpnia 2013, 8:27:47 - *.75.161.38
dla wszystkich malkomentów radzę dokładnie oglądnąć powtórkę z meczu i zobaczyć dwie ostatnie akcje Rybnika pierwsza ewidentny spalony tam chyba 3 zawodnikó było na spalonym i druga akcja to samo i tyle mam do powiedzenia BRAWO SANDECJA już teraz będzie tylko lepiej pokazali chłopaki siłę przegrwają c-0 wygrali 2-3 i to się liczy

zks - 31 sierpnia 2013, 8:51:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie do kibicow ROW - dlaczego nie stawiacie na wychowanków i chłopaków ze Śląska, tylko na jakiś emerytów, albo na taki szrot jak gra u was w ataku(Cisse - w dodatku z przestawionymi blachami - koleś ma już 27 lat ). Pozdro

kks - 31 sierpnia 2013, 9:08:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 bramka Sandecji wina Petrana 2 Zawislana . Gdyby nie Grolik niestety wygralby Row. Samoboj i niepotrzebny faul

obserwator - 31 sierpnia 2013, 10:21:56 - *.28.184.20
W p..... z ROW ewidentne 2 spalone nie napinać się

ZKS - 31 sierpnia 2013, 10:44:37 - *.dynamic.mm.pl
I gdzie są te fachury z Sącza co pisali po co przychodzi Fałowski? Chłopak Wam praktycznie mecz wygrał. Fabian pozdro z Tarnowa, pamiętamy! A Sandecja i tak do spadku :-)

zagorakis - 31 sierpnia 2013, 11:32:07 - *.centertel.pl
a po co kozioł wraca ?

dario - 31 sierpnia 2013, 11:52:40 - *.dynamic.chello.pl
Ryszard Kuźma Szacunek na zawsze!!!Motor Lublin pozdr.

ha - 31 sierpnia 2013, 11:59:54 - *.244.241.11
a ty ogrysku z tarnowa co tu chciałeś ? zabłądziłeś dziecko drogie ? i co to za określenie fachury buhahahahah u was tak się mówi ?

qwert - 31 sierpnia 2013, 12:07:15 - *.net
widac tarnów jak zawsze kompleks SANDECJI ;)a raczej łunia haha,akurat Fałowski ma gdzieś wasze pozdrowienia

olo - 31 sierpnia 2013, 12:21:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Panie Dawidzie, Żywiec pamięta te ofiary z Rybnika

KSP - 31 sierpnia 2013, 12:24:37 - *.play-internet.pl
Polonia Warszawa gratuluje!

rafalski - 31 sierpnia 2013, 15:04:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jaki tam Mandrysz na razie wieczorek puki co ! Co wy myślicie że oni beda sie o awans bić ?! Zresztą to sędzia miał wpływ na końcowy wynik tego spotkania

mund - 31 sierpnia 2013, 15:15:57 - *.bb.online.no
no tak jak sie nie wygrywa 3;0 to się przegrywa 2;3

remands - 31 sierpnia 2013, 16:08:25 - *.internetia.net.pl
Widzę, że Feruga się rozkręca. A Fornalik nie widział go w Tychach. A szkoda bo by się przydał.

Zaki - 31 sierpnia 2013, 16:34:03 - *.warszawa.vectranet.pl
Jak można było prowadząc 2:0 przegrać ten mecz?! Podobno to się zdarza tylko w siatkówce...

dofanClubK - 31 sierpnia 2013, 20:45:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jesteście piłkarskim dnem,nie wspomnę o kibicowskim

kokus - 1 września 2013, 10:24:49 - *.dip0.t-ipconnect.de
Przegrali no i co?Szkoda,bo prowadząc 2-0 w domu to nie świadczy akurat o konsekwencji! Będzie lepiej! graja fajna piłkę !